Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: vanade audi 80 omanikud (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1597)
k6ps
huviline



Registreerunud 31.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.10 11:44 Tsiteeri
vanade audi 80 omanikud



Tervitused. Minu esimene postitus siin.

Oleks nõu vaja, mida eluga peale hakata autode osas :P

Olen "nokia 5110 mees" ja meelsamini sõidan rattaga. Raha paneks heameelega korteri ostu, reisi või mõne muu asjaliku asja alla aga samas autot oleks vaja, et näiteks suvalisse külla Eestis või poodi asjade järgi.

Ostsin hiljuti umbes 32k maksva universaalkerge diisel automaatkäigukastiga bemmi (325tds 97' 105kw). Sõbra mehaanik tugevalt soovitas kuna tal oli sama isend ja sõitis kenasti. Endal oli ka huvi, et millega siis tegu BMW näol.

Bemmi alla on läinud vast umbes kokku koos auto ostuga 45k (üksi õli võttis kokku 15 liitrit ja täissünti. Käigukasti oma 7 liitrit muidugi vahetama ei pea 100 000 km, eestisse regamine 3k). Eile jäi teele ja võibolla on kütusepump katki. Mootorisse kütuse pritset ei toimunud. Niipalju veel, et tegemist on automaadi ja diisliga. Ehk siis kui nüüd selle toimima saan ja jälle kenasti sõidab, siis võibolla aasta kahe pärast läheb käigukast ja selle saab kasutatult võibolla 18k (see ka võibolla mõne kobedama oma. Mul 97 aasta 325)

Varsti on ees kindlustus aasta peale ja see on üle 3000 eek Tallinnas. Ford oli 2000 eek (muidug Haapsalusse regatud ka) ja siis mul oli veel max koefitsent.

Nüüd siis Audide juurde.

Kui ma ei otsi taga kiireid möödasõite, "ooo sul on kahe ja poolene" jutte, kliimat jne. Tahaks nagu odavalt läbi saada aga samas võiks teepeale mitte jääda. Saan aru et võib jääda aga selle võimaluse vähendaks nii, et regulaarne ülevaatus ja korralik remont. Ja kui jääks, siis poleks nii nagu eile, et keegi ei oska paranda.

Olen kuulnud, et Audi 80 aastast 87-90 on suhteliselt hää auto?

Ostaks selle bemmi kõrvale võibolla ja vaikselt müüks maha selle kurjema isendi. Põhimõtteliselt mõlemaga oleks vast sama palju peavalu aga üks oleks lihtsalt väääga palju odavam.

Bemmi highlihte veel. Roollatt on nõrk koht. Uus maksab 18k. Taastatakse 4100 kuni 7500 eest
Õli 6liitrit täissünti + käigukast õli 7l (üle 3000 eek)
Kütust vist võtab muidugi vähe. 6l sajale kui ei vajuta.
Kütusepumba hinda ma veel ei tea aga olen kuulnud hirmutte.

Nii et Audi 80 ja sõidaks hoopis sellega? Ei roostega ka va raibe olen kuulnud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 31.05.10 11:49 Tsiteeri


Leiad SIIT teemast palju huvitavat juttu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 31.05.10 13:34 Tsiteeri


Ma ka soovitaks b4- ja, kui sedaani valid. B3- l see va seljatugi ei käi alla. 2,3 mootorit on kah kiidetud, et möödasöitu teeb ikka paremini arvata, kui su 325 tegi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
k6ps
huviline



Registreerunud 31.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 31.05.10 21:44 Tsiteeri


Suured tänud abi eest. Uurin edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.5% - SQL: 69.5%]