Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: uste jama (Vastuseid: 14 | Vaatamisi: 1847)
kilomeeter
huviline



Registreerunud 22.12.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 tdi quattro

postitati 25.11.10 07:08 Tsiteeri
uste jama



Tervitused

Talv käes ja autosse sissepääs raskendatud. Nimelt esiuksed ei avane, kesklukk avab ilusti kuid välislingid käivad "tühjalt". Seestpoolt avaneb uks ilusti. Kui auto on läbisoojenenud elustuvad ka välislingid kuni auto on soe.
Oskab keegi miskit soovitada...
Tänud ette...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Gunnark
klubiliige



Registreerunud 27.10.09
Asukoht: Harjumaa / Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.10 07:25 Tsiteeri


Eelmine talv oli sama jama, kui auto oli ülesoojenenud, sai igasse võimalikku kohta pihustatud seda lukusula, aitas aga ajutiselt(liiga krõbe talv oli), ilmselt aitab kui polstrid ja lingid lahti ja korralikult kõik ära õlitada aga paras...:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.11.10 13:01 Tsiteeri


Raske pakkuda, kui pole isegi seda mainitud, mis autoga võiks tegu olla. Selleks ongi profiilis väli "auto", et seda iga kord üle kirjeldama ei peaks ja "asukoht", et teaks pakkuda, kus on lähim koht, kust abi saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tfu
huviline

Avatar


Registreerunud 27.10.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 2.5TDI 2003, VW Vento 1.8 1994

postitati 25.11.10 13:36 Tsiteeri


Tuleks kõik pulkadeks võtta ja luku ja avamismehanismid õlitada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viljandihull
huviline



Registreerunud 26.08.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C6 2009, C7 2014

postitati 25.11.10 13:54 Tsiteeri


Mul 96 aasta A6-ga sama jama.. Nüüd ei saa juhiust seest ka enam lahti, ilmselt tuli mingi hoob või asi lingilt tagant ära. Polstreite lahti saamisega vist päris hea jubimine, enne kui lahti saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 25.11.10 14:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: viljandihull
Mul 96 aasta A6-ga sama jama.. Nüüd ei saa juhiust seest ka enam lahti, ilmselt tuli mingi hoob või asi lingilt tagant ära. Polstreite lahti saamisega vist päris hea jubimine, enne kui lahti saab.


Ei ole hullu midagi, ma arvan, et tean, mis sul juhtus, tee nii: Võta juhiuksel seest käepideme kate ära ja keera sealt kaks kruvi lahti, siis peaks ka käepideme alumine raam ära tulema ning vabanema peaks ka see metall link, sikuta seda natuke välja poole, peaksid nägema trossi oma rüüsis, tross peab olema konksuga käepideme küljes ja tema rüüs fikseeritud käepideme juures pessa ning metall klamber peal. Arvan, et sul praegu tõmbas selle rüüsi koha pesast välja ja tross ei liigu tõmmates rüüsi suhtes, vaid koos sellega. Pane lihtsalt tagasi. Edu nokitsemisel:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kilomeeter
huviline



Registreerunud 22.12.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 tdi quattro

postitati 25.11.10 15:25 Tsiteeri


Unustasin peamise jah, autoks A6 `97 c4


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
viljandihull
huviline



Registreerunud 26.08.10
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C6 2009, C7 2014

postitati 25.11.10 15:35 Tsiteeri


Teen proovi! Aitäh!;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 25.11.10 15:36 Tsiteeri


Eks sinna lukumehhanismi ja selle ümber ole aja jooksul kogunenud piisavalt igasugu tolmu ja muud jama, mis hästi niiskust seob ja siis temperatuuri langedes külmub nii, et mehhanismid kinni kiiluvad. Eelmine aasta külmusid esimeste külmadega mu 100 lukud ja lingid ka kinni. Võtsin pulkadeks ja puhastasin korralikult ära ning polnud enam terve talve jooksul mitte ühte probleemi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.11.10 16:34 Tsiteeri


Eelmisest aastast ka selline teema: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=74533

Ehk on abiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kilomeeter
huviline



Registreerunud 22.12.09
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 tdi quattro

postitati 25.11.10 18:19 Tsiteeri


...ehk, siis, hoia lukud puhtad...
tänud kõigile vastajatele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 25.11.10 20:29 Tsiteeri


Mul B3-l on aga nii, et viimasel ajal miinuskraadidega puldist lülitades kerkib juhiukse nupp korraks üles(nii et saab ukse kiirelt lahti tõmmata), aga siis kohe liigub alla tagasi. Sama ka uste sulgemisel - juhiukse nupp liigub korraks alla ja siis üles tagasi ja uksed lukku ei lähe. Võtmest toimib kõik ilusti. Mis pull see olla võiks? Lukk on mul laiali võetud, puhastatud ja määritud. Mingi lukusüdamiku (kuhu võti käib) juures olev lüliti jukerdab? Proovisin millalgi linki küljest saada, ei oska.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.11.10 20:41 Tsiteeri


Pumba või pneumosüsteemi tiheduse viga. Üritab liigutada, kuid ei saa hakkama ja taastab mingi aja pärast vana seisu. Mina oma 100-l sain pumpa vahetades korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
real1
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.06
Asukoht: Värska
Kasutaja on eemal

Auto: B3, B4, B5; B7, C4, C6

postitati 25.11.10 20:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pumba või pneumosüsteemi tiheduse viga. Üritab liigutada, kuid ei saa hakkama ja taastab mingi aja pärast vana seisu. Mina oma 100-l sain pumpa vahetades korda.

Aga kuidas võtmest käib ilusti ja kiiresti? Ei ole mingeid susinaid ega miskit. Vaatan, ehk leian mõne teise pumba proovimiseks.
Võtmega keerates peaks ju mingi signaal pumpa minema, misjärel pump hakkab tööle ja teeb uksed lahti. Sama peaks ka puldist vajutades toimuma, aga...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmiito
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: C4 S6 V8 ; B4 2.0 karbussiga

postitati 28.11.10 16:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: real1
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Pumba või pneumosüsteemi tiheduse viga. Üritab liigutada, kuid ei saa hakkama ja taastab mingi aja pärast vana seisu. Mina oma 100-l sain pumpa vahetades korda.

Aga kuidas võtmest käib ilusti ja kiiresti? Ei ole mingeid susinaid ega miskit. Vaatan, ehk leian mõne teise pumba proovimiseks.
Võtmega keerates peaks ju mingi signaal pumpa minema, misjärel pump hakkab tööle ja teeb uksed lahti. Sama peaks ka puldist vajutades toimuma, aga...:(

Olen ka sarnase nähtusega silmitsi, külmaga puldist ei ava aga võtmega avab:o Pump ise samas toimetab kui puldiga avada.
Autoks C4 S6.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.2% - SQL: 61.8%]