Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: soov osta a6, paluks abi (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1763)
Identity
huviline



Registreerunud 08.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.11 07:14 Tsiteeri
soov osta a6, paluks abi



plaanis olex osta selline a6 http://www.nettiauto.com/audi/a6/4280834

tahax teada kas 305 000 läbi sõitnud a6 on veel normaalne ost kui see läbisõit ka ikkagi õige oleks ja yltse mis keegi sellest arvab, siit foorumist olen lugenud et 1.8t peax olema kokkuvõttes yks mõistlikema varjante?

kui kellegil pakkuda heas korras soome registris samasugust autot siis pakkumised teretulnud :)

ootan huviga vastust...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 26.10.11 07:46 Tsiteeri


Ei pea olema mõistlik sugugi, see neljasilindrilise hääl ei ole hea kuulata ja muudab selle a6e tugevama gaasipedaali vajutuse peale nagu klass väiksemaks autoks, mina soovitaks soojalt bensiini v6 mootorit, palju vaiksem ja siidisema häälega:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rumsa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.04.11
Asukoht: Stockholm
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 Avant 3,0 Tdi q

postitati 26.10.11 15:11 Tsiteeri


Kuulen esimest korda, et keegi mootorihääle järgi mootorit soovitab. Mul on ka see 1,8 T ja väga hea dünaamikaga mootor on, ka madalatel pööretel. V6 mootor on mõttetult janune, raske ja kapotiall ruumipuudus kollitab.
300 tuhat km pole suur läbisõit. Võrreldes Eestis müüdavate 150 tkm läbisõitnud autodega on sellel mootoril veel ressurssi küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.11 15:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rumsa
300 tuhat km pole suur läbisõit. Võrreldes Eestis müüdavate 150 tkm läbisõitnud autodega on sellel mootoril veel ressurssi küll.



Läbi aegade üks parimaid lauseid siin foorumis!


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Identity
huviline



Registreerunud 08.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.11 18:32 Tsiteeri


isegi vaatasin et eestis enamus autot alla 200 000 läbi sõitnud mis tundub väga uskumatu eriti peale seda kui soome lehekylgeldelt autosi vaatad siis alla 300 000 on ikka väga raske sellises vanuses autot leida. loodetavasti peax olema see õige läbisõit vähemalt. häirib see et pole juhiistme kõrval käetuge kas selle saamisex peab ära vahetama esimesed istmed`?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.10.11 18:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Identity
häirib see et pole juhiistme kõrval käetuge kas selle saamisex peab ära vahetama esimesed istmed`?


Ei, see peaks olema siiski eraldi jalaga.

Tsitaat:
Algselt postitas: Identity
isegi vaatasin et eestis enamus autot alla 200 000 läbi sõitnud mis tundub väga uskumatu eriti peale seda kui soome lehekylgeldelt autosi vaatad siis alla 300 000 on ikka väga raske sellises vanuses autot leida. loodetavasti peax olema see õige läbisõit vähemalt.



Alla 200 tuhande number on Virossa vist müügiartikkel.
300+ on usutavam küll.

Öigekirjale vöiksid röhku panna, muidu saad varsti "ata ata".


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 27.10.11 19:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Identity
isegi vaatasin et eestis enamus autot alla 200 000 läbi sõitnud mis tundub väga uskumatu eriti peale seda kui soome lehekylgeldelt autosi vaatad siis alla 300 000 on ikka väga raske sellises vanuses autot leida. loodetavasti peax olema see õige läbisõit vähemalt. häirib see et pole juhiistme kõrval käetuge kas selle saamisex peab ära vahetama esimesed istmed`?

Võibolla pisut karmilt öeldud, aga Eesti turult auto ostmine on suures osas enese petmine. Mitte ükski autotooja ei mäleta seda kohta, kust neid minimalistlikke läbisõitudega "korralike" riistapuid odavalt ostetakse.

C5 käetugi tuleb välja keskkonsoolist ja on istmetest sõltumatu.

Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ei pea olema mõistlik sugugi, see neljasilindrilise hääl ei ole hea kuulata ja muudab selle a6e tugevama gaasipedaali vajutuse peale nagu klass väiksemaks autoks, mina soovitaks soojalt bensiini v6 mootorit, palju vaiksem ja siidisema häälega:P


Kusjuures mul oli kah kunagi see haigus nimega "V6-kiim". Ravi oli suht lihtne, paar tundi R4 Turbomootori seljas ja nüüd jätavad mind vabalthingavad V6-d suht jahedaks. Tänapäeval laksavad VAG-i TSI-d V6 jauradest paremalt ja vasakult mööda, kulutades seejuures fossiilseid kütuseid oluliselt optimaalsemalt. Mul oli kah C5 30V, tänu sellele olen Statoili kuldklient :). Kui sa vaatad tänavapilti (Kiiad, huinamuinad, daipohhid, tojootad ja muu kaugida soust), siis inimistel on see müraküsimus suht savi ruudus. A6 peal on müravahe paar dBA-d.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
nug8
huviline

Avatar


Registreerunud 29.06.08
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c7 2.0 tdi 2013

postitati 27.10.11 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Kusjuures mul oli kah kunagi see haigus nimega "V6-kiim". Ravi oli suht lihtne, paar tundi R4 Turbomootori seljas ja nüüd jätavad mind vabalthingavad V6-d suht jahedaks.


OT: Mul ka seda ravi vaja, muidu varsti ka Statoili kaarti vahetama. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 27.10.11 20:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nug8
Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeus

Kusjuures mul oli kah kunagi see haigus nimega "V6-kiim". Ravi oli suht lihtne, paar tundi R4 Turbomootori seljas ja nüüd jätavad mind vabalthingavad V6-d suht jahedaks.


OT: Mul ka seda ravi vaja, muidu varsti ka Statoili kaarti vahetama. :D


Mulle see ravi ei mõju, olen sõitnud! Hetkel ka R4 mootoriga masin, tõsi mitte 1,8t, muidu igati priima see b6, aga see kuradi R4, minekut on, üko on ka, aga kui sõita autoga aastas ca 20tuh km ainult, siis ei ole kütusekulu nii oluline ja tahaks asja nautida, seetõttu ka üks 2006 lexus gs300 silmapiiril, suurepärane mootor, ei saa arugi, et töötab, eks ls on ka 30tuh ainult, see ka mängib rolli, seega minus aina süveneb see silindrite arvu olulisus, kahju, kui nafta enne otsa saab, kui mina r4-ga rahule jään!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Identity
huviline



Registreerunud 08.06.10
Kasutaja on eemal


postitati 29.10.11 07:57 Tsiteeri


Tsitaat:
tänud =)
oskaks keegi veel mainida paar tyyp viga või midagi tähtsamat mida ostma minnes tähele pänna?


ja proovin siis õigekirjale ka pihta saada :D

Tänud. =)

Oskaks keegi veel mainida paar tüüpviga või midagi tähtsamat, mida ostma minnes tähele panna?

Ja proovin siis õigekirjale ka pihta saada. :D


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.10.11 08:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Identity
tänud =)
oskaks keegi veel mainida paar tyyp viga või midagi tähtsamat mida ostma minnes tähele pänna?


ja proovin siis õigekirjale ka pihta saada :D


Nagu näha on proovimine läbikukkunud katse:D Mitte et mul sellest mingit vahet oleks, aga nii huvi mõttes tahaks näha, kas osad inimesed ei oska või lihtsalt ei viitsi õigesti kirjutada. Pane kasvõi minu rõõmuks siia need eelmised laused nii korrektselt (õigekiri, lauseehitus, kirjavahemärgid) kirja, kui suudad!:cool:

Tüüpvigade koha pealt kasuta otsingut, c5-test on siin räägitud väga palju!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.4% - SQL: 65.6%]