Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: ksenoonid audi a4le (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1711)
carl-
huviline



Registreerunud 28.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.10 14:35 Tsiteeri
ksenoonid audi a4le



privetikas. Küsimus sellline, et oskab keegi äkki näidata, millised ksenoonid sobiksid mu autole. autoks a4, 1996aasta, universaal kerega. Ja äkki keegi paigaldab ka neid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 28.09.10 14:49 Tsiteeri


Kui sul pole tehase xenon tuled siis sa ei tohi sinna neid paigaldada ka ilma tulesid vahetamatta. Pirni tüübi leiad foorumist vabalt ja sellise komplekti ostad ka hinnad algavad 600 jast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
carl-
huviline



Registreerunud 28.09.10
Kasutaja on eemal


postitati 28.09.10 20:05 Tsiteeri


Tsitaat:
jepjep, ma mõtlesingi tulesid. väljendasin end valesti:S

Jepjep, ma mõtlesingi tulesid. Väljendasin end valesti. :S


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 28.09.10 20:30 Tsiteeri


Ilmselt A4-lt pärit tehase xenone sa vaevalt leiad, kuid S4 küljes on rohem levinud, lisaks vaja veel asendiandureid ehk automaatse kõrguse regulaatoreid- Hellal on olemas ka eraldi paigaldatav kõrguse reguleerimise süsteem.
B5 xenon tuled peaks maksma umbes 3000 kr tk + pirnid + kõrguse regulaator 7000 kr oli vist komplekt.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.09.10 18:05 Tsiteeri


Kas olen asjast väga valesti aru saanud, et pesureid ja körguse regulaatorid on nöutavad ksenoontule puhul alates teatud esmaseregistreerimise aastast?
Pannes masinale (nt:1996 aasta esmase registreerimisega) facelift vöi tollele mudelile saada olevad gaaslahendusmärgistust kandvad elemendid, siis pole eelnevad asjad ju probleemiks.

Üks punkt tähtsast piiblist:

Tsitaat:

2) alates 1. oktoobrist 2000. a esmakordselt kasutusele võetud gaaslahenduslampidega M ja N kategooria sõidukil ja alates 10. juulist 2011. a esmakordselt kasutusele võetud hõõglampidega, mille valgusvoog ületab 2000 lm, M ja N kategooria sõidukil, peab lähitule laternate valgusvihu kõrguse reguleerimine, sõltuvalt kere asendist, toimuma automaatselt ja sõidukil peab olema laternate hajutiklaasi puhasti;



Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 35.0% - SQL: 65.0%]