Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A4 B6 2002 a 2.5 d 114kw (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 6248)
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 15:18 Tsiteeri
Audi A4 B6 2002 a 2.5 d 114kw



küsimus on siis selline kas tasub osta sellist autot sellise hinnaga.
auto siis selline :
http://www.auto24.ee/used/982210
kas see mootor on hea või ei ?Olen juba lugenud foorumis teemasid aga täpselt sellisest mootorist nagu suurt midagi
ei leidnud.Oleks tore kui annaksite mulle nõu millist autot osta ?
Tahaks endale ökonoomset ja vastupidavat diislit ?
Hinnaklass võiks olla nii 4000 euri maksimum aga hea pakkumise korral ka 5000
Jään ootama vastuseid ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.02.12 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
küsimus on siis selline kas tasub osta sellist autot sellise hinnaga.
auto siis selline :
http://www.auto24.ee/used/982210
kas see mootor on hea või ei ?
Tahaks endale ökonoomset ja vastupidavat diislit ?



See pole ei üht ega teist, ma muidugi ei tea palju kellegi ökonoomne on ;). Tean mehi kes ei nuta veel kui keskmine jääb 20 liitri kanti aga seal mootorid ka vähe suuremad.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.02.12 15:48 Tsiteeri


Sellise summa eest saad väga heas korras b5 a4 diisli, aga b6-t leida on vast natuke tasuta lõuna moodi tunne ja teatavasti neid ei ole! Huvitav, et inimene kirjutab Tiptronic, kui see seda ilmselt ei ole:P Bensupaak ka vist pole 72l, nii lihtne oleks ju kasvõi andmebaasist järgi vaadata.
Püsiku paigaldamine ei ole õnneks keeruline, sportvedrustus ei ole meie teedele just parim valik:( Mingi imelik usuteema on ka selles autos, need tavaliselt suurimad petturid:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 15:59 Tsiteeri


ökonoomne minu jaoks oleks alla 10 sajale kuna saan odavalt diislit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 16:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Sellise summa eest saad väga heas korras b5 a4 diisli, aga b6-t leida on vast natuke tasuta lõuna moodi tunne ja teatavasti neid ei ole! Huvitav, et inimene kirjutab Tiptronic, kui see seda ilmselt ei ole:P Bensupaak ka vist pole 72l, nii lihtne oleks ju kasvõi andmebaasist järgi vaadata.
Püsiku paigaldamine ei ole õnneks keeruline, sportvedrustus ei ole meie teedele just parim valik:( Mingi imelik usuteema on ka selles autos, need tavaliselt suurimad petturid:P


Kas usu pärast siis on mõtet inimesi petturiteks nimetada? Idas on iga viies masin sellise "tuuninguga" (palvehelmed peegli küljes ja ikoonid armatuuril). Sellepärast siis veel petturid pole. Inimesed lihtsalt usuvad (see peaks olema Vene õigeusu sümboolika).
Aga kui diisel tuleb odavalt kätte... ostaks mina mingi mõnusa eluka (loe: MAASTUR)...
See konkreetne auto on ilmselt Multitronic kastiga ja see kooslus on umbes sama õnnetu, kui vanema otsa 2.5TDI V6 mootorid. Alles lugesin kuskilt artiklit, kus 2.5TDI 114kw esiveoline multitronicuga varustet A4 on üks kehvemaid kooslusi üldse (lisaks V6 diisli nukaprobleemile ka multitronic kast, mille tarkvara tahtvat iga teatud aja tagant uuendamist vms). Niiet, ses osas olen audi_a4_v6-ga nõus, et selle summa eest saad väga korraliku B5 diisli (kui joppab, siis ka veel quattro).
Odav diisel tuleb Venemaalt või mõne rekkamehe paagist? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 16:45 Tsiteeri


ma ei mõelnud et ta pettur on aga tahtsin teada kas on hea auto
aga ju siis vist mitte
ja küte tuleb jah venemaalt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 12.02.12 17:17 Tsiteeri


Minuteada 114kw pole enam mingeid nukaprobleeme. Sellise aasta multitronic pole ka nüüd maailma suurim õnnetus. Öko see mootor nüüd aga küll ei ole (vähemalt linnas). 1.9tdi oleks ökotamiseks palju sobivam.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 17:35 Tsiteeri


palju ta umbes linnas siis võtab kui keegi teab


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 18:34 Tsiteeri


TEHASEANDMETEL ei ole ta jah kuigi öko. Linnas 9.3, maanteel 5.7 ja keskmine 7.0. Kuid need on tehaseandmed, reaalsuses pane vähemalt liiter otsa. Ökotamiseks on parim 1.9TDI, kuid B6 kerel sa selle hinnaklassi juures ilmselt ei leia seda. B5 aga küll.
Nukaprobleemid (kui sel mootoril need üldse olid) on ilmselt juba lahendatud, kui läbisõitu vaadata. Üsna suure tõenäosusega pole seda keritud ka (2002a masin ja 302 000km, aastas siis 30 000 keskmiselt).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 18:44 Tsiteeri


nii et sellel oleks kohe vaja vahetada nukad ja sellega koos peaks ju rihma ka vahetama ju


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 18:45 Tsiteeri


palju selline remont sellele autole maksma läheks ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.02.12 19:21 Tsiteeri


Miks mulle tundub et tasuta lõunad pole siiski olemas.

Tel. number kuulutuses ja Google oled läbi vaadanud.

53404076
EDUARD PUNGER
+ Idavirumaa
+ Hooldusraamatu puudumine


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 19:24 Tsiteeri


ei ole vaatanud aga aitähh soovituse eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 12.02.12 19:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi
Minuteada 114kw pole enam mingeid nukaprobleeme. Sellise aasta multitronic pole ka nüüd maailma suurim õnnetus. Öko see mootor nüüd aga küll ei ole (vähemalt linnas). 1.9tdi oleks ökotamiseks palju sobivam.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=44100&page=9#pid356993

AYM peaks olema mainitud 114kw mootor.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
nii et sellel oleks kohe vaja vahetada nukad ja sellega koos peaks ju rihma ka vahetama ju


Ei pea ju kohe vahetama hakkama. Ütlesin, et see on suure tõenäosusega ära tehtud juba (selle auto ls on 302 000, aga neid nukkasid vahetatakse üldiselt 240 000km peal). Rihm-rullikud-veepump ning ka õli igaks juhuks tuleks nagunii peale auto ostu ära vahetada, kunagi ei tea, millal eelmine omanik neid viimati vahetas. Rääkida võib ta mida iganes.
yanekk, mis see Ida-Virumaa kahtlust tekitab? Mujal Eestis ei või p*rsest saada? Hooldusraamat pole ka vist väga ime, et see puudub. Parem ilma selleta, kui uskuda mingit raamatut, kuhu suvaline jorss on templid sisse peksnud, et ostjal prse lohku tõmmata. Kõige lihtsam- mine kohale, vaata auto üle ja vii kuhugi teenindusse kontrolli, võimalusel ka diagnost. Maksad esialgu küll natuke, kuid vähemalt on teada, mis autoga tegu on. Kindlasti väldi kohta, kus müüja väidab, et tal sõbrad v tuttavad teevad kontrolli.

Aga see Audi, mis siin kuulutuses, asub küll Jõhvis jah. Ise ei tea seda auto omanikku, kuid olen näinud siin liikumas ja ka pildistamiskoht on tuntud koht kohalike jaoks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 12.02.12 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi

yanekk, mis see Ida-Virumaa kahtlust tekitab? Mujal Eestis ei või p*rsest saada?


Ära võta seda isiklikult, minul pole selle vastu midagi.
Kui mina olen endale ka Narvast kolm autot ostnud, siis tean inimesi, kellel tuleb kohe tõrge kui kuuleb kus masin asub.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 20:05 Tsiteeri


ma helistasin talle ja ta ütles et koguaeg korralises hoolduses käinud ja kõrgsurve pump ka uus peal ja läbisõit pidi 100 prossa õige olema.
Aga kas siis sealt ida poolt ei tasu siis autot osta ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.02.12 20:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
ma helistasin talle ja ta ütles et koguaeg korralises hoolduses käinud ja kõrgsurve pump ka uus peal ja läbisõit pidi 100 prossa õige olema.
Aga kas siis sealt ida poolt ei tasu siis autot osta ?


Tasub ikka, vaata üle ja kui korras enam vähem, siis osta ära. Ega see, et mina sellist masinaks ei vaataks ei tähenda, et sina seda teha ei või.

PS: Muuda oma postitustes vähemalt lause alguse täht suureks, siin ollakse ses suhtes ranged ja võid lõpuks bänni saada:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 20:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
ma helistasin talle ja ta ütles et koguaeg korralises hoolduses käinud ja kõrgsurve pump ka uus peal ja läbisõit pidi 100 prossa õige olema.
Aga kas siis sealt ida poolt ei tasu siis autot osta ?


Miks ei tasu? Mine kohale, vaata auto üle ja vii kontrolli. Jõhvis ma soovitaksin kas Mariine Auto (Subaru esindus) või siis Viru Rahvaauto (VW esindus). Ilmselt on autol tõesti läbisõit õige. Niiet, välimuselt kobe asi, mine uuri ja kui on OK, võta ära.
yanekk, ei võtnudki isiklikult, lihtsalt suht siiber on nendest, kes tembeldavad Ida-Virumaad viimaseks pätipesaks Eestis, siin ise elamata vms..Sinu vastusest jäi selline mulje lihtsalt, no offence ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 20:37 Tsiteeri


Eks ma lähen jah kui aega on aga natuke kaugel on .
Aga kas B6 kerega Audil sama silla ehitus,mis B5 kerega või on uuel juba suured muudatused kui vanal mudelil .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 12.02.12 21:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
Eks ma lähen jah kui aega on aga natuke kaugel on .
Aga kas B6 kerega Audil sama silla ehitus,mis B5 kerega või on uuel juba suured muudatused kui vanal mudelil .


Niipalju, kui mul on olnud nendega kokkupuuteid, siis B6 on vastupidavama sillaehitusega, kui B5.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.02.12 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: juri16
Eks ma lähen jah kui aega on aga natuke kaugel on .
Aga kas B6 kerega Audil sama silla ehitus,mis B5 kerega või on uuel juba suured muudatused kui vanal mudelil .


Niipalju, kui mul on olnud nendega kokkupuuteid, siis B6 on vastupidavama sillaehitusega, kui B5.


Esisild suht sarnane, aga tagasild esivedusel kapitaalelt teine!
Millest nii kindlad järeldused, et läbisõit õige? Võib ka vabalt 400-500tuh olla ju:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 21:08 Tsiteeri


mis tal seal siis teist on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
juri16
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: otepää
Kasutaja on eemal


postitati 12.02.12 21:09 Tsiteeri


see tema jutu järgi et õige on ?
Ega mina seda ei tea ja ma ka täiesti kindel temas ei ole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.02.12 21:16 Tsiteeri


Kuule juri, äkki ikka võtad mu soovitust kuulda ja vaatad õigekirja üle, halb on lugeda nagu mingit delfit, samas teised ju saavad korralikult kirjutatud. Tagasild on b6-l sõltumatu vedrustusega ja samasugune kepimajandus nagu esisildki, juhitavus parem, aga remontida (ilmselt) kallim, "ilmselt" seetõttu, et mina pole oma b6-l pidanud peale eelmisel nädalal vahetatud kahele rattalaagrile 80tuh km jooksul veermikus midagi vahetama, seetõttu hindu ei tea:P
Muide, vajutades "muuda" klahvile, saad postitusele juurde kirjutada, ei pea iga mõttesähvatuse kohta uut postitust tegema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 42.0% - SQL: 58.0%]