Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Põhjaga vastu maad sõidetud ja mingi kinnitus puru (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 1792)
Henxen
huviline



Registreerunud 13.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D2) 4.2 V8

postitati 10.02.10 18:09 Tsiteeri
Põhjaga vastu maad sõidetud ja mingi kinnitus puru



Autoks on Audi A4 1995 ja mul juhtus paar nädalat tagasi selline asi, et sõitsin autoga ja halvematel teedel sõites oli põhja all kuulda kolinat nagu midagi lohiseks vastu maad.Läksin lähimasse parklasse ja hakkasin uurima, et äkki on midagi põhja küljest lahti tulnud ja vaatasin et käigukasti all oligi mingi labiku kujuga kangitükk lahti tulnud ning see ripus põhja küljes ühe poldi abil.Muidu oleks pidanud see olema kahe poldiga kinnitatud aga ühe poldi kinnituse koha olin ma kogemata kusagil puruks sõitnud ja ma ei tea kus aga sellise talvega ei teagi mis teravaid asju lume all leidub.Järgmine päev võtsin selle kangikese põhja küljest lahti, see on ümara ja labiku kujuga, umbes 40cm pikk ja kinnitub mõlemast otsast kahe poldi abil horisontaalselt põhja külge ja käigukasti alla.On kellegi kogemusi sellise asjaga?Mis jupp see on ja kas see on vajalik?
Tänud


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 10.02.10 18:19 Tsiteeri


Kaitseb selle eest, et sumbuti pooleks minnes teele ei pudeneks, neid lapikuid plekitükke peaks seal põhja all veel olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 10.02.10 18:44 Tsiteeri


Usun, et tegemist on siiski C-kujulise poolraami, millele toetub mootor ja esisilla tagumine suur õõtshoob, tugevdusega- facelift A4 B5'le olen ostnud koodiga 8D0399375.
Aitas ikka klubiline 80quattro :)

Pildike


Kui paigalduseks läheb, siis ei maksa kinnitusvahendeid unustada- kaks polti M10x22 ja kaks kraega lömmis mutrit.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Henxen
huviline



Registreerunud 13.07.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D2) 4.2 V8

postitati 11.02.10 17:17 Tsiteeri


Aitäh, töökotta peaks nii või naa minema, ilma tõstukita oleks väga ebamugav asja lahendada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.2% - SQL: 69.8%]