Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: S8 ost saksast?m6istlik m6te? (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 8810)
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 09:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Martti L
uludest: seoses euroliiduga (meelega väikse tähega) on kasko nüüdsest 'ca 60000 EEK aastas kvartaalsete maksetena.
Minu arvates on S8 on vähe parema lisavarustuse, suuremate esipidurite ja natuke parema kiirendusega kui A8 nii et olulist vahet minu arvates küll pole


Hinnavahet arvestades, ülejääva raha eest võid mistahes autole osta max suured ja keraamilised pidurid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.06.05 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Ja turbo 2,2 mootor. Igapäevast sõitu sõidan ökonoomselt ~10 l. (keskmiselt, linnad+ohutult kuni 130 )
Milleks sõita 4,2 bentsu rüüpajaga, millel minekut vähem kui turbomootoril.

A8/S8 ostjat ei huvita eriti see, et ta foori tagant käsitsi käike lappides Porsche 951-ga võrdselt kiirendada saaks. Teda huvitab enamasti ühtlase väändemomendiga mõnus minek ja käikude valik P-R-N-D. ;)
Automaatkasti otsa sobib V8 paremini kui 2.2T. Ja ära hakka nüüd rääkima, et automaadiga A8 või S8-ga on jama metsast palke välja sikutada. :P

Black@ostaks.S6.ka.4.2.V8-ga (automaadiga ofcourse)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 11:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Ja turbo 2,2 mootor. Igapäevast sõitu sõidan ökonoomselt ~10 l. (keskmiselt, linnad+ohutult kuni 130 )
Milleks sõita 4,2 bentsu rüüpajaga, millel minekut vähem kui turbomootoril.

A8/S8 ostjat ei huvita eriti see, et ta foori tagant käsitsi käike lappides Porsche 951-ga võrdselt kiirendada saaks. Teda huvitab enamasti ühtlase väändemomendiga mõnus minek ja käikude valik P-R-N-D. ;)
Automaatkasti otsa sobib V8 paremini kui 2.2T. Ja ära hakka nüüd rääkima, et automaadiga A8 või S8-ga on jama metsast palke välja sikutada. :P

Black@ostaks.S6.ka.4.2.V8-ga (automaadiga ofcourse)

Katsetasin kunagi ostsin S-6 2,2T automaat (MTM-st auto) väga sujuv ja väga terav mulle ei meeldi maitse asi,
Ja selles pole auto süüdi et ma nõuan temalt turbo pauku (äkk tõmmet ) ja manuaalis ette söödetud käiku. Sest
vahest mulle meeldib vaba nähtavusega kruusal siseneda täiega peaaegu täisnurksetesse kurvidesse, pidurdades äkki külglibisemisega hoo maha ~100 /~110 -ni lüia enne kurvi 3 käik sisse ja sõita täie turbo paukuga kurv läbi.
Selliseid asju ei saa teha S-8 -ga (sorri selles pole auto süüdi) Siia juurde üks seletus miks lisan mootori 0W-30 õlile Castrol 75W-150XJ sest sedasi kurvisid läbides süttib pidevalt õlisurve tuli (õli lendab nurka ja õli survet lihtsalt pole )

Mulle ei sobi aga S-8 on üks parimaid autosid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 14.06.05 12:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kiiirus
tere.ma siin suunan m6tteid sellele,et jargmine aasta ikka lahen ja toon ise v6i lasen tuua S8


tähendab....milleks tekitada 2 lehekülge teksti mida mingi kodanik järgmine aasta maybe teeb????


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.06.05 12:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: T.P.
tähendab....milleks tekitada 2 lehekülge teksti mida mingi kodanik järgmine aasta maybe teeb????

Sest see järgmine aasta on juba käes. Tegelikult tahaks juba tulemusi näha jah. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 16.06.05 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
tähendab....milleks tekitada 2 lehekülge teksti mida mingi kodanik järgmine aasta maybe teeb????

Sest see järgmine aasta on juba käes.


mina ootan seda järgmist aastat veel viis või rohkem aastat. Sest tahaks osta audi Q-7 4,0 TDi mootoriga koos piesopihustitega ja DSG kahe siduri kastiga.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
-Batista-
huviline



Registreerunud 06.04.07
Kasutaja on eemal


postitati 30.05.07 16:43 Tsiteeri


Teema on kül vana aga ma lihtsalt ei suutnud enam seda siin lugeda nii, et midagi ei ütle :D
minu arust on ned inimesed täis taunid kes kukuvad kohe podisema, et S8 on jama sest veerand miili kiirendus tulemus on s*tt...... tulge taevas appppppiiiiiii...... S8 ei käida kunagi kiirendamas kuna tegemist on suure ja mugava esindus/lux autoga.
ja see, et siin mingit rs4 ja S6 võrrelda S8 on ka täiesti lo*l ja naiivne tegu sest need autod ei ole üldse ühest klassist... ühist on neil ainult nii palju, et kõik kannavad nime "AUDI".

ja järgmine kord võiks inimesed natuke ka teemat jälgida mida küsitakse mitte, et osta rs4 se poole vägevam... saab kruusa peal ketsi rebida ja põiki lasta aga S8 ei saa..... otsi teb**likut kes nii S8 teeks.

Et jälgige teemas püsimist sest praegu on kül siin nii, et kui midagi otsida auto kohta siis on mingi 10 lehte juttu ja sellest on 3 postitust normaalne...... ülejäänud on selline kõvatamine, et kellel on pikem ja jämedam...... nõme ju nagu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 30.05.07 17:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: -Batista-
Teema on kül vana aga ma lihtsalt ei suutnud enam seda siin lugeda nii, et midagi ei ütle :D
minu arust on ned inimesed täis taunid kes kukuvad kohe podisema, et S8 on jama sest veerand miili kiirendus tulemus on s*tt...... tulge taevas appppppiiiiiii...... S8 ei käida kunagi kiirendamas kuna tegemist on suure ja mugava esindus/lux autoga.
ja see, et siin mingit rs4 ja S6 võrrelda S8 on ka täiesti lo*l ja naiivne tegu sest need autod ei ole üldse ühest klassist... ühist on neil ainult nii palju, et kõik kannavad nime "AUDI".

ja järgmine kord võiks inimesed natuke ka teemat jälgida mida küsitakse mitte, et osta rs4 se poole vägevam... saab kruusa peal ketsi rebida ja põiki lasta aga S8 ei saa..... otsi teb**likut kes nii S8 teeks.

Et jälgige teemas püsimist sest praegu on kül siin nii, et kui midagi otsida auto kohta siis on mingi 10 lehte juttu ja sellest on 3 postitust normaalne...... ülejäänud on selline kõvatamine, et kellel on pikem ja jämedam...... nõme ju nagu.


Minul on näiteks tõsiselt raske aru saada, kuidas puutub sinu postitus teemasse.
SEE teema on juba peaaegu 2 aastat vana, seega kes iganes tahtis osta endale S8 on selle otsuse juba ammu ilma ära teinud.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 65.1% - SQL: 34.9%]