Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Võimas chip ja originaal tehnika (Vastuseid: 67 | Vaatamisi: 27920)
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 29.10.10 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: forsin

Üldse, ma pole näinud, et MTM oma softi sisse midagi kirjutaks (aga sellel on suurelt MTM-Tuning), seega on asi kaheldava väärtusega.
Minu kunagine S6 mis MTM-s sündinud ja mina olin teine auto omanik (AAN 194 KW) siin arutatav chip sellel on sees kirjas auto mtm, chipi tootja mtm + tehase garanti säilivus mul hunnik pabereid siiani alles ja chip piirab ~1,7 bar aga softi on sees kuni +2,1 bar .


Oot oot, räägi lähemalt .. Nagu ma aru saan siis MTM 194kw chip lubab turbol puhuda 1,7bari ja suurema turboga isegi 2,1 ? Kuidas seda 1,7 bari saab saavutada ilma süütekaarte muutmata? Lihtsalt rõhku wastegatest peale keerates ja sellega on aju päri ? Ärge nüüd näkku lööge aga siis peaks ju rohkem kui 194kw 1.7bar ülerõhuga (K24/7000) ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 29.10.10 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Oot oot, räägi lähemalt .. Nagu ma aru saan siis MTM 194kw chip lubab turbol puhuda 1,7bari ja suurema turboga isegi 2,1 ? Kuidas seda 1,7 bari saab saavutada ilma süütekaarte muutmata? Lihtsalt rõhku wastegatest peale keerates ja sellega on aju päri ? Ärge nüüd näkku lööge aga siis peaks ju rohkem kui 194kw 1.7bar ülerõhuga (K24/7000) ?
Ajus on sul originaalis 250kpa map, ilma seda vahetamata ja softi muutmata (mis tähendab, et tegu poleks enam puhta MTM 194kW softiga) ei saa mingi nipiga üle 1.5Bari ohutult rõhku puhuda, sest lihtsalt aju ei näe seda.
Kui tahad kuni 2Bari puhuda, siis peab olema 300kpa map andur, üle selle veel kangemat sensorit. Nagu Prj kusagil ära näitas, siis pole K24 7000 vähemalt originaalseades mingit mõtet üle 1.6Bari puhuda, sest see on lihtsalt üle turbo võimete.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.10.10 04:12 Tsiteeri


Ei olegi mõtet... kui just kangesti mootorit ja turbot ribadeks ei taha lasta.
Jõudu suuremast rõhust mingist hetkest alates ei tule. Miks ei hakka siia kirjutama. Võtke ise mõni sisepõlemismootori teemaline raamat kätte ja lugege.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 01.11.10 22:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Minu kunagine S6 mis MTM-s sündinud ja mina olin teine auto omanik (AAN 194 KW) siin arutatav chip piirab ~1,7 bar aga softi on sees kuni +2,1 bar .

Tsitaat:
Algselt postitas: audihunt
Oot oot, räägi lähemalt .. Nagu ma aru saan siis MTM 194kw chip lubab turbol puhuda 1,7bari ja suurema turboga isegi 2,1 ?
Kuidas seda 1,7 bari saab saavutada ? Lihtsalt rõhku wastegatest peale keerates ja sellega on aju päri ?

Nii lihtne see asi ka ei ole, tehase garantiid säilitaval softil on lolli kindel piiraja, mida minu taoline loll ei tarbi .
Ja kui mootor on samasugune nagu tehasest väljunud, siis siin teemas geo tõestas, et moto taluvusel on ka piirid. Ja ainult rõhku tõstes ei pruugi täit tulemust saada.

14 aasta tagused ja kümne aasta tagused ajad on nüüd möödas; kui mina katsetasin.
Tänaseks on eestis esimene audi aju häkker olemas.
Seega enam pole mõtet minu moodi lihtsalt katsetada kas saan kepsu kõveraks või kolvid sulama !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.11.10 10:00 Tsiteeri


Krt, lõpetaks selle MTM-i softi teema ära.

MTM-i softi kõik muudatused on:
a) Kütuse chipis:
1. Välja lülitatud kattide lisasoojenduse funktsioon (nagu kõikidel tuuningsoftidel).
2. Varasem süüde.
3. Lahjem segu täies ulatuses.
4. Kõrgem fuel-cuti piir

b) Turbo chipis:
1. Välja lülitatud õhu temperatuuri korrektuur
2. Kuni 1.3 bari rõhku
3. Kõrgem rõhu piirang
4. Veidikene agressiivsem N75-e kaart.

Kõik.

Kui WG kruvi kruvida ja muid asju teha, siis antud seadet kasutades läheb mootor kindlasti lihtsamini laiali, kui stock softiga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
audihunt
huviline



Registreerunud 12.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi quattro

postitati 08.11.10 22:29 Tsiteeri


Mida arvata sellest Chipist Saksa tuuning lehelt: 217kw/440nm? Seda chipi pakub VKM motors oma kodulehe kaudu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 09.11.10 10:03 Tsiteeri


Ma arvan, et numbreid on natuke üle pingutatud.
Aga noh, sa võid ju osta ja dünos käia sellega :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.11.10 08:40 Tsiteeri


Kookisin siis oma auto aju lahti, kui ma ei eksi siis see "MTM 375PS" tsipp on tänu nendele kahele kivile ringlusesse jõudnud. Üks pilt siis sellest mis seal peal kirjas.

Teadaolevalt ostis Robinson need kivid saksa ebayst ja minu auto eelmine omanik soetas need kivid Robinsonilt. Edasi liikus see soft juba erinevate auditjuunijate abil kes oma näpu selle auto kapoti alla ajasid ja midagi parandada üritasid.

Parandage mind kui ma eksin :)





http://mth.planet.ee/rs2/MTM.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.10 08:48 Tsiteeri


Aga tegemist pole MTM-i softiga.
Igaüks võib kirjutada "MTM" sinna peale ja softi sisse.
Selleks ei pea isegi kontrollsummat oskama muuta...

MTM-i kivid on muide reeglina krüptoplaadi peal ning VAG-COM-s pole midagi näha.

Sisu põhjal on tegelikult tegemist lihtsalt ebay chipiga, millega mitte ükski auto ei käi päris õigesti.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 30.11.10 10:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj


MTM-i kivid on muide reeglina krüptoplaadi peal ning VAG-COM-s pole midagi näha.



1996a S6 2.2T 20v, mis MTM peakorteris ehitatud 420HJ-liseks, on softis ilustu kirjas, millega tegu;)


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.10 10:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jõuvanker
1996a S6 2.2T 20v, mis MTM peakorteris ehitatud 420HJ-liseks, on softis ilustu kirjas, millega tegu;)

Ainult suure tõenäosusega natuke teistmoodi, kui antud ebay chipis ning pihustite kompenseerimiseks ei ole kogu kaart üles tõstetud ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.10 10:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Teadaolevalt ostis Robinson need kivid saksa ebayst ja minu auto eelmine omanik soetas need kivid Robinsonilt. Edasi liikus see soft juba erinevate auditjuunijate abil kes oma näpu selle auto kapoti alla ajasid ja midagi parandada üritasid.

Parandage mind kui ma eksin :)
Kes seal midagi parandada üritas, hren jevo znajet. Eriti veel softiga. Igatahes nii palju oskan öelda, et Robinson olla selle softi ebay'st ostnud ja kus või kelle käes see lisaks veel vahepeal enne sinu autoni jõudmist olnud on, ma ei kommenteeri. Minu käes see ei olnud aga selle foorumi kasutajad nad on. Mina soetasin selle softi küsides Vanikolt (olgugi, et oleksin saanud selle koopia ilma ka tehtud) ja talle raha makstes. Mina ei ole seda mitte ühelegi hingele müünud ega andnud. Olgugi, et minult on seda korduvalt küsitud. Ainult Marjele tulin vastu, kui andsin talle terve aju võistlustel käimiseks. Kas Vaniko on lisaks minule veel kellelegi seda softi müünud või vahetanud, teab Vaniko paremini.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.10 12:41 Tsiteeri


Liiga palju draamat mõttetu ebay softi üle...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.11.10 13:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Liiga palju draamat mõttetu ebay softi üle...



Täiesti nõus! Maku, ära tunne ennast puudutatununa, ma pidasin ka pigem neid tegelasi silmas kellele isegi oma postituses vihjasid. Kokkuvõttes, kopeerimiskaitseta softid kuuluvad rahvale! ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 30.11.10 14:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eero
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Liiga palju draamat mõttetu ebay softi üle...



Täiesti nõus! Maku, ära tunne ennast puudutatununa, ma pidasin ka pigem neid tegelasi silmas kellele isegi oma postituses vihjasid. Kokkuvõttes, kopeerimiskaitseta softid kuuluvad rahvale! ;)


Kuna minu nimi on ka antud teemas figureerinud, siis lisan sellise jutukese.Kas see antud soft just minu käest tulnud on mis pildil see ise asi, kuid ostetud said kivid koos ajuga ,mille küljes olid veel osaliselt säilinud MTM kleps ja sees oli tal 300map.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 30.11.10 15:07 Tsiteeri


300kpa MAP on ka minu auto ajus sees, aga see on vist nii kõikide RS2 puhul.


http://mth.planet.ee/rs2/MAP.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 30.11.10 16:46 Tsiteeri


Jah, kõigil RS2-el on tehasest 300 kpa MAP.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 01.12.10 13:51 Tsiteeri


Võrdluseks pilt minu ajust. Paigaldasin freescale 300kpa rõhuanduri.

http://gm.mainframe.no/s6/sensor_800.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.2% - SQL: 26.8%]