Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Mis on a8 D3 nõrgimad küljed, mida peaksin jälgima? (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1792)
RaunOdude
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: audi A8 3.7 V8

postitati 24.02.10 21:42 Tsiteeri
Mis on a8 D3 nõrgimad küljed, mida peaksin jälgima?



Pmst mida ma peaksin tähele panema, kui ma hakkan a8 D3-e ostma.
mul paar isendit välja vaadatud, kuid mind huvitab kas neil on ka mõned tüüp vead, ning millised.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.02.10 22:10 Tsiteeri


Pane kõigepealt oma isendite lingid siia ! A8 mootoreid, veoskeeme ja käigukaste siiski väga erinevaid.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rakkim
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4e

postitati 25.02.10 06:50 Tsiteeri


Mina isiklikult vaataks hooldusajalugu, läbisõitu - üle 250 000km autoga on kindlasti rohkem tööd tulevikus. Siis kindlasti näpi kõik lisad läbi - nt. keyless go - kõnni ümber auto ja vaata kas kõik uksed avanevad, lukustuvad, et veenduda antennide korrasolekus . Adaptive drive kontrolli sõidupeal kas ka toimetab . Parktronicu korrasolek jms. elektrilisad kõik läbi näppida. Õhkvedrustust proovida, autot ülesse ja alla lastes.

Üldjuhul on soovitav ikkagi kaabel taha panna, kasvõi oma läpakas ja VAG-COM kaasa võtta ostule.

Veermik ja rool peavad vaiksed olema. Üldiselt vaataks bensuka poole.

Aga las need mehed räägivad, kes igapäev remondivad. Ise ainult oman ja olen väga rahul .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.0% - SQL: 72.0%]