Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: C4 2.6Q '93 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 1575)
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 10.12.10 23:07 Tsiteeri
C4 2.6Q '93



Teab keegi sellest autost midagi? Kuidas roostega lood? Ja kuidas sellistel automaat vastu peab?

http://www.auto24.ee/used/792098


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 11.12.10 11:16 Tsiteeri


Nii vanal masinal on automaatkast on alati loto, ega selle peale lootma jääda ei saagi, iga asi kulub...ja kui vaja siis remondid, igatahes on asi seda väärt.

Aga kui natuke targemat juttu ajada, siis proovisõit tuleb esimesena mõttesse. Kui käigud vahetavad sujuvalt, ilma nõksude-jõnksude ja viivitusteta siis üleliia muretseda pole vast mõtet.

Kui auto eelnevat hooldust jms. pole teada, siis muidugi kastis õlivahetus ja kõik kaasnev standardprotseduur lasta ära teha.

Rooste koha pealt - kui auto matsu pole saanud, siis ei roosteta C4 pea üldse (raipeid ei arvesta). Esitiivad on need kõige probleemsemad tavaliselt, aga seda näed juba lähemal vaatlusel ise.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 11.12.10 12:03 Tsiteeri


Lihtsalt infoks teemaalgatajale, kui ta ei peaks teadma, siis sellise kombinatsiooni kütusekulu on meeletu, eriti veel sellise dünaamika juures! Kui see ei ole probleem, siis lase käia!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Audi100C2
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.01.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4 2.2 1993a; Audi 100 2.8Q, 1991; Audi 200 2.1 5E 1981a; VW T3 Syncro Caravelle GL 1990a

postitati 11.12.10 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Lihtsalt infoks teemaalgatajale, kui ta ei peaks teadma, siis sellise kombinatsiooni kütusekulu on meeletu, eriti veel sellise dünaamika juures! Kui see ei ole probleem, siis lase käia!


Unustasin mainida jah. :D Tanklasse satub üsna tihti, lühikesi otsi on targem jala käia. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 12.12.10 11:40 Tsiteeri


milles seisneb meeletu kütusekulu? 30l/100km? eelmine talv oli samasugune auto, ainult manuaal ja see oli väga inimliku kuluga(linn 15l ja maantee 10l)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.12.10 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: myff
milles seisneb meeletu kütusekulu? 30l/100km? eelmine talv oli samasugune auto, ainult manuaal ja see oli väga inimliku kuluga(linn 15l ja maantee 10l)


Selline vanakooli automaat lisab kütusekulule ligi liitri ja kärbib kiirendust mitu sekundit! Keskmine kulu 11,4 l/100km on number, millest suuremaid väga palju ei ole, eriti veel nii nadi kiirenduse juures:(

Aga siiski, kas ka manuaali puhul 10l maanteel on väga inimlik kulu? Minu arust mitte, aga eks arvamused ongi erinevad:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 12.12.10 16:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Aga siiski, kas ka manuaali puhul 10l maanteel on väga inimlik kulu? Minu arust mitte, aga eks arvamused ongi erinevad:)


Pajata siis oma masina kulu ära, kui 10 liitrist kulutust ulmeliseks pead.
Lihtsam on arvata, et keskmine sinna jääb, kuigi korras mootori/veeremi korral on see siiski madalam.
Kulu pole ka ulmeline juhul, kui masin tipp-topp, kuid juht on vigane - närvilisus liikluses kergitab samuti kulutust ülespoole.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 12.12.10 16:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Pajata siis oma masina kulu ära, kui 10 liitrist kulutust ulmeliseks pead.
Lihtsam on arvata, et keskmine sinna jääb, kuigi korras mootori/veeremi korral on see siiski madalam.
Kulu pole ka ulmeline juhul, kui masin tipp-topp, kuid juht on vigane - närvilisus liikluses kergitab samuti kulutust ülespoole.


Ärme hakkame sõnu väänama, ma pole 10 maanteel pidanud ulmeliseks, aga ei pea seda ka väga inimlikuks mitte! Minu masinal on 9-10 keskmine, st enamik maantee , aga mingi osa ka linna ega see ka teab mis hea ei ole ju! Aga teema ei ole siin üldse selles ju, kui teemaalgataja on teadlik, et kulu on suur, siis ok, ei ole minu asi kommenteerida, kas seda on tema jaoks liiga palju või mitte, ise otsustab, ma lihtsalt informeerisin, et tegemist on audi mudelivalikus ühe suurima joodikuga üldse! Asi lihtsalt selles, et enne ostu oleks targem teada, muidu saab ajapikku teada ja küsib siin, et kas midagi viga, et nii palju joob või kas midagi viga, et nii uimane on!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 12.12.10 17:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audi_a4_v6
Ärme hakkame sõnu väänama, ma pole 10 maanteel pidanud ulmeliseks, aga ei pea seda ka väga inimlikuks mitte! Minu masinal on 9-10 keskmine, st enamik maantee , aga mingi osa ka linna ega see ka teab mis hea ei ole ju! Aga teema ei ole siin üldse selles ju, kui teemaalgataja on teadlik, et kulu on suur, siis ok, ei ole minu asi kommenteerida, kas seda on tema jaoks liiga palju või mitte, ise otsustab, ma lihtsalt informeerisin, et tegemist on audi mudelivalikus ühe suurima joodikuga üldse! Asi lihtsalt selles, et enne ostu oleks targem teada, muidu saab ajapikku teada ja küsib siin, et kas midagi viga, et nii palju joob või kas midagi viga, et nii uimane on!

Ok, ei vääna sönu, vabandan, kui midagi sai valesti tölgendatud.
Elame rahulikult edasi :P
Kas endal jäänud midagi märkamata vöi on teemaalgataja juba masina soetanud?
Avatari pöhjal tekkinud küsimus.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
myff
huviline



Registreerunud 08.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 4F 3.0Tdi

postitati 12.12.10 19:14 Tsiteeri


Tsitaat:
ei ole veel auto soetatud, sinna jäänud lihtsalt vanast ajast see

Ei ole veel auto soetatud, sinna jäänud lihtsalt vanast ajast see.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.9% - SQL: 59.1%]