Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Võimas chip ja originaal tehnika (Vastuseid: 67 | Vaatamisi: 27921)
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 24.10.10 12:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Samzik
Tundub, et prj on forsinile okka hinge saanud.

Seal oli justkui "Prr" kirjutatud...
Ja mull ei ole mingit põhjust inimesele (prj) kes pole mulle haiget teinud ,hakata pindu p...se jne...
Pigem mina ehitan ja ta ainus seadistaja kes mulle ja mu tehtud töödele vajalik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 24.10.10 13:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lehys
Milleks,mille jaoks see 265kw soft siis on?

Raske öelda.
ADU ajuga tühikäigul 18 ja boosti all 10... mõeldud AAN-i ajule, kuid ka seal on boosti all veel rikkam ja ikka ei käi edasi.
Võib-olla teisele õhulugejale vms...

Üldse selle teema kohta ütleks, et ega chip ei sõida. Sõidab ikka tehnika ja ajus on lihtsalt seadistus vastavalt tehnikale.
Mingite suvaliste kiipide proovimine, kui autosse on üsna palju raha investeeritud, et RS2 tasemeni (või kaugemale) jõuda on minu arust üsnagi mõttetu tegevus...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 25.10.10 04:54 Tsiteeri


Olen minagi seda meelt et kui mingi tehnika koos tasuks minna motronicut kuskile pinki seadistama minna või programmeeritav aju kohe peale.Tean ühte masinat millel see 265 kw softiga mootor lihtsalt otsa sai komponentide ja softi eba kõla pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.10 08:04 Tsiteeri


Tegelt suht hea teema. Oleme mitmes tuuningu teemas neid teemasid lahanud, kuid nagu näha, siis alustajad neid lugeda ei viitsi. See ongi selline hea ja lihtne teema, millest võib tõetera ka alustaja välja lugeda.

Jutujätkuks võin öelda, et olen isegi ühe el. süütega masinaga sõitnud, millel Prr'i poolt müüdud soft (oligi vist 265kw) vahel oli (ei, ma ei mõtle seda väikeste vigadega RS2-e) ja see oli kosmiline, kuidas isegi maanteel 11-12 liitrit sajale võttis. Kui ma õigesti mäletan, siis seal oli stock ABY/AAN tehnika.

Eelnev jutt ei ole mõeldud Prr'i või kellegi teise poolt pakutava softi maha tegemiseks, veel vähem nende isikute solvamiseks, pigem info levitamiseks, et kasutagem ikka sobivaid vidinaid vastava komplekti puhul. Eestis ongi ainult mõned softid, mida julgeks silmad kinni soovitada: 3B RS2 Hannese sinine, ABY/AAN MTM 194kw ja ABY/AAN/ADU MTM 275kw. Tegelt on 3B-le ka stage1 saada ja ka ABY/AAN-ile veel üks stage1 ning veel igast erinevaid softe, mida ma ka ise katsetanud olen aga need nimetatud on sellised põhilisemad.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.10.10 08:28 Tsiteeri


See MTM on "375PS" ja sellega on segu ka üsna paigast ära...
Ära tunneb selle järgi, et käivitades auto puterdab mingit aega (segu 18, kuni lambda sisse läheb).

Üldse, ma pole näinud, et MTM oma softi sisse midagi kirjutaks (aga sellel on suurelt MTM-Tuning), seega on asi kaheldava väärtusega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
lehys
huviline

Avatar


Registreerunud 31.05.08
Asukoht: Keila
Kasutaja on eemal

Auto: Cupra Leon Sportstourer

postitati 25.10.10 08:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj

Ära tunneb selle järgi, et käivitades auto puterdab mingit aega (segu 18, kuni lambda sisse läheb).
Olen isegi seda täheldanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.10 08:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
See MTM on "375PS" ja sellega on segu ka üsna paigast ära...
Ära tunneb selle järgi, et käivitades auto puterdab mingit aega (segu 18, kuni lambda sisse läheb).

Üldse, ma pole näinud, et MTM oma softi sisse midagi kirjutaks (aga sellel on suurelt MTM-Tuning), seega on asi kaheldava väärtusega.
Kusjuures nõustun aga vähemasti on see soft ennast 2x rohkem õigustanud kui mõni teine.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.10.10 08:44 Tsiteeri


RS2 tehnika peal võiks korra selle raha leida ja dünos käia. Tuleb kindlasti parem, kui mingit suvalist kivi installida ja oodata, kuni keps kõver :)

P.S. "MTM-tuning" @ 1.9 bar:
http://static2.album.ee/files/954/84/large_23871177_4yEq.jpg

Ainsad softid, mida ma isiklikult julgeks niisama RS2 tehnika peale panna on T+S tuningu ja MRC tuningu omad...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.10 09:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
.. MRC tuningu omad...
Mida minu teada Eestis pole ühtegi ja julgen kahelda, et ka tuleb (v.a mõne ostetud autoga). Eesti inimene pole lihtsalt valmis seda 1000 euri välja käima, + transakulud, sest over internet pole ikka custom ja parim.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.10.10 12:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Mida minu teada Eestis pole ühtegi ja julgen kahelda, et ka tuleb (v.a mõne ostetud autoga). Eesti inimene pole lihtsalt valmis seda 1000 euri välja käima, + transakulud, sest over internet pole ikka custom ja parim.

Mul on ammu kõik olemas. See "mina julgeks" väide oli ikka selle põhjal, et ma olen neid mõlemat rs2 tehnikaga auto peal proovinud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 25.10.10 15:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Mul on ammu kõik olemas. See "mina julgeks" väide oli ikka selle põhjal, et ma olen neid mõlemat rs2 tehnikaga auto peal proovinud.

Ehk siis sa vihjasid sellele, et sul on "MRC RS2 high boost" soft olemas?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 25.10.10 15:33 Tsiteeri


Nende generic remap on olemas jah.
Minu teada mingit "low boosti" ei ole.

Ma ei saa öelda, et seal midagi erilist on võrreldes teistega.
Aga äkki räägiks sellest privas? Asi läheb väga dialoogiks ära.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 25.10.10 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
RS2 tehnika peal võiks korra selle raha leida ja dünos käia. Tuleb kindlasti parem, kui mingit suvalist kivi installida ja oodata, kuni keps kõver :)

P.S. "MTM-tuning" @ 1.9 bar:
http://static2.album.ee/files/954/84/large_23871177_4yEq.jpg

Ainsad softid, mida ma isiklikult julgeks niisama RS2 tehnika peale panna on T+S tuningu ja MRC tuningu omad...


Kommenteeriks pilti, kuna selle autor olen mina :D
Sellist kepsu saate siis kui boosti on 2,5bar RS2 turboga jaaa seguga 14,5 boosti all. Veel tulemuseks olid natuke põlenud kolvid. Njah, softiks oli MTM375hp, kuid turbot millegi pärast N75 ei kontrollinud korrektselt - ilmselt turbo kiibis oli midagi valesti.
Kusjuures see mootor pidas vastu niimoodi umbes 1,5 aastat, tõmmet oli ja töötas ilusti v.a. turbo juhtimine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 26.10.10 08:59 Tsiteeri


Njah, RS2 turboga 2.5 bari.. ja veel stock sisuga.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 26.10.10 09:07 Tsiteeri


Seal on omaette küsimus, kuna see tekkis.
Kogu aeg ei sõitnud see auto 2.5 bariga, enamus ajast oli 1.9-2, kuid ka nii oli pidev detonatsioon antud "über" softiga.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 27.10.10 08:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Seal on omaette küsimus, kuna see tekkis.
Kogu aeg ei sõitnud see auto 2.5 bariga, enamus ajast oli 1.9-2, kuid ka nii oli pidev detonatsioon antud "über" softiga.


See enamus ajast oli siiski vähemalt 1,5 aastat miinus paar kuud senini kui me sinuga tuttavaks saime ja hakkasime Motronicut häkkima =) Mina ikkagi tean parem kuidas mu auto käitus ennem :P Boosti kohta võin veel niipalju öelda et redline juures ikkagi langes mingi 2 barrini =)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.10.10 08:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
See enamus ajast oli siiski vähemalt 1,5 aastat miinus paar kuud senini kui me sinuga tuttavaks saime ja hakkasime Motronicut häkkima =) Mina ikkagi tean parem kuidas mu auto käitus ennem :P

Ok, siis kui tuttavaks saime oli ta sul juba natuke maha keeratud boostiga :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.10 10:45 Tsiteeri


Üleüldse minu soe soovitus oleks oma masinat lasta tjuunida sellistes kohtades, kes ka hiljem sinu küsimustele suudavad ja tahavad vastata, mitte ei saada sind kuu peale või lihtsalt ei suhtle enam sinuga. See hetke emotsioonil tehtud otsus, et ostan endale odava kiibituuningu, võib hiljem nii ajaliselt, kui raha rahaliselt väga valusalt kätte maksta. Minu teada teevad mitmed tunnustatud tuunijad ennem tuunimist autole korraliku "tervise kontrolli", millele saab hiljem ka tugineda. Kui ikka kiibituuninguga suudetakse keps katki teha vms (näiteks detonatsioon, liigne rõhk jne), ehk siis tuunija on olnud asjatundmatu, siis peaks suutma teenuse pakkuja ka vastutuse enda õlule võtma. Jah, kiibituuning maksab meie vabariigis alates 2000 krooni aga see auto, millele te seda teete, on ju kümneid kordi kallim.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 27.10.10 10:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
See MTM on "375PS" ja sellega on segu ka üsna paigast ära...
Ära tunneb selle järgi, et käivitades auto puterdab mingit aega (segu 18, kuni lambda sisse läheb).

Üldse, ma pole näinud, et MTM oma softi sisse midagi kirjutaks (aga sellel on suurelt MTM-Tuning), seega on asi kaheldava väärtusega.
Minu kunagine S6 mis MTM-s sündinud ja mina olin teine auto omanik (AAN 194 KW) siin arutatav chip sellel on sees kirjas auto mtm, chipi tootja mtm + tehase garanti säilivus mul hunnik pabereid siiani alles ja chip piirab ~1,7 bar aga softi on sees kuni +2,1 bar .

Originaal pihustitele olen kohanud eestis veel ainult ühte softi mida julgen originaal tehnikale pimesi soovitada, aga on väga öko ja mõeldud mikraskoobilisele turbole , kunagi ammu oli silveril s4 ja tolle auto kivil jätkus ka soft peale piirajat mitte moto ei lõpetanud lambist tööd vaid hakati softiga pooma /piirama.

Silveri soft ei sobi vähimagi õhu koguse suurendamisel (port , nukad suurem turbo kuum tiivik )
Lisaks prj soovitus 205 kw mida mina ei ole kasutusele võtnud , põhjuseks mingis töö alas valatakse bensiini aga hp ei tooda (minul turbo lõppu vastu ei tulnud mul oli siis rs turbo)

Infoks katsetajatele.
See 375 hobust soft kui motol oletan orig.kuni 400 pihustid + originaal halli anduri värk
Aga lisatud suurem turbo ( kuuma otsaga umbes kkk-26 mõõdus)
+väga porditud , ja õhu torustik õhu puhastist kuni sisselaske koldesse +kaasi pöör tõõdeldud.
Siis minu arvates on see ainuke soft millega auto säilitab tühikäigu ja jääb nurruma.
kõikide teiste softidega sureb välja või tõmbleb sest bensiini liiga vähe.

Seega mina oletan see soft on mõeldud pihustid ??? originaal õhulugeja aga suurem ilma klapita kaasi pedaali pöör.

Hea et siin teemas hakkavad mehed jõudma selleni. et tehnikaga tuleb sõita pärast installi, aju softi korrigeerima.

See oli selge KIIREKAL juba aastatel 1999.a ja tänage teda, et ta tekitas eesti 200 -le täiusliku 265 kw softi. Sama meelt on elu aeg olnud Jõuvanker rs4 -dega. kuulake neid mehi mis te lõhute mõtetult kepse.
Minu katse lollusi ei soovita kellegil teha (kui puuduvad tõelised moto projekteerimis teh teadmised) ja mul pole õnnestunud kepse kõveraks lasta.
Samas ei saa ma aru miks eestis ikka nii vähe neid S audisid mis nelja ratast asvaldil põletavad, ometi pole selleks palju vaja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.10 11:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
See oli selge KIIREKAL juba aastatel 1999.a ja tänage teda, et ta tekitas eesti 200 -le täiusliku 265 kw softi.
Ei selle ega Hannese sinise softiga pole enam praktiliselt midagi teha, sest jagajasüütega masinaid jääb järjest vähemaks. Võin jutujätkuks veel öelda, et olen sõitnud mõlemiga, nii valge kui sinise softiga ja mina eelistaksin sinise oma. Seda põhjusel, et sinise softiga oli kiirendus sujuvam, valge omaga selline vähe "verstaposte lugev".


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 27.10.10 11:29 Tsiteeri


Algselt postitas: Maku
Njah, RS2 turboga 2.5 bari.. ja veel stock sisuga.
Forsin kui ta turbo tellis ütles et ehitab kõva kepsulist.

Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
Kommenteeriks pilti, kuna selle autor olen mina :D
Sellist kepsu saate siis kui boosti on 2,5bar RS2 turbogal. Veel tulemuseks olid natuke põlenud kolvid. Njah, softiks oli MTM375hp, kuid turbot millegi pärast N75 ei suutnud kontrollida korrektselt - ilmselt turbo kiibis oli midagi valesti.
Kusjuures see mootor pidas vastu niimoodi umbes 1,5 aastat, tõmmet oli ja töötas ilusti v.a. turbo juhtimine.
Võibolla pole mul õigus aga probleem minu arvates mitte turbos ega turbo kivis koos N 75.
Vaid probleem oli hoopis puudulikus WG mis ei olnud seadistatud heitgaase turbost mööda laskma (vastusurveta vabadusse laskma)

-Sinu juhtunu võimaldas tekitada forseeritud turbo, mida ei suuda piirata/ taltsutada N75
Sealt tulev meeletud ülesurve paugud sisselaskesse ja kolvi peale,
see aitab kaasa kepsu kõverdumisele , AGA MITTE SULAMISELE.

- Kolvi sai sul sulama panna ikkagi ainult kinni poodud WG või väga puudulik torustik kuni WG klapi alla.
Väljalaske kolldes sul tekkis meeletu ülesurve, mis oleks löönud WG kaitse klapi lahti olenemata mis käsku oleks aju saatnud N 75-le aga sinul ei mahtunud heitgaasid väljalaske koldest lahkuma. ja tulemuseks sulanud kolb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.10.10 14:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Võibolla pole mul õigus aga probleem minu arvates mitte turbos ega turbo kivis koos N 75.
Vaid probleem oli hoopis puudulikus WG mis ei olnud seadistatud heitgaase turbost mööda laskma (vastusurveta vabadusse laskma)

Ei ole jah õigus, stock WG töötab ilusti ka suurema turboga.
Tsitaat:
-Sinu juhtunu võimaldas tekitada forseeritud turbo, mida ei suuda piirata/ taltsutada N75
Sealt tulev meeletud ülesurve paugud sisselaskesse ja kolvi peale,
see aitab kaasa kepsu kõverdumisele , AGA MITTE SULAMISELE.

Ei ole asi N75-s.
Tsitaat:
- Kolvi sai sul sulama panna ikkagi ainult kinni poodud WG või väga puudulik torustik kuni WG klapi alla.
Väljalaske kolldes sul tekkis meeletu ülesurve, mis oleks löönud WG kaitse klapi lahti olenemata mis käsku oleks aju saatnud N 75-le aga sinul ei mahtunud heitgaasid väljalaske koldest lahkuma. ja tulemuseks sulanud kolb.

Kolvid muutuvad Šveitsi juustu sarnaseks ikka detonatsiooni tõttu. Antud mootor sõitis pikemalt lahja seguga ja pideva detonatsiooniga, siit põhjustatud ka rikutud kolvid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.10.10 14:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Minu kunagine S6 mis MTM-s sündinud ja mina olin teine auto omanik (AAN 194 KW) siin arutatav chip sellel on sees kirjas auto mtm, chipi tootja mtm + tehase garanti säilivus mul hunnik pabereid siiani alles ja chip piirab ~1,7 bar aga softi on sees kuni +2,1 bar .

Viimane lause on segane, ei saa midagi aru. Ma rääkisin ikka sellest, et vag-comiga ei näe midagi softi seest.
Õigetel MTM-i poolt chipitud masinatel on jah aju peal lint ja kivi võib isegi olla spetsiaalse kopeerimiskaitsega socketi peal ning kivi peal kirjas.
Vag com ikkagi midagi ei näidanud, tavaline 551AA.
Tsitaat:
Originaal pihustitele olen kohanud eestis veel ainult ühte softi mida julgen originaal tehnikale pimesi soovitada, aga on väga öko ja mõeldud mikraskoobilisele turbole , kunagi ammu oli silveril s4 ja tolle auto kivil jätkus ka soft peale piirajat mitte moto ei lõpetanud lambist tööd vaid hakati softiga pooma /piirama.

Väga vinge värk, kui piiraja on ära võetud. Normaalne ongi, et piirajas tõmmatakse kütus maha koheselt, mitte ei lasta piirajast edasi õlipumpa laiali lastes.
Tsitaat:
Lisaks prj soovitus 205 kw mida mina ei ole kasutusele võtnud , põhjuseks mingis töö alas valatakse bensiini aga hp ei tooda (minul turbo lõppu vastu ei tulnud mul oli siis rs turbo)

Ma söön oma mütsi ära, kui sul asi, millest rääkisin olemas on.
Tsitaat:
Infoks katsetajatele.
See 375 hobust soft kui motol oletan orig.kuni 400 pihustid + originaal halli anduri värk

Pihusteid ei tohi üldse vahetada ilma korrektsioonita.
Tsitaat:
Aga lisatud suurem turbo ( kuuma otsaga umbes kkk-26 mõõdus)
+väga porditud , ja õhu torustik õhu puhastist kuni sisselaske koldesse +kaasi pöör tõõdeldud.
Siis minu arvates on see ainuke soft millega auto säilitab tühikäigu ja jääb nurruma.
kõikide teiste softidega sureb välja või tõmbleb sest bensiini liiga vähe.

Ei, ei, ei, ei.
Tsitaat:
Seega mina oletan see soft on mõeldud pihustid ??? originaal õhulugeja aga suurem ilma klapita kaasi pedaali pöör.

Ei!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 27.10.10 14:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Üleüldse minu soe soovitus oleks oma masinat lasta tjuunida sellistes kohtades, kes ka hiljem sinu küsimustele suudavad ja tahavad vastata, mitte ei saada sind kuu peale või lihtsalt ei suhtle enam sinuga. See hetke emotsioonil tehtud otsus, et ostan endale odava kiibituuningu, võib hiljem nii ajaliselt, kui raha rahaliselt väga valusalt kätte maksta. Minu teada teevad mitmed tunnustatud tuunijad ennem tuunimist autole korraliku "tervise kontrolli", millele saab hiljem ka tugineda. Kui ikka kiibituuninguga suudetakse keps katki teha vms (näiteks detonatsioon, liigne rõhk jne), ehk siis tuunija on olnud asjatundmatu, siis peaks suutma teenuse pakkuja ka vastutuse enda õlule võtma. Jah, kiibituuning maksab meie vabariigis alates 2000 krooni aga see auto, millele te seda teete, on ju kümneid kordi kallim.

Eestis pole mitte ühtegi sellist kohta. Kõik vaid kopeerivad, keegi ei tea, mis kus sees on. Ametlikud kohad samamoodi, lihtsalt seal vähemalt tead, et see, mis sulle öeldakse ka sisse pannakse.
Ise reeglina kontrollin (kui vähegi võimalik) enne millegi paigaldamist rõhulekked üle ja vaatan vag-comiga veakoodid üle. Samuti proovin enne/pärast.
Samas, kui inimesed tahavad aju posti teel tuunida, siis saan ainult antud aju enda autole peale panna ja enda auto peal korraks kontrollida enne tagasi saatmist.

Hinnad muide ei alga 2000-st kroonist, vaid tunduvalt madalamalt ;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.10.10 15:28 Tsiteeri


Prj, see polnud mõeldud sinule isiklikult, pigem teistele sellise üldise soovitusena. Sinust ma loodan, et saab asja.:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.4% - SQL: 26.6%]