Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi A6 Avant 4,2 Quattro - 2000 - seitsmene (Vastuseid: 43 | Vaatamisi: 9182)
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 17.05.10 17:26 Tsiteeri


Mjaa...see pikk jutt oli väga asjalik, ise ka samu asju täheldanud, kuna mul olid paraleelselt enne faceifti d2 ja siis facelift d2. Ideepoolest küll justkui sama kõik, kuid üks on ikka igast otsast uuem. Facelift mudelil ju ka sarnaselt c5-ele kõik tuled ja viled, süllesõitvad roolid, kaasaegsem keskkonsool ja kelladeplokk ja loomulikult välimus. Siit nagu koorubki välja et tegelt on see 99-02a D2 a8 ikka üks päris hea auto....olen ka uuema peale mõelnud jne...tõesti ta on veel kaaseagsem ja uuenduslikum aga teades nende autode probleeme, siis paras peavalu...see pole nagu mitte 1 või 2 auto teema vaid umbes 10 kond erineva tehnikaga d3-e olen saanud näppida, millel kõigil väga erinevad hädad kallal. Samas arvatavasti on ka d3-e facelift jälle päris hea...ma mõtlen nii 05 ja 06+ aasta autod. D3L W12 võiks ju pühapäeva autoks mingiaeg isegi ligi võtta;)

Samas väga huvitav on jah see et inimesed ei tõmble nii palju ja annavad teed kui kulged 8-saga. Täheldan seda pea igapäev samas kui teise pisikese ja halli C-mersuga sõidan siis naljalt asu ei anta :D ...päris huvitav oli muidugi öösel kell 3 sõita linnast kodupoole 8-saga, kui siis paldiskimaantee ristis (hipodroomi juures) ma oleks pidanud teed andma, kuid kõik 4 peateel sõitnud autot (2tk taksod) järsku sujuvalt peatusid ja teed andsid...mis seal ikka mõtlesin mina...ju nad olid teisest linnast:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 09.06.10 18:09 Tsiteeri


Et vahepeal on sõiduk vähem kasutuses olnud, siis esirattast pärineva kolina uurimisele sain alles täna pühenduda - ülemine esimene õõtshoob siis lõtkuga. Et tegemist pole eriti haruldase olukorraga, siis sai lahendus kiiresti uue detaili näol auto külge.
Ja ootasin siis huviga, et millise toodanguga selle koliseva detaili näol tegemist on. Ma olen enda jaoks mõned tähelepanekud teinud, millest oma autosid siis lasta ehitada ja millest mitte.
Tegemist oli siis tehasepaigaldatud Lemförderi õõtsaga. See kestis siis 260 000 kopikatega kilomeetrit auto all ilma jamadeta. Mõned kaikad on küll sillas varem ka juba vahetatud.
No ei saa öelda, et Audi esisild ei kesta? Mina olen selle teadmisega üsna rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.06.10 20:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
No ei saa öelda, et Audi esisild ei kesta? Mina olen selle teadmisega üsna rahul.


V8 esisild (just õõtshoovad) on teistest tükkidest, kui "tavamootoritega" isenditel, nii et seda tüüpilist "audi-esisilla-jama" ongi V8-tel tunduvalt vähem. Seda enam, et V8-le saab tunduvalt kõrgema profiiliga rehvi alla keerata sama velje korral.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 09.06.10 20:34 Tsiteeri


Tegelikult on vist kummalgi pool vaid üks kont erinev tavasilla juppidest ja seda ka koonuse mõõdu võrra.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
priidik
huviline

Avatar


Registreerunud 17.04.03
Kasutaja on eemal


postitati 10.06.10 20:03 Tsiteeri


Tsitaat:

V8 esisild (just õõtshoovad) on teistest tükkidest, kui "tavamootoritega" isenditel, nii et seda tüüpilist "audi-esisilla-jama" ongi V8-tel tunduvalt vähem.

C6 V8 puhul on esimesed amordid, mis meie teedel ca 100 000 km läbimisel vahetust soovivad. 66 000 km pealt esimesed tugihoovad, rohkem ei miskit. Kuidas C5 V8 amortidesse suhtub?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.06.10 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
No ei saa öelda, et Audi esisild ei kesta? Mina olen selle teadmisega üsna rahul.


V8 esisild (just õõtshoovad) on teistest tükkidest, kui "tavamootoritega" isenditel, nii et seda tüüpilist "audi-esisilla-jama" ongi V8-tel tunduvalt vähem. Seda enam, et V8-le saab tunduvalt kõrgema profiiliga rehvi alla keerata sama velje korral.
Audi esisild on enamustel 1995-2004 sama motori võimsus seda minuarust ei tohiks mõjutada.:)Seda kongreetset õõtsa paigaldades ei mõelnud ma et, auto on 4,2 või1,6L!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 10.06.10 21:22 Tsiteeri


No ma kahtlen:) Olen oma liikurile esisilla juppe otsinud ja tean väita et on siiski ühed õõtsad erinevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.06.10 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
No ma kahtlen:) Olen oma liikurile esisilla juppe otsinud ja tean väita et on siiski ühed õõtsad erinevad.
Jah alumiste esimeste õõtsade koonus on 99a- ja edasi nendel autodel(Q) minu mäletamist mööda teine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
green19
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.09
Asukoht: Tartu/Soome
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 4.2Q, MB Vito

postitati 10.06.10 22:29 Tsiteeri
4,2Q



Sile isend tundub. Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 12.06.10 08:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: priidik
Tsitaat:

V8 esisild (just õõtshoovad) on teistest tükkidest, kui "tavamootoritega" isenditel, nii et seda tüüpilist "audi-esisilla-jama" ongi V8-tel tunduvalt vähem.

C6 V8 puhul on esimesed amordid, mis meie teedel ca 100 000 km läbimisel vahetust soovivad. 66 000 km pealt esimesed tugihoovad, rohkem ei miskit. Kuidas C5 V8 amortidesse suhtub?


Praegusel juhul ei arva auto amortidest veel midagi halba, nende vahetusele olen mõelnud pigem selles võtmes, et midagi "pehmemat" panna. Olemasolev kooslus on väga jäik, tagumised ülemised amordipuksid on korra vahetamist tahtnud.

Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
No ei saa öelda, et Audi esisild ei kesta? Mina olen selle teadmisega üsna rahul.


V8 esisild (just õõtshoovad) on teistest tükkidest, kui "tavamootoritega" isenditel, nii et seda tüüpilist "audi-esisilla-jama" ongi V8-tel tunduvalt vähem. Seda enam, et V8-le saab tunduvalt kõrgema profiiliga rehvi alla keerata sama velje korral.


Kas rehvid on tõepoolest erineva profiiliga? Ma pole sõsarmudelite rehvide üksikasju endale selgeks teinud. Ise oletasin, et sarnastel on samasuguse profiiliga rehvid...
A8-tel minuteada rehvid ei erine, vaatamata mootori mahule või kütuseliigile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopu11
huviline



Registreerunud 14.12.08
Asukoht: Rapla mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6(C5), 4,2 quattro

postitati 07.07.10 11:57 Tsiteeri


Vahepeal on siis tagumised pidurikettad koos klotsidega vahetusse läinud. Tore jälle pidurdada ilma et midagi kuskil võdiseks. Ülevaatus sai ka tehtud, täitsa nii nagu peab.
Pesulas käies jäi pilk peatuma esitulede klaasidele ja jube tuhmid on need ikka, ilmselt tuleks mingid abinõud kasutusele võtta et jälle selge pilt ette saada, talvel muidu kehvakene sõita.
Tagumine tulede kõrguse regulaator annab ka veateadet, eks kui järgmine kord mõne remondiasutuse külatamine ette jääb siis tuleb vaadata mis tal seal häda on.
Vaja veel displey armatuuris ära vahetada ja õlivahetus ära teha ja siis nagu ei oskagi midagi muud hetkel ette võtta(ptui ptui ptui).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopu11
huviline



Registreerunud 14.12.08
Asukoht: Rapla mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6(C5), 4,2 quattro

postitati 26.07.10 14:02 Tsiteeri


Mingi totakas pöörete kõikumine külma mootoriga on pihta hakanud(õigemini on pikemat aega olnud, viimasel ajal lihtsalt süvenenud). Paned auto hommikul käima ja kõigutab siis pöördeid üles-alla nii kümmekond korda. Halvemal juhul sureb veel paar koda välja. Peale seda käib kenasti edasi, sooja mootoriga käivitades sellist vigurtükki ei tee. Talvel külmaga samuti sellist probleemi polnud.
Nädalavahetusel mööda maanteed püsikiirushoidjaga sõites oli ka selline tunne nagu kõigutaks pöördeid, tahhomeetri osuti liikus vaevumärgatavalt aga seljatunne ütles et sirge maantee peal nagu kergelt laseks vahepeal pöörde alla(võibolla lihtsalt enda ülemõtlemine).
Kolmapäeval läheb auto küll teenidusse võtmetega meestele üle vaatamiseks aga äkki kellegil on mõni hea idee mille poole näpuga näidata tuleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 03.08.10 21:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kopu11
Mingi totakas pöörete kõikumine külma mootoriga on pihta hakanud(õigemini on pikemat aega olnud, viimasel ajal lihtsalt süvenenud). Paned auto hommikul käima ja kõigutab siis pöördeid üles-alla nii kümmekond korda. Halvemal juhul sureb veel paar koda välja. Peale seda käib kenasti edasi, sooja mootoriga käivitades sellist vigurtükki ei tee. Talvel külmaga samuti sellist probleemi polnud.
Nädalavahetusel mööda maanteed püsikiirushoidjaga sõites oli ka selline tunne nagu kõigutaks pöördeid, tahhomeetri osuti liikus vaevumärgatavalt aga seljatunne ütles et sirge maantee peal nagu kergelt laseks vahepeal pöörde alla(võibolla lihtsalt enda ülemõtlemine).
Kolmapäeval läheb auto küll teenidusse võtmetega meestele üle vaatamiseks aga äkki kellegil on mõni hea idee mille poole näpuga näidata tuleks.


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=81446
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=82246&page=1&highlight=p%F6%F6rded%20k%F5iguvad#pid447315


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kopu11
huviline



Registreerunud 14.12.08
Asukoht: Rapla mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6(C5), 4,2 quattro

postitati 04.08.10 12:31 Tsiteeri


Neis teemades vihjatakse nagu tühikäigu regulaatori veale. Samas külma ilmaga käivitades sellist anomaaliat ei toimu, kas välistemperatuur siis kipub ka seda tühikäiguregulaatorit mõjutama?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopu11
huviline



Registreerunud 14.12.08
Asukoht: Rapla mk
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6(C5), 4,2 quattro

postitati 05.08.10 10:29 Tsiteeri


Vahepeal siis sai LCD displey armatuuris kah ära vahetatud, nüüd kena ja särav kõik. Kasutasin Lagedis asuvat teenust mida pakkus Virgo. Seda eelkõige seetõttu, et audihooldus arvas, et neil läheb selleks tööks kuskil 2-3 päeva(kolmap andsin auto sisse ja arvati, et VÕIBOLLA läheb esmaspäevani aega, riskima ei hakanud). Virgo juures sai töö tehtud ~1,5 tunniga ning rahanumber tuli ka törts odavam kui audihoolduses, hetkel väga rahul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.07.12 11:05 Tsiteeri


Finito la Commedia.
Endine.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.12 11:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Finito la Commedia.
Endine.


Ei saa sinu suhtumisest momendil aru!?

Nimelt oleme pahad kui me momendil seda teenust ise kohapeal ei osuta (lihtsalt ei ole võimalik/mõistlik kõiki asju ise teha, eriti kui nii harva seda vaja on) ning kasutame allhanget ning see koos muude järjekordadega võtab kauem aega kui otse tehes saaks aga ometi pakume kliendile võimaluse välja, et kui ta siiski sooviks seda teha...

Või oleks targem vait olla olnud ning mitte mingit varianti välja pakkuda!?

Kummaline on see eestlase olemus...


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 13.07.12 11:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Finito la Commedia.
Endine.


Ei saa sinu suhtumisest momendil aru!?

Nimelt oleme pahad kui me momendil seda teenust ise kohapeal ei osuta (lihtsalt ei ole võimalik/mõistlik kõiki asju ise teha, eriti kui nii harva seda vaja on) ning kasutame allhanget ning see koos muude järjekordadega võtab kauem aega kui otse tehes saaks aga ometi pakume kliendile võimaluse välja, et kui ta siiski sooviks seda teha...

Või oleks targem vait olla olnud ning mitte mingit varianti välja pakkuda!?

Kummaline on see eestlase olemus...


Oot - äkki tõlgid lahti?
Ma andisn teada, et auto on endine. Intriigi pole. Mis teenus? Mis allhange? Mis asjast sa üldse räägid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.12 12:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Finito la Commedia.
Endine.


Ei saa sinu suhtumisest momendil aru!?

Nimelt oleme pahad kui me momendil seda teenust ise kohapeal ei osuta (lihtsalt ei ole võimalik/mõistlik kõiki asju ise teha, eriti kui nii harva seda vaja on) ning kasutame allhanget ning see koos muude järjekordadega võtab kauem aega kui otse tehes saaks aga ometi pakume kliendile võimaluse välja, et kui ta siiski sooviks seda teha...

Või oleks targem vait olla olnud ning mitte mingit varianti välja pakkuda!?

Kummaline on see eestlase olemus...


Oot - äkki tõlgid lahti?
Ma andisn teada, et auto on endine. Intriigi pole. Mis teenus? Mis allhange? Mis asjast sa üldse räägid?



Ok, siis minu viga, pidasin seda välismaa keelset kommentaari antud asja pihta.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 74.2% - SQL: 25.8%]