Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Plaan osta Audi A8 D2 3.7L 02a. (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2405)
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 20.10.10 18:36 Tsiteeri
Plaan osta Audi A8 D2 3.7L 02a.



Palun abi audi a8 ostmisel. Silma on jäänud siis selline isend http://www.auto24.ee/used/766400 Olen natuke juba uurinud ja sain teada, et autol mõned veadki.
1) Esistange alumineäär on ära sõidetud.
2) abs'i tuli põleb.
3) mootori tuli põleb.
Stange kohta pole jõudnud veel uurida, et palju maksma läheks, kuid abs'i tule likvideerimiseks läheb minu andmetel 1000-2000k (tõenäoliselt anduri vahetus? vms?) Mootoritule kohta ütles omanik et see läks põlema peale katalüsaatorite vahetamist. ( siinkohal ei oskagi ise öelda, kas see on õigejutt, äkki oskab mõni asjatundjam mees selle kohta siin nõu anda?) Viimane on ka minu jaoks põhiline, mis paneb mõtlema, kas kaaluda antud auto ostu või mitte.
Ja äkki oskab keegi välja tuua, palju läheks antud vigade likvideerimine maksma. Palju peaks pärast auto ostu masinale veel raha alla panema?:)

tänades.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 23.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 20.10.10 18:50 Tsiteeri


Mootorituli võib olla tingitud sajast asjast ja kaabel ning arvuti annab kõige pädevama vastuse. ABS võib olla nii andur kui juhe. Andur ise jääb jah sinu pakutud hinnavahemiku, vahetamisega saab ka ise hakkama. Vb on ainult vaja välja võtta ja puhastada. Kui facelift esmatähtis pole, siis on pakkuda sama litraa˛iga '98a mudel :)

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=86382


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 20.10.10 18:52 Tsiteeri


See teema võib abiks olla.
Aga mis sa nende vigade üle fantaseerid - online rasedusetesti pole olemas. Mine näita auto asjatundjatele elusalt ette. Kaablid külge ja...
Välimuse järgi paistab ilus ja sile, selgeltnägija võimeid pole ette näidata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 20.10.10 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
natuke olen juba sirvinud seda teemat.
aga mis puudutab arvuti taha viskamist, siis äkki oskate soovitada mõnda kohta + aadressit. asi on selles, et ise olen võrust ja ei tea eriti neid autotöökodasid seal Tallinnas ja joosta ka just eriti mugav pole Tallinn-Võru vahel:)

tänud muidu:)

Natuke olen juba sirvinud seda teemat, aga mis puudutab arvuti taha viskamist, siis äkki oskate soovitada mõnda kohta + aadressi? Asi on selles, et ise olen Võrust ja ei tea eriti neid autotöökodasid seal Tallinnas ja joosta ka just eriti mugav pole Tallinn-Võru vahel. :)

Tänud muidu. :)


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 21.10.10 14:41 Tsiteeri


Küsimus veel, et kas keegi oskab selle masina kohta midagi öelda? http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=d5845e762122fe30202ec17b95fa59fe On keegi käinud vaatamas?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raigo
huviline



Registreerunud 11.03.03
Kasutaja on eemal


postitati 21.10.10 14:47 Tsiteeri


Küttekulu numbrid tunduvad kuidagi väga optimistlikud.
Parkimisandureid pole
Kardinat pole.

Ma suhtuks väga ettevaatlikult antud isendisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.10.10 18:04 Tsiteeri


3.3 diisel ja 3.7 bensukas ikka kaks ei asja. Peaksid endale selgeks tegema mida ikka soovid.
Kusjuures mul on sama, et kui selle aasta isendil ees ja taga andurid puuduvad siis juba vaataks ettevaatlikumalt.
E teagi miks aga ei ütle, et see nii peabki olema aga endal lihtsalt vastavad soovid ja eeldused, et nad peaksid ikka olema!


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 21.10.10 18:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo22
3.3 diisel ja 3.7 bensukas ikka kaks ei asja. Peaksid endale selgeks tegema mida ikka soovid.
Kusjuures mul on sama, et kui selle aasta isendil ees ja taga andurid puuduvad siis juba vaataks ettevaatlikumalt.
E teagi miks aga ei ütle, et see nii peabki olema aga endal lihtsalt vastavad soovid ja eeldused, et nad peaksid ikka olema!



Selles suhtes mul erilist vahet ei ole kas on diisel või bensiin, aga kindlasti peab olema V8.
Aga arvate, et võib olla avariiline ja stanged ära vahetatud vms?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 21.10.10 20:39 Tsiteeri


Ei ma ei arva midagi. Võibolla on võibolla mitte - paljudel on aga ega see ei pruugi muuta autot kohe halvemaks.
Kae üle ja saad aimu. Anna ka meile teada.


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 23.10.10 23:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo22
Ei ma ei arva midagi. Võibolla on võibolla mitte - paljudel on aga ega see ei pruugi muuta autot kohe halvemaks.
Kae üle ja saad aimu. Anna ka meile teada.



Nii, sai siis käidud ja mõned autod üle vaadatud. Kokkuvõtteks tundus see 3.3TDI kõige korralikum ning viimase kasuks ka otsustasin. Mis puutub kütusekulusse, siis ankeeti oli märgitud 5liitrit maanteel jne, aga võin julgelt öelda, et see number on natuke suurem;).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 24.10.10 00:13 Tsiteeri


Küsin puhtast uudishimust, et olid ka mingid vead juures?


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jusskin
huviline

Avatar


Registreerunud 03.02.09
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: A8

postitati 24.10.10 01:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raigo22
Küsin puhtast uudishimust, et olid ka mingid vead juures?


Esmapilgul küll mitte:). Kuid plaan käia veel diagnostikas, et näha ka sügavamale sissepoole.
Autot käisin vaatamas muidu täpselt samasuguse isendiga (va värv:D) ning tundes seda masinat oli hea neid kahte võrrelda. Loodan, et tegin õige valiku.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 24.10.10 02:12 Tsiteeri


Aga tee siis ühe soojaga huviliste autode alla teema, pane pildid ja värgid, siis saavad kõik uudishimu rahuldatud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.9% - SQL: 65.1%]