Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: C4 2.5 TDI (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 3877)
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 05.06.12 15:34 Tsiteeri
C4 2.5 TDI



Täna käisin vaatamas ja proovimas seda konkreetset masinat:

http://www.auto24.ee/used/1032975

Sain hea diilipeale,antud hinnast ikka kõvasti allapoole,aga hetkel olen kahe-vahel,kas osta või mitte.

Suuremad vead:

Kliima ei töötanud(suveajal ikka väga s.tasti),puhus vaid sooja.
pidurikettad/klotsid väga kulunud(põles ka vastav tuluke)
Kütuseseier liikus väga palju,enne sõidu alustamist oli pool pakki,sõites oli peaaegu punase peal ja seisma jäädes oli jälle pool paaki?
amordid olid pehmed
kerel mõningased roostetäpiksed


Head:

el aknad töötasid
auto käivitus hästi(mootor käis ühtlaselt,ei suitsenud)
kast vahetas ilusti käike
muus osas oli masin korras




Ootan muljeid antud mootori kohta,2.5 tdi olen kuulnud küll head,aga antud isend 4 käigulise automaatkastiga(mida sellest arvata?).Pelgan automaat kasti,müügimees nagu ikka kiitis küll et see 4 käiguline on vastupidav,hooldevaba kast.Oskab keegi öelda,miks benaseier nõnda veiderdas?Mis sellel 4 käigulisel 2.5 tdi kütusekulu on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.06.12 15:51 Tsiteeri


Piduriketaste kohta ei ole vastavat tulukest olemas ja üldiselt pole selline asi üldse määrav autoostul. Benaseierit ka sellel autol pole. Kliimaviga võib kõige kallimaks minna, aga ei pruugi, mis põhiline, kere peab korras olema, selle remont võib kalliks minna, sama ka mootoriga. Mismoodi sa nende amortide pehmust määrad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 05.06.12 16:07 Tsiteeri


Et asi oleks korrektne,siis mõtlesin ikka kütusenäidikut,aga ma usun et sa said sellest isegi aru.põles siis selline tuluke:

http://img329.imageshack.us/img329/7596/tulitu8.jpg


Amortide pehmust määrasin vana hea õõtsutamisega(ja jäi õõtsuma),sõites andsid amordid aukudele ka järgi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 05.06.12 16:19 Tsiteeri


See märk on piduriklotsi kulumisandur minu arust. Sellest on siin foorumis räägitud palju, enamasti on niivanal autol viga kontrollsüsteemis endas. Loomulikult sain aru, et mõtlesid kütusenäidikut:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 05.06.12 16:27 Tsiteeri


Kui see kast korralikult toimetab, siis on tõesti lollikindel ja suht muretu kastiga tegu. Endal 2.6 see kast ja ainuke viga on see, et linnas tahab 50 juures ca 2000 pööret hoida, kui aga 60-65 sõita, siis vahetab käigu ülesse ja pöörded madalamad.

Kui 1000 eest kätte saaks selle pilli, siis läheks isegi järgi.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 05.06.12 17:12 Tsiteeri


1000 eest saangi ;).Loobun Audis olevast makist(mul endal 2 makki kodus,mida asemele panna) ja annan 4 valuvelge autoaiale.Nii odavalt saab ilmselt tänu sellele,et kliima ei tööta(kes tahab osta suvel autot mis külma ei puhu) ja ka tänu sellele,et too Audi toodi nö sissemaksuks teisele autole.(nägin passi,vanema mehe käes olnud mitu aastat ja Tallinnast tulnud auto).Usaldust äratab asjaolu,et masin olnud pikemalt ühe inimese käes ja lisaks ka see,et kui julged sõita autoga Tallinnast-Tartusse,siis ei saa ikka väga ront masin olla.Kui ma reedeks paremat pakkumist Tartust ei leia,siis läheb see Audi ilmselt loosi.Aga ikkagi tunnen huvi miks kütuseseier nõnda lainetas(mingi tasemeandur vms läbi?) ja palju sel masinal keskmine kütusekulu on?Leidsin vaid manuaal ja Tdi andmed,mis olid küll üsna rõõmustavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 05.06.12 17:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
1000 eest saangi ;).Loobun Audis olevast makist(mul endal 2 makki kodus,mida asemele panna) ja annan 4 valuvelge autoaiale.Nii odavalt saab ilmselt tänu sellele,et kliima ei tööta(kes tahab osta suvel autot mis külma ei puhu) ja ka tänu sellele,et too Audi toodi nö sissemaksuks teisele autole.(nägin passi,vanema mehe käes olnud mitu aastat ja Tallinnast tulnud auto).Usaldust äratab asjaolu,et masin olnud pikemalt ühe inimese käes ja lisaks ka see,et kui julged sõita autoga Tallinnast-Tartusse,siis ei saa ikka väga ront masin olla.Kui ma reedeks paremat pakkumist Tartust ei leia,siis läheb see Audi ilmselt loosi.Aga ikkagi tunnen huvi miks kütuseseier nõnda lainetas(mingi tasemeandur vms läbi?)


Neil jah ujukiga andur. Kui paremale järsult keerad, tuleb kütet juurde, kui vasakule näitab vähemat. Kuid see, et nimodi kõigub nagu sina rääkisid, siis võib kuskil kontaktiahelas viga olla. Külmjooted kelladeplokis vms.
1000 eest korras mootori ja kastiga avant 2.5td saada on väga hästi minuarust. Kuid eks teine samapalju läheb juurde ka, et kõik timmi saada. Sest paljud vead tulevad hiljem välja.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 05.06.12 17:32 Tsiteeri


jah,näiteks mootori alla jäi õlilaik alles.Küll mitte palju,aga siiski.Punasega märgitud koht oli märkimisväärselt õline:


http://static3.album.ee/files/1073/9/orig_26827313_lQYy.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.06.12 19:34 Tsiteeri


Audi 100 C4 2.5TDI Avant 85kw automaat, esivedu tehnilised andmed:

Võimsus: 85kw/115hj @ 4000rpm
Väändemoment: 265Nm @ 2250Nm
0-100: 14.0s
Tippkiirus: 185km/h
Kütusekulu: 6.6l/100km (keskmine)

Andmed tulid
SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 05.06.12 19:41 Tsiteeri


ma tänan. 6,6 pole üldsegi paha sellise masina kohta.Kui suur töö selle ujuki vahetus üldiselt on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 05.06.12 19:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: charley
ma tänan. 6,6 pole üldsegi paha sellise masina kohta.Kui suur töö selle ujuki vahetus üldiselt on?


Ei ole suur töö. Ma ei mäleta, kus sellel kerel sinna ligi pääses, kas pagassi põhja alt vist. A4-l sai sinna igatahes tagaistme alt. Pump välja ja ujuki saab üsna kergelt vahetada. Minul nokitses A4 ujuki kallal kasutaja automees6. Võid tema käest uurida, tal 85kw mootoriga A6 2.5TDI automaat. Ning teatavasti on A6 ja 100 vahe vaid kosmeetiline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jan-kos
huviline

Avatar


Registreerunud 23.04.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A100TDIC4 oilexpress ja pargimaastur

postitati 06.06.12 17:42 Tsiteeri


Pildil märgitud lekke koht on tingitud klapikambrikaane tihendist. See, et kütuse näidik pendeldab võib olla anduri kulumisest, vahetus lihtne, mingit pumpa seal pole. Ligi saad Avandil, kui pagasiruumi põhja võtad üles ja sealt juba otsetee paaki. Külmasüsteemi saad ka käima kui viitsimist on sellega tegeleda. Rooste täpid on tavaline nii vanale masinale ;). Sellise hinnaga kätte saada pole paha, natu nokitsemist ja on probleemivaba masin, jubinad odavad ja liigub igasugu stuffi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jos888
huviline



Registreerunud 08.09.10
Asukoht: kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.06.12 19:05 Tsiteeri


Tervist.
Mootori kohta on mul aint head õelda,olen pidanud c4 2,5 tdi juba üle 2 aasta.Kahjuks automaat käigukasti kohta ma head õelda ei saa...aga seda ka aint ühe sõbra masina kaudu.(võib-olla sattus lihtsalt saani otsa)Oli tal see ikka väga läbi omadega.
Ps:Mul endal on peale pandud 6 kast(manuaal) ja igati korras ja kütus läheb ikka väga vähe.
Odav on üleval pidada.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.06.12 19:12 Tsiteeri


Pole sellel kooslusel häda vähematki, pean silmas kasti ja mootorit.
Kui asjad tiksuvad nii nagu vaja, siis muus osas on puhtalt tegu "näppimise" osaga.
Möödasöitudel vöiks olla kast väheke nobedama mötlemisega ning mootor veidi jöulisem, kuid muidu igati rahuldav.
Antud keskmine 6.6 L/100 , mis välja toodi, on ka reaalne.
Minu viimane, suvel, lastiga (istekohad kinni + pagas),antud kooslusega ja avant, oli 6.4 (+-), kasutusel enamjaolt püsikiirushoidja.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.9% - SQL: 63.1%]