Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80-Coupe´90(2.3 98kw-autom.)juppide müügihind? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1588)
adrenalinefreak
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.3 ; Audi80 Coupe 2.3 (Hetkel olen jälle jalamees ja oman ainult avariilist Suzuky Bike-i -- (A)

postitati 18.05.10 11:15
Audi 80-Coupe´90(2.3 98kw-autom.)juppide müügihind?



autol on bee˛ nahksisu ja bmw m5 sillad all...

Et siis lammutan auto varuosadeks ja sooviks teada kui palju ma mingi detaili eest hinda peaksin küsima... ?


Ettetänades. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 18.05.10 11:38


Oleneb ju ikkagi konkreetsest varuosast, selle seisukorrast ja müüja ahnusest/heldusest ning müügi pakilisusest. Näiteks korras esitiiva eest küsitakse 100-700 EEKi. Siiani on kõige ahnemaks osutunud autolammutused (seda eriti Mintrol Tartus). On olnud juhuseid kus asja odavalt ei anta ja ennem viiakse prügimäele või vanarauda.

Muidu olen isegi võibolla mõnest varuosast huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
adrenalinefreak
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.3 ; Audi80 Coupe 2.3 (Hetkel olen jälle jalamees ja oman ainult avariilist Suzuky Bike-i -- (A)

postitati 18.05.10 12:13


Asi selles et võtsin raha võlgu ja ostsin selle auto... Peale raha ära maksmist ja lepingu tegemist kui müüa oli ära läinud läksin kohta kus sai gaasi põhja vajutada...- Auto lõi sinise pilve tagant välja.... Ühesõnaga sain selle rahaga enamvähem ülelendu...
Täiesti laiali pole veel mootorit viitsind võtta, aga arvan et on õlirõngad läbi...
niisiis ei jäänud muud üle kui teha korda oma vana auto(100c4 2.3)... Tõstsin vanale autole ümber pritsepea, pihustid,bensupumba ...
Aa...panin m6ned päevad tagasi ühele konksu otsa(pidurivedelik oli otsa saanud) ja siis tõstsin radika kah ümber vana auto peale(selle pean veel välja vahetama sest see jääb kahjuks lahjaks selle auto jaoks :/ ...
vot.. Aga nüüd on mul vaja hakata võlga tagasi maksma ja pean kahjuks selle ilusa asja varuosadeks müüma...-Seega üritan panna enamvähem normaalsed ja sobivad hinnad ... no et enamuse veel tagasi saaks(välja jättes need jupid mis ümber olen tõstnud)...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ervin7
huviline



Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Tallinn/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 2x Audi 80 b2 '83 & Audi A6 2.6 Quattro '94

postitati 18.05.10 12:27


Pole küll Coupe Audidega kursis aga mis tähendab, et all on bmw m5 sillad?
Mingid silladetailid on asendatud m5 silladetailidega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
adrenalinefreak
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 c4 2.3 ; Audi80 Coupe 2.3 (Hetkel olen jälle jalamees ja oman ainult avariilist Suzuky Bike-i -- (A)

postitati 18.05.10 13:32


Ma täpselt ei tea, aga kui hakkasin auto tausta uurima, siis üleelmine omanik ütles et bmw m5 sillad on alla pandud... No see auto oli enne natuke ära tehtud(üleelmise omaniku poolt)..Sisse-ja väljalase jne... Nüüd ma olen ikka tuttavatelt kuulnud mis pill see enne oli olnud :)
Lihtsalt ... Eelmine omanik oli ise kuskil ära ja noor rumal naine laenas seda autot kõigile tatikatele jne ja mootor lihtsalt ralliti kiirendustel ära... Õnneks vähemalt on sisu väga ilus ja normaalselt hoitud... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 18.05.10 13:34


Ma arvan, et oma hinnakujunduseks on selles foorumis varuosade rubriik, kust võid konkurentsi olemasolevatele asjadele pakkuda ja sealt ka hinnavõrdlusi enda jaoks kujundada. Samuti on olemas, kasvõi auto24 varuosamüük, kus on lausa mudelite ja markide kaupa juppe müüa ja kenasti hinnad juures. Selle teema paneme ära lukku, sest edasine on pigem nalja viskamine, mitte adekvaatne arutelu tulemas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.4% - SQL: 66.6%]