Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2,8 - 1998 - A128 (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3196)
A128
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3,0q

postitati 28.03.09 11:42 Tsiteeri
Audi A6 2,8 - 1998 - A128



Auto sai ostetud paar aastat tagasi ja ilma korraliku läbi mõtlemiseta. Tulemuseks oli see, et varustuse nimekirjas olid 2,8 liitrine mootor, automaatkast ja pool elektrilised sport istmed. Välimus ja tehnika olid ideaalses seisus, sellest ka vist impulsiivne ost.
Auto on tumesinine, kohe peale ostu said klaasid toonitud, valitud sai kõige tumedam peegel kile. Peegel kile tumesinise auto peal jäi ideaalne. :cool:
All olid 17 tollised Mangelsi veljed, mis praeguseks küll kergelt kooruvad, aga mitte midagi hullu.
Lõpuks siis mõni kuu tagasi sai autot täiustama hakatud:
lisatud sai originaal käetugi, eemaldatud täiesti kasutu 5110-le mõeldud Nokia handsfree ja lõpuks sai valmis kompuutri aretus, jamamist oli, aga tööle hakkas.:cool:
Nüüd on vaikselt häirima hakanud originaal kassetikas, tahaks plaate ka kuulata.
Sai igasuguseid makkide teemasid loetud, lahendus jäi kahjuks leidmata. Milline originaal makk oleks kõige mõtekam peale aretada?
Praegune Chorus cd-boxi ei toeta, Concert I eriti ei tahaks, Concert II ja Chorus II vist tööle ei hakkaks?
Kas mõne 2Din originaal maki saaks tööle?

Mõned pildid ka siis:

kohe peale ostu

ja mõned natuke uuemad:

http://cid-55c12433ee7f46c4.skydrive.live.com/self.aspx/Audi%20A6%202,8/P4220005.jpg
http://cid-55c12433ee7f46c4.skydrive.live.com/self.aspx/Audi%20A6%202,8/P4220020.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.03.09 12:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A128
eemaldatud täiesti kasutu 5110-le mõeldud Nokia handsfree

Noh, võis ka 6310i oma olla. Veel mõni aeg tagasi pärast tootmisest mahavõtmist ajasid tippärimehed neid telefone tikutulega taga. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: A128
Nüüd on vaikselt häirima hakanud originaal kassetikas, tahaks plaate ka kuulata.
Sai igasuguseid makkide teemasid loetud, lahendus jäi kahjuks leidmata. Milline originaal makk oleks kõige mõtekam peale aretada?
Praegune Chorus cd-boxi ei toeta, Concert I eriti ei tahaks, Concert II ja Chorus II vist tööle ei hakkaks?
Kas mõne 2Din originaal maki saaks tööle?

Concert I + kaabel + box = ~2k - sellesse autosse lihtsaim paigaldada.
Concert II - ~3k - pole boxi lisamisega tüli, kuid võib end iga tunni tagant välja lülima hakata.
Navi Plus - ilmselt kuskil 5k+ - ise audioplaati ei mängi, vajab lisaks veel boxi. Paigaldus kõige PITA'm.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A128
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3,0q

postitati 28.03.09 13:07 Tsiteeri


See telefoni hoidik oligi tegelt 5110, 6310 ja veel 4-5 telefoni jaoks, endal võttis see lihtsalt kõrvalistuja jalgade ruumi vähemaks.
Kui kellegil huvi on, siis võite küsida.;)
Ja veel küsimus maki kohta, kas ma symphony I või II saaks paigaldada nii, et asi toimima ka jääb?
Keskkonsooli ümber tegemisest olen teadlik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
A128
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3,0q

postitati 29.03.09 12:47 Tsiteeri


Kiire küsimus Navi plus-i kohta, kas selle saab korralikult tööle 98 aasta A6 peal või eeldab see kindlasti CAN süsteemi olemasolu nagu uuemad Chorused ja Concert-d?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.03.09 13:33 Tsiteeri


Navi I peaks niisama ka toimima, Navi II tahab CAN'i või emulaatorit.
Symphonyd peaks kõik juba CAN-ajastu seadmed olema.

Lihtsalt õrrituseks: oleksid sa praegu klubiliige, saaksid näiteks Eintsi auto teemat uurida. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 29.03.09 15:53 Tsiteeri


Tsitaat:

Lihtsalt õrrituseks: oleksid sa praegu klubiliige, saaksid näiteks Eintsi auto teemat uurida.


Black : pidid sa selle nüüd välja ütlema, isikul nüüd kindlasti uudishimust närvid krussis ja ööd jäävad magamata;)
Eintsil töepoolest vinge staff :cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 29.03.09 16:05 Tsiteeri


Lisaks eelnevatele Navi Plussidele on veel nn. pre Navi I, mille kaardid on ka CD-l, kuid mis ei oska lugeda näiteks uuemaid Navi I plaate. Sellist kohtab aastani 1999 (Olen ühe sellise õnnetu omanik). Võimalik, et selle annab ka uuemaid DX plaate lugema panna, kuid tänase päevani ei ole ma seda suutnud:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
A128
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3,0q

postitati 29.03.09 16:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: olensaarlane
Tsitaat:

Lihtsalt õrrituseks: oleksid sa praegu klubiliige, saaksid näiteks Eintsi auto teemat uurida.


Black : pidid sa selle nüüd välja ütlema, isikul nüüd kindlasti uudishimust närvid krussis ja ööd jäävad magamata;)
Eintsil töepoolest vinge staff :cool:


Klubiga liitumise peale olen isegi mõelnud. See nõuab aga nii suurt vaeva, et pole üritanud.:D
Seda Eintsi autot või siis pigem selle sisu tahaks küll näha jah.:)

Loodan , et ei sattu selle esialgse navi versiooni peale.

Ma olen neid navi teemasid lugenud küll. Kahjuks enam ei mäleta, kas navi I-le mõnda tänapäevast kaarti ka pakutakse?

Edit: väiksed muudatused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 29.03.09 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:

ma olen neid navi teemasid lugenud küll , kahjuks enam ei mäleta, kas see navi I-le mõnda tänapäevast kaarti ka pakutakse?


Navi I-le on mul 2007/2008 CD täitsa olemas :) Töötab ka...aga mitte minu autos kahjuks siis:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 29.03.09 19:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Navi I-le on mul 2007/2008 CD täitsa olemas :) Töötab ka...aga mitte minu autos kahjuks siis:)

Kas Navi I, on see versioon mis töötab läbi kompuutri ???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 29.03.09 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A128
klubiga liitumise peale olen isegi mõelnud, aga see nõuab nii suurt vaeva, et pole üritanud.:D

Häh, puha laiskus. Nagu nüüd ka su postist näha. Paranda see nüüd palun neist nõuetest lähtuvalt ise ära, enne kui mina seda tegema pean hakkama!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
A128
huviline

Avatar


Registreerunud 28.06.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3,0q

postitati 01.04.09 12:14 Tsiteeri


Nii, maki probleem siis lahendatud, ostetud sai Navigation Plus. ELSA järgi peaks enne RNS-E-d olema 5 erinevat navit või siis erinavates variatsioonides.:o
Minu oma peaks olema Navigation system II (Navigation system Plus) (up to week 47/99).
Kas sellel unitil on GPS vastuvõtja sisse ehitatud?

Nüüd siis kõige tähtsam: oleks vaja 2DIN raami, võimalik, et uut 2DIN konsooli jaoks mõeldud kliima juhtimist ja uut tuhatoosi.
Kui kellegil on olemas/üle või teab kust saada, palun andke märku.;) Revalit loomulikult pakkuda ei ole mõtet.:D

Võite pakkuda ka kõike naviga seoses, eriti hästi kõlavad erinevad dvd-, kõvakettaga-, usb võimalusega mängijad.

Pakkumised siis U2U-sse, et müügi teemaks kätte ära ei läheks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.04.09 15:32 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: A128
ELSA järgi peaks enne RNS-E-d olema 5 erinevat navit või siis erinavates variatsioonides.:o

Loogiline, e on tähestikus 5. täht. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: A128
Kas sellel unitil on GPS vastuvõtja sisse ehitatud?

Ühelgi ei ole. Antenn pannakse ikka sobivama koha peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 68.3% - SQL: 31.7%]