Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC Drag 2010 Kevad - 23. Mai (Vastuseid: 33 | Vaatamisi: 11099)
vlzman
huviline



Registreerunud 25.05.10
Kasutaja on eemal


postitati 25.05.10 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:

Lisaks vist oli mingi episood ühe ameeriklasega, mis enne starti kohalt liikus?

See on juba teine stoori ja selle kohta ma lisan ka varsti siia oma arvamuse.


Tänud veelkord korraldajatele ka minu poolt ürituse eest. Saime tehtud kolme sõiduga hulga vajalikku infot, mis aitab edaspidistel võistlustel vältida vigu ja apsakaid.
Selgitan vähe ka enda viimasel sõidul juhtunud stardisegadust:
kuna ilmselgelt terve päeva kummitasid mind spooliprobleemid, siis plaanisin viimasel sõidul proovida pre-spooli. Sisuliselt siis jõudes pre-stage'i pidurit all hoides hakata juba pöördeid tõstma, seda nii kaua kuni pidurid läbi libisema hakkavad ja siis lülituda üle transbrake'ile. Millega ma ei arvestanud oli see, et kui liikumise pealt lülitada transbrake, siis auto ei peatu koheselt vaid liigub hamba võrra edasi. Täpselt nii ka juhtus, kui auto jõudis stage'i, vajutasin transbrake'i alla, aga auto vajus veel päris palju edasi. Omaendagi üllatuseks avastasin, et kollased tuled hakkasid jooksma ja ka roheline läks põlema, startisingi ja sõitsin lõpuni teadmises, et kõik on OK. Paraku öeldi mulle boksis kohe, et võtsin punase. See jäi mulle üsna arusaamatuks kuna tavaliselt käsitletakse sellist olukorda kui valestage'i ja antakse uus start ehk tuleb tagurdada tagasi läbi mõlema anduri ja alustada kogu stage'imise protseduuri algusest. Seda seetõttu, et auto liikumine polnud peatunud. Kui auto peatub enne viimasest andurist läbisõitmist ja siis liigub edasi, loetakse see punaseks tuleks ja kohe süttib ka vastav tuli. Läksingi siis kohtunike käest pärima, et kuidas on võimalik, et ma sain punase kui ma reaalselt rohelise tule ära nägin. Sain selgituseks, et AC ajavõtusüsteem töötab veidi teisel põhimõttel. Kuna ei tulnud sellele üritusele, et võistelda ja võita vaid pigem sai tuldud testima, siis ei hakanudki sellest episoodist numbrit tegema ja rahuldusin selgitusega - case closed. Natuke häiris, et ei saanud teada viimase sõidu reaalset 60ft ja lõpuaega, kuna see oleks olnud vajalik info, aga see samuti polnud nii oluline, et hakata pröökama. Kokkuvõtteks oli tegu minu enda valearvestusest tingitud juhtumisega, loodan et suutsin piisavalt hästi ära selgitada ka teistele.
Igatahes veelkord tänud vinge ürituse eest ja lahkel loal külastaks teinekordki :)
jõudu korraldajatele!
vlzman


Buick Grand National 274 cid turbo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 25.05.10 19:11 Tsiteeri


Minu poolt ka tänud hea ürituse eest!
Siin minuvpoolt mõned klõpsud:D


Quattro, the only antidote known to man against the white cocaine like substance..
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 25.05.10 23:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Küsimus korraldajatele, kuna tehnilise reeglid justkui võetakse bhra reeglistikust, siis võiks ju bracketit ka sõita õigete reeglite järgi. Välja on jäänud minumeelest punkt 11.


11.Stardis tuleb ära oodata kõigepealt mõlema võistleja „pre-stage’mine“, peale mida tohib alles „stageda“. Kui üks võistleja on juba „stage’nud“, siis on teisel võistlejal „stage’miseks“ aega 30 sek.

Välja ei ole tegelikult midagi jäänud, asi on puhtalt tehnilist laadi. Nimelt ei ole meil pre-stage andurite jaoks enam sisendeid ja tänu sellele ei saa neid ajavõtuga ühendada. Seda 30 sekundi reeglit ei ole tõesti väga jäigalt jälgitud. Stopperiga ei ole aega võtnud aga minu teada pole selle reegliga meil probleeme olnud.


Mina olen seda 30 sek aega enamus üritustel ikka jälginud - ka seekord ikka lugesin neid sekundeid. Stopperit tõesti vist ei hakka keegi selleks kasutama - siiani pole mina veel ühtegi võistlejat saanud üle 20-25 sekundi. Oleks keegi üle 30 sekundi jokutanud oleksin ka oma seisukoha öelnud.

Tsitaat:

Lisaks vist oli mingi episood ühe ameeriklasega, mis enne starti kohalt liikus?

See on juba teine stoori ja selle kohta ma lisan ka varsti siia oma arvamuse.


See Buick liikus kohalt, kui olid süttinud mõlema raja pre stage ja stage tuled ning lasin foori tööle - seega on see minu arust varastamine.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dan
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.11.03
Asukoht: Tallinn/Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf R Mk7; Audi A3 SB quattro, Audi 80 quattro

postitati 26.05.10 08:59 Tsiteeri


Tahaksin ka tänada AC meeskonda järjekordse suurepärase ürituse eest. Peate hakkama vist suuremaid osalustasusid küsima, et ilmataadile ka midagi poetada oleks.;)

Igavene II :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
K1KaZ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.11.04
Asukoht: Saaremaa...
Kasutaja on eemal

Auto: Kolm kuubikut :)

postitati 26.05.10 20:27 Tsiteeri


Oma esimese AC Drag'il käiguga (esialgu küll pealtvaatajana) kah igati positiivsed elamused & omaltpoolt siis üks 50min peaaegu kõike sõite hõlmav video kah :D

AC Drag Kevad 2010.mpg (717.27 MB)

NB! Kui kellelgi huvi ainult oma või mingi kindla auto sõitude ülesvõttete vastu ss kiri poskasti ;)


Quattro'ga lumepeal käia on hea :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 26.05.10 20:43 Tsiteeri


Kiidusõnad korraldajatele ja osalejatele ka minu poolt:) Kõik sujus ilusti, ei olnud mingeid mõttetuid pause nagu mõnedel teistel üritustel. Finaalideks alanud vihm tegi mõõduvõtmise veelgi põnevamaks.
Selline mõnus kodune üritus on see AC Drag. Palju tuttavaid nägusid ja autosid. Saab enamvähem igal pool ringi kolada ja iga masina kapoti alla vaadata. Kaasa võetud töökaaslasele ja vennale meeldis ka väga :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kaharm
huviline

Avatar


Registreerunud 11.07.07
Asukoht: Tallinn - Luhamaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 3B & S2 ABH & Coupe V6 & 1x V8 PT & 1x V8 ABH & S4 AAN & 90Q & Roheline NIVA 1.7 & Punane..

postitati 27.05.10 17:43 Tsiteeri


Rääkides vihmast, siis niiske rajaga panin tähele kui Viljarsi autol terve esimene käik tühja käis siis esiene parem ratas ei kavatsend absoluutselt ennast liigutada, teistel autodel seda ei täheldanud.


K Kogu autopark müügis! http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=130974&page=1&highlight=%26%2365533%3B#pid673043
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 31.05.10 13:04 Tsiteeri


Kusjuures ka endale tundus nii, et esimene ots ei teinud koostööd:S Praeguseks on aga selgunud, et üks V8 torseni hammakas on pooleks.
Tsitaat:
Algselt postitas: kaharm
Rääkides vihmast, siis niiske rajaga panin tähele kui Viljarsi autol terve esimene käik tühja käis siis esiene parem ratas ei kavatsend absoluutselt ennast liigutada, teistel autodel seda ei täheldanud.



Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Marje
huviline

Avatar


Registreerunud 06.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Quattro best ET10,2sec@240,24km/h, topspeed on 1 mile 304km/h

postitati 14.07.10 11:42 Tsiteeri


Edastan Jyrki tehtud pildid :

http://ylipaine.kuvat.fi/kuvat/Eesti+Audiclub+drag+race+kes%E4kuu+2010%2C+Haapsalu/


Mulle ei meeldi kiiresti sõita vaid madalat lennata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 58.7% - SQL: 41.3%]