Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 100 2.8 V6 128kW (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1216)
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 08.02.11 20:19 Tsiteeri
Audi 100 2.8 V6 128kW



Tere.

Vaatan ja uurin siin ühte ülalnimetatud audit.
Nimelt masin automaatkastiga.
Piltidelt tundub väga korralik, sisu ja kere ilus ja puhas ning igast lisadega.
Elektriaknad ja peeglid koos soojendusega jne jne jne.
Pakutakse vahetuseks mu Opel Vectra B 95 aasta vastu. Audi ise 91 aastast.
Kas oleks mõtekas mõelda? Audi on siiski audi ja parem kui opel, aga mida peaks jälgima selle auto juures ning mis võivad olla tüüpvead mida ei pruugi märgata koheselt.

Tänud abilistele.

Kaido


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Nelikvedu
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.11
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9 TDI

postitati 08.02.11 20:40 Tsiteeri


võid minu oma samuti vaadata;)
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=803351&rhash=f20a


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jantz73
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.09
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Q 7; A6 C7 Q

postitati 08.02.11 20:41 Tsiteeri


Ütleks,et mõelda võid kindlasti,kuna minu arust on Audi puhul tegemist suht pommikindla isendiga. Käi vaata ja kuula mootorit kui sealt miskit kahtlast ei kostu siis muud vidinad sellel autol väga lihtsad ja vigu kerge kõrvaldada. Mootori putitamine on suht kallis aga kui teda on hästi hooldatud siis pole hullu. See muidugi vaid minu arvamus,siin kindlasti targemaid kellel on kokkupuuteid samasuguste isenditega. Mul omal on 2,8 V6 aga 142kw ja olen temaga väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 08.02.11 20:41 Tsiteeri


Kusjuures jäi seegi silma, aga mulle tuli see pakkumine ise kuna mul opel müügis ja siis tehti selline pakkumine, endal eelnevalt olnud ainult audi 80 b4 ja sõbral oli audi 100 turbo diisel 2.5
seega pole eriline asjatundja nende mootorite ja automaatkastide suhtes. :(


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.02.11 20:43 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=78020

Automaadi kohta niipalju, et kui proovida saad siis enam manuaali ei taha :D vähemalt minu puhul nii. Olen laisk :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 08.02.11 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jantz73
Ütleks,et mõelda võid kindlasti,kuna minu arust on Audi puhul tegemist suht pommikindla isendiga. Käi vaata ja kuula mootorit kui sealt miskit kahtlast ei kostu siis muud vidinad sellel autol väga lihtsad ja vigu kerge kõrvaldada. Mootori putitamine on suht kallis aga kui teda on hästi hooldatud siis pole hullu. See muidugi vaid minu arvamus,siin kindlasti targemaid kellel on kokkupuuteid samasuguste isenditega. Mul omal on 2,8 V6 aga 142kw ja olen temaga väga rahul.


Selge.
Panen siis kõrva taha selle kui satun vaatama minema ;)
Muidu ise olen selline isehakanud remondimees ka, et suurem jaolt saan kõik omal kodus ise ära tehtud, aga eks tule ka neid aegu ette nagu praegu, ehk siis suuremad mootorid kui mul enne olnud on ja siis lisaks veel automaat kast.

Ega automaat kastil vist peaks olema suht kergelt aru saada, et kui tal mingi kala sees või mitte?
Mootorist saan vast veel jagu, et normaalsel häälele ja vigasel häälel on siiski vahe ju sees :D


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
soots05
huviline

Avatar


Registreerunud 01.01.08
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4

postitati 08.02.11 20:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=78020

Automaadi kohta niipalju, et kui proovida saad siis enam manuaali ei taha :D vähemalt minu puhul nii. Olen laisk :cool:


Ega automaat on suhteliselt mõnus asi jah.
Sugulasel oli täpselt sama Bmw 525 mis mul aga ainult, et tal oli automaat, käisin mitu kuud pinda, et vahetama kastid ära. :D


AudiSound
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.0% - SQL: 69.0%]