Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Kogunemine Tartus+kruiis(20 km)+bagisõit! 24.04.11 järelkaja (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3644)
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 24.04.11 17:02 Tsiteeri
Kogunemine Tartus+kruiis(20 km)+bagisõit! 24.04.11 järelkaja



Väga mõnus päev oli, kahju et bagi katki läks ja ise lõpuni olla ei saanud.
Kiitused korraldajatele!:cool:


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 24.04.11 19:23 Tsiteeri


Nii, ise ka tagasi :)
Paraku sellise tehnikaga on juba kord nii, et puhaste kätega sõita ei saa.
Kuigi kõik ei saanud aega kirja, said kõik soovijad bagi proovida.
Tänud kõigile kes kohale viitsisid tulla !


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fanaudi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.08.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2.2T ;Audi Coupe Quattro typ85 2.2 mootor KV

postitati 24.04.11 19:24 Tsiteeri


Päevaga igati rahul ja tänud korraldajatele!!! :D
Bagi saime korda, mis tost et mingi hetk 3 ratalisena ta põllupeal nukralt ära pargiti :cool: . Kui doonor olemas, millelt juppe kruvida, siis sai asi jälle liikuma ja sõit läks hoogsalt edasi.
Tänud!!! :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 24.04.11 20:00 Tsiteeri


No nii. Suur kummardus korraldajale ja eriti Arsile, kellele see üritus ainult peavalu valmistas, kuna remonti tuli teha rohkem kui vist arvati :) Kuna minu sõidu aial otsustas ratas muidugi ära tulla ja poldid sisse murduda:D
Kajuks jäi sõit natu üürikeseks ja aeg kirja panemata oli üritus ikka vägev. Ei olnud nii sama istumist ja muljetamist vaid tegevus ja adrenaliin;) Vast õnnestub kunagi mingi aeg ka kirja saada, kui sellist üritust julgetakse enam korraldada.
Ja mõningaid pilte näete SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 24.04.11 20:13 Tsiteeri


Nonii!

Mina ka tagasi ja no kurjam kui lahe oli. Ei vahetaks seda päeva ühegi püha või muu tegevuse vastu. Seltskond super, Vectra mootori kaja kaugusesse minemas ja tulemas, lagunenud bagi, mille tõttu kahjuks jah ajasõit jäi paariks tunniks katki, maitsev liha ja vorstid. Kõik see kokku, pluss ideaalne ilm. Äss värk, ma ütlen. Oeh. Emotsioonid on siiani laes. See väike lipp-lipi peal putukas ajas mul vähemalt peale igat sõitu jalad värisema. Polnud mul just palju ruumi seal, aga sellest on ausalt öeldes rajal olles täitsa ükskõik. Nii kui start anti oli see, et ma põlve koguaeg "armatuuri" vastu ära lõin ja see, et pea käis kiivriga vastu katust, ja et vasak jalg oli terve sõidu aja kramplikult kõveras, meelelt pühitud. Adrenaliin laes ja samuti lollakas irve näos sõidust tulles. Ja kui kuulsin, et parim aeg ka, siis oli nagu võidusõitja tunne kohe. Õnneks ei ole ma nii kooner tänusõnadega mehaanikutele nagu seda mõni profisportlane on. Suured, suured tänud arsile ja teistele, et bagi korda sai ja sõit jätkus. Kahjuks küll vahest puterdas palju ja ei tahtnud koostööd teha, aga siiski usun, et kogunemise teemas välja käidud "funi rohkem kui jevro eest", pidas paika. Suurepärane. Loodame, et seda üritust saab korrata ja et argo siis jälle mõnda ratast alt ei sõida:D Tehnikasport täie raha eest. Oeh, aitab kiidulaulust ja lisasin ajad ka kiirelt üles. Ei hakanud esimese ringi aegu kirja panema veel, teen seda hiljem ehk kui suur nõudlus on. Aga selle mainiks küll ära, et argol oli üsna tubli esimene ring kuni ratta irdumiseni-0.41 sekundit millegagi.
http://www.upload.ee/thumb/1295497/Bagisoit_ajad.jpg
Jäi lisamata Arsi tütre aeg, mis oli-Helena - esimene ring 0.56sek ja koguaeg 1.50.13 -
Marjele peab keegi naisklubiline tõsiselt kaaluma vastuastumist. Jällegi kiireim naine:D
Millalgi lisan ka kehva kvaliteediga video, kui selle telefonist juutuubi peaks saama. Jäme seni ootama pilte ja kui keegi tegi, siis ka veel videosid.

Mina võin jälle öelda aitähh kõigile, kes nii vähese teatamise peale tulid. Jääme järgmist korda ootama.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
zack
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 '87 2.3 quattro, Audi A7 3.0TFSI '11

postitati 24.04.11 20:48 Tsiteeri


Näha on, et teil oli seal lõbus. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 24.04.11 21:42 Tsiteeri


Tüüürmürpel ma ütlen :(

Kuna korrata saab? Tõsiselt.


Kivitare, mis mängud? :D - http://static2.album.ee/files/995/64/large_24891141_jrcc.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 25.04.11 09:23 Tsiteeri


Mõned pildid minu poolt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.04.11 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Tüüürmürpel ma ütlen :(

Kuna korrata saab? Tõsiselt.


Kivitare, mis mängud? :D - http://static2.album.ee/files/995/64/large_24891141_jrcc.jpg


Et pealtvaatajatel igav ei hakkaks noh. :P Aga loodame, et korrata saab varsti. Kindlasti tuleb ka selle kohta teadaanne. Mina ise ei saa midagi lubada ja ei luba ka. Kui selgub, tuleb ka teema. ;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.04.11 09:32 Tsiteeri


SINUTORU-lorenzo sõit Kui ma ei eksi siis esimene?


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 25.04.11 09:51 Tsiteeri


Proovin siia ka raja pildi üles saada.http://xgis.maaamet.ee/xGIS/pump/MapSection51443.png
Raja pikkus oli 578m
Kordamise kohta lubada veel ei saa midagi , esmalt tuleb see käula tööle saada nii, et vähemalt paar tundi ilma mootori tõrgeteta mööduks :)


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 25.04.11 10:37 Tsiteeri


http://img685.imageshack.us/img685/5828/rada1j.jpg

Sõidetud sai siis suuremat ringi.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Taavi.M(Audi&VW)
huviline

Avatar


Registreerunud 20.05.10
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 treser megasquirt2 quattro, Passat 1.9tdi b5.5 4motion

postitati 25.04.11 17:04 Tsiteeri


Järgmine kord andke siis ikka varem teada kui tartu kandi üritus :) ajaks ka A200 jälle pöördesse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 25.04.11 17:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Järgmine kord andke siis ikka varem teada kui tartu kandi üritus :) ajaks ka A200 jälle pöördesse.


Üldse ei ole võimatu, et samamoodi, väga väikese etteteatamisega, see tuleb. Kahju on veidi, aga igasuguste üritustega on aeg alati näidanud, et kel võimalust, see tuleb ja keegi jääb tulemata.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 25.04.11 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
SINUTORU-lorenzo sõit Kui ma ei eksi siis esimene?
Täitsa esimene jah.
Väga vinge oli, natuke pikale venis, aga samas oli raske ära ka tulla.
Istuks ja sõidaks seal terve päev otsa.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 26.04.11 12:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Tsitaat:
Algselt postitas: Taavi.M(Audi&VW)
Järgmine kord andke siis ikka varem teada kui tartu kandi üritus :) ajaks ka A200 jälle pöördesse.


Üldse ei ole võimatu, et samamoodi, väga väikese etteteatamisega, see tuleb. Kahju on veidi, aga igasuguste üritustega on aeg alati näidanud, et kel võimalust, see tuleb ja keegi jääb tulemata.


Arvan, et pikk ette teatamine ei oleks hea idee. Point selles, et kui vara juba hakata kuulutama siis on väga suur oht, et sinna voorib kokku nüüd selline rahvamass, et ei kannatagi seal olla:D Arsi saaks närvivapustuse ja bagist jääks õhtu lõpuks järgi vaid mälestus sellest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 26.04.11 12:52 Tsiteeri


Loodame alati parimat! Aga jah Argol on õigus. Ärme rutta ajast ette, sest kõik ei sõltu kohale tulejaist jne. Ja päris iganädalast üritust ei tule ka sellest. Arsil pereelu ka elada ju. Ja kui sõitjaid oleks üle 10. siis jääks lihtsalt liiga pikk aeg sõitude vahele. Mitte, et sel ajal igav oleks, sest kõik sõidud on huvitavad.

:)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 27.04.11 09:45 Tsiteeri


Väga tänan, et ka minu peale mõtlete :)
Puudu on siit teemast veel Ivoonu pildid .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 27.04.11 21:20 Tsiteeri


Kahju, et endal ka see tema varem avastamata jäi, kuna bagisõit väga meeldima hakanud.
Järgmisel korral hõigake veel valjemini üritus välja! Olen raudselt kohal ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ivoonu
huviline



Registreerunud 25.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Shadow vt750c

postitati 29.04.11 16:02 Tsiteeri


Oli see vast alles kiire töönädal. Panin praegu kõik pildid, mis esimese valiku läbisid, üles.
http://ivoonu.eu/thumbnails.php?album=97


Kui ei ole midagi asjalikku õelda, siis ole palun vait!!!!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 29.04.11 16:18 Tsiteeri


See pilt on eriti hea! Kõne sõbrale: "Kuule mul siin läks vähe näpust! Tule aita!" :D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.1% - SQL: 26.9%]