Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: S8 ost saksast?m6istlik m6te? (Vastuseid: 32 | Vaatamisi: 8811)
kiiirus
huviline



Registreerunud 11.07.04
Asukoht: Ireland
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.04 19:41 Tsiteeri
S8 ost saksast?m6istlik m6te?



tere.ma siin suunan m6tteid sellele,et jargmine aasta ikka lahen ja toon ise v6i lasen tuua S8 v6i kui koonerdada siis A8.lihtsalt tahaks teada mis S audide fannid arvavad.hinnad pole vaga hullud ju.13-15000eur vahel saab korraliku(valimuse jargi otsustades) 97-99a S8.eestis minu teda hetkel odavaim S8 on kuskil 24500eur ja 98a.saksast selle raha eest pole raske leida 2000a chippinguga(400hp) S8.hindade vahe on MEELETU!!
mis arvate,kas Tiptronic on ikka vaga m6tetu vidin S8le??ja millest s6ltub NAVI(m6nel on suure ekraaniga,m6nel ei)
oleks tore lugeda huvitavaid arvamusi.ei tea mis S8 kindlustus ka laheb:)huhuuu...aga noh see pole oluline enam ,nagu bensu kulugi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.08.04 19:55 Tsiteeri


Selle rahahunniku eest vaataksin pigem RS2 poole... ca 15 000 euriga saab suht korraliku isendi kätte.
PS! RS on juba klass omaette, puhastverd RS-id!


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pets00
huviline



Registreerunud 24.04.04
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.04 20:05 Tsiteeri


vaatasin et mobiles rs2 6000k euri?
ons see tõsi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.08.04 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja pets00
vaatasin et mobiles rs2 6000k euri?
ons see tõsi

Üldiselt on need miskid rimakad või üldse poolikud...
Heas korras RS2 on kallim, 2x kindlasti kallim.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 16.08.04 20:20 Tsiteeri


6k eest saad replica ... ja seda kah ainult väliselt


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 16.08.04 20:30 Tsiteeri


RS2 on ikkagi S8'st nii radikaalselt erinev auto, et ilmselt ei ole erilist mõtet seda alternatiivina soovitada. Sellisel juhul mina soovitaksin juba 20v UrQuattrot.

S8 on tõepoolest Saksas märkimisväärselt odavam kui Eestis, samas on siin S8'le ostjat leida kah suhteliselt keeruline. S8 suuruse auto puhul on manuaalkast IMO nagu sadul sea seljas, ringrajal ja kiirendamas nagunii sellises mõõdus autoga ei käi, seega ma ei oska ühtegi põhjust välja mõelda, miks peaks manuaali eelistama tiptronicule. Tõsi, kuna esimesed S8'd olid manuaaliga ja kuna järelturul ilmselt eriti keegi niisugust luksusautot manuaaliga ei taha osta, siis saab manuaaliga isendi märksa odavamalt, aga S8 puhul tuleb ikkagi olukorda kainelt hinnata, mitte odavaima variandi peale välja minna, muidu võib pärast asi kalliks kätte minna...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kiiirus
huviline



Registreerunud 11.07.04
Asukoht: Ireland
Kasutaja on eemal


postitati 16.08.04 21:40 Tsiteeri


suured tanud.lust kohe lugeda.ega ma kallimaks kui 97-98a S8(hinnaga kuni 14000eur)minna ei tahaks.kardan et ylalpidamine tuleb hirmus kallis.tuttavad raagivad teist juttu,et selline auto ikka niisama naljalt ei kysi raha ,kui hooldust enna saand on.aega mul sellega on,selleparast teen suuremat sorti uurimust ,et mitte p... saada.s6bral S2 mis saab ka chippingu,aga see pole see auto ikka.vaike liiga:)muide tema ka kindel kapp,kui juba ostmiseks laheb.kaalusin ka sellise hinnaklassi 540i(v6i750i)bmw,aga vist ei kannata v6rdlust.kui silwer ka s6na sekka paneks oleks tore:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.04 06:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kiiirus
kui silwer ka s6na sekka paneks oleks tore:)


???
Mis mina nendest S8 oskan rääkida? Pole isegi kunagi sõitnud sellisega...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kiiirus
huviline



Registreerunud 11.07.04
Asukoht: Ireland
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.04 10:13 Tsiteeri


m6tlesin et sa lihtsalt oled rohkem kuulnud ja tead midagi tarka juurde 6elda.kasv6i pidevatest kuludest,peale bensiini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.08.04 10:21 Tsiteeri


Kahjuks ei tea ma sellest midagi, kuid arvan, et S8 ülalpidamine on "sihipärase" kasutamise korral kallim, kui UrS4/S6 ülalpidamine...


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.08.04 10:37 Tsiteeri


P*rsetunne ja mõned lingid ütlevad, et prri S6 2.2tq aeg 12,81 on way parem kui sinu ihaldatud isendil :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 17.08.04 12:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja kps
P*rsetunne ja mõned lingid ütlevad, et prri S6 2.2tq aeg 12,81 on way parem kui sinu ihaldatud isendil :D


mis moodi need autod võrreldavad on?....kaks täiesti erinevat klassi ju ....
Manual S8ga sõitnud (~5000km) ja mniu arvamuse kohaselt 5+ auto, ning s6-ga täiesti võrreldamatu....S8-a hoolduse arved esinduses olid kahjuks tihti üle 10k


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 17.08.04 12:33 Tsiteeri


Tundub, et osad ikka näevad autos ainult 400m läbimise vahendit :D No come on! Ma annaks S8 omanikule kerepeale, kui näeks sellist autot dragstripi stardialas :P


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 17.08.04 13:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE
Tundub, et osad ikka näevad autos ainult 400m läbimise vahendit :D No come on!

:D

PS! Kui pappi on, siis tuleb ära osta. Na**ui vaja uurida puurida kütusekulu ja juppide hindasid - teada värk et Kallis. Küll pärast on aega põdeda :D
14k EUR eest S8 way vähe, et midagi head sealt loota.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.04 19:38 Tsiteeri


Ma siin lugesin erinevaid arvamusi ja mõtlesin, et ütlen ka oma tagasihoidliku mõtte.
S8 ikka selline auto, millega igameherallisprinti, või siis kiirendusvõistlust sõitma ei lähe. Põhjus on lihtsalt imidzis. Selle auto ostab inimene puhtalt sõidumõnu pärast. Samuti esmaklassilise turvalisuse pärast.
Ülevalpidamisest ei tohiks selle auto ostja mõelda. Siis jätku ostmata. Pigem tuleks rõhku panna hea isendi otsimisele. Kuludest võin tuua näiteks, et kui kavas liisingusse panna, siis peaks arvestama aastas 30 000 eekuga ja seda kvartaalsete maksete puhul.
Ja veel seda tahtsin lisada, et keegi võrdles s8 ja s2. Mina omast kogemusest võin öelda, et ka S8 ja A8 on totaalselt erinevad autod.
Aga kokkuvõttes on ainult tervitatav, kui klubisse ka uuemaid ja kangemaid autosid lisandub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siim_106
huviline



Registreerunud 16.08.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: C6 Avant Quattro

postitati 18.08.04 19:43 Tsiteeri


kui on v6imalik v6ta S8, luksus ja sport koos. Ilusam ka kui RS2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Martti L
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.08.04 22:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mairo
.....või siis kiirendusvõistlust sõitma ei lähe. Põhjus on lihtsalt imidzis. Selle auto ostab inimene puhtalt sõidumõnu pärast.....
...Kuludest võin tuua näiteks, et kui kavas liisingusse panna, siis peaks arvestama aastas 30 000 eekuga ja seda kvartaalsete maksete puhul...
...Mina omast kogemusest võin öelda, et ka S8 ja A8 on totaalselt erinevad autod...

Minu arvates kui ostad S8 endale, siis võid ka kiirendamas käia vaevalt see nüüd su imid¸it rikub (v.a. siis kui tagaistmel koos sohvriga kiirendad:D)
Kuludest: seoses euroliiduga (meelega väikse tähega) on kasko nüüdsest 'ca 60000 EEK aastas kvartaalsete maksetena.
Minu arvates on S8 on vähe parema lisavarustuse, suuremate esipidurite ja natuke parema kiirendusega kui A8 nii et olulist vahet minu arvates küll pole (P.S. vaadake Saksa hindu A8 ja S8 on seal aastast 2001-2003 enam-vähem ühes hinnas):cool:
peace


Kõigist sõidan mööda välja arvatud bensujaam...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Mairo
huviline



Registreerunud 27.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 17:09 Tsiteeri


Martti L: Muide mul on kaskomakse 11000 krooni aastas. Ja seda Rentacarist saadud skeemitamisega. Pole küll kuulnud, et sellise vanusklassi autode kasko 60000 oleks. Võibolla eksin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Martti L
huviline

Avatar


Registreerunud 09.06.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Mairo
Martti L: Muide mul on kaskomakse 11000 krooni aastas. Ja seda Rentacarist saadud skeemitamisega. Pole küll kuulnud, et sellise vanusklassi autode kasko 60000 oleks. Võibolla eksin.

Mul sõber just tõi S8 kuu aega tagasi ning sai 30000.- hakkama, nüüd helistas talle kindlustusagent ja ütles et hetkel on samale autole (S8 1999a. 265kW) kasko 60000.- ning kinnitas et sõbral vedas kuna MB-l, BMW-l ja Audil (võib-olla ka mõnel muul margil tõusis kasko 1,8-2 kordseks. Ma enda omale pole viitsinud isegi uurida aga naise BMW 528 aastast 96 on see aasta 24000.- kopikatega, järgmiseks aastaks pakuti 43000.- nii et ilmselt ostan ka selle liisingust välja et ei peaks kaskot nuumama.


Kõigist sõidan mööda välja arvatud bensujaam...
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kiiirus
huviline



Registreerunud 11.07.04
Asukoht: Ireland
Kasutaja on eemal


postitati 19.08.04 23:23 Tsiteeri


ostaks vast isegi valja,aga siis jaavad 66d vaga unetuks ......:( pole ju koguaeg valvurit ka v6tta...aga kui pensiokale annaks 20000 aastas:) ...mhmmmm..m6te......oh seda elu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 25.12.04 23:31 Tsiteeri


Kui aus olla, siis pole nagu kuulnud küll, et Eestis mõni S8 oleks pihta pandud... ja kui veel lased paremad turvasüsteemid peale aretada on minu arvates selline kindlustusele plekkimine täiesti mõttetu. Selle kuni 30. k eest aastas saaks juba päris korralikult sellist autot hooldada...
Pealegi, nagu teada siis meie kindlustajad on ju nii toredad mehed, et ega kui midagi juhtub siis oled a-la pooltel juhtudel ise süüdi ja saad närused sandikopikad tagasi. Loomulikult.. kui arvad et sõiduoskus puudub ja pidurdada tahad teistele p*rse sõiduga, tee kasko.. muidu läheb kulukaks.. muudel juhtudel on ju tavalinegi kindlustus abiks, kui ise süüdi pole.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rax
klubiliige



Registreerunud 04.06.03
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal


thumbup.gif postitati 26.12.04 02:50 Tsiteeri


mina olen Sinu sõber kui S8 siia klubisse lisandub! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eds
huviline

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 13.06.05 08:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pets00
vaatasin et mobiles rs2 6000k euri?
ons see tõsi


see mobile.de - st vaatamine on selline asi et seda tasuks vähem uskuda mida pildil näed. Räägin kogemustest :) tegelen ise automüügiga ja aina tihemini juhtub nii et kirjas üks asi ja kui kohale tuled autot ostma siis ootab sind seal selline peldik et süda läheb pahaks. Ja hoiatan ette et türklaste käest sellist autot mitte osta. parem maksa paar tuhat EURi rohkem aga siis tead et said norm auto sest sellise auto remont läheb hiljem päris kalliks! Endal A8 ja tean et sellise klassi autode hooldus ja remont ei ole odav aga noh, endale sain õnneks otse frizu käest ja siiani ülirahul! tasub vaadata et oleks service raamat ja et rihmad värgid oleks vahetatud, muidu on see järjekordne 20000EEKine laks kui seda ise kohe hakkad tegema !!! nii et edu sulle ja kordan veelkord, türklastega mitte tegeleda :)

eds


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 09:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
P*rsetunne ja mõned lingid ütlevad, et prri S6 2.2tq aeg 12,81 on way parem kui sinu ihaldatud isendil :D


Sõidan S-6 ga ja olen kunagi mõelnud S-8 peale.
Kaalukausi kallutas S-6 kasuks (95.a.-97.a.)
quattro väga suutlik ja vastupidav vedrustus (200Q edasiarendus) Milleks pundar alumiin hoobasid mida peab pidevalt vahetama.
Ja turbo 2,2 mootor. Igapäevast sõitu sõidan ökonoomselt ~10 l. (keskmiselt, linnad+ohutult kuni 130 )
Milleks sõita 4,2 bentsu rüüpajaga, millel minekut vähem kui turbomootoril.
Ja jääb ainult luksuse küsimus !!! ja uhke tunne ostsin ju kordi kallimalt.
Kasutan GPS garmin 7tolli (laeva mudel) värvi ekraan lisaks väli antenn ja läpaka ühendus täis REGIO digi kaarti kasutamiseks või autodata. ja maksavad nad 8´kuni 20´tuhat. Milleks häirida stereosüsteemi poolikute lahendustega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 14.06.05 09:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: eds

see mobile.de - st vaatamine on selline asi et seda tasuks vähem uskuda mida pildil näed. Räägin kogemustest :) tegelen ise automüügiga ja aina tihemini juhtub nii et kirjas üks asi ja kui kohale tuled autot ostma siis ootab sind seal selline peldik et süda läheb pahaks. Ja hoiatan ette et türklaste käest sellist autot mitte osta. parem maksa paar tuhat EURi rohkem aga siis tead et said norm auto sest sellise auto remont läheb hiljem päris kalliks! Endal A8 ja tean et sellise klassi autode hooldus ja remont ei ole odav aga noh, endale sain õnneks otse frizu käest ja siiani ülirahul! tasub vaadata et oleks service raamat ja et rihmad värgid oleks vahetatud, muidu on see järjekordne 20000EEKine laks kui seda ise kohe hakkad tegema !!! nii et edu sulle ja kordan veelkord, türklastega mitte tegeleda :)

eds

Minu S-6 toodi ka pildi järgi iluvõre põks ja tuled terved (teist külge polnud näha oli üks mõlk) ja auto pidi omal jõul sõitma ???? Kuid ei sõitnud ja nii mind müügimehed üles leidsid. Kuid mulle hakkas mittesõitev auto meeldima viskasin nööri sappa ja ostsin ärä.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 67.7% - SQL: 32.3%]