Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi sisustuse plastik detailide taastamine (1998+) (Vastuseid: 20 | Vaatamisi: 3987)
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 15.03.09 22:44 Tsiteeri
Audi sisustuse plastik detailide taastamine (1998+)



Ilmselt pole see võõras mure ka teistele, et uuemate Audide plastdetailide kate tuleb aja möödudes maha. Mõtlen siis seda pehmemat kummi moodi materjali mida hakati näiteks A6 C5'l alates faceliftist kasutama. Minul on maki nupud täiesti maha kulunud, üsna rõvedas seisus on see tulede lüliti kah.

Ma tean kust saada sellist lakki, mis jätab pinna nagu pehme ja siidisena. On ka vahendid olemas selle lakkimiseks. Ainus probleem on see, et kuidas ma kirjad peale tagasi saan? On kellegil ideid? Esimese asjana tuli mul lasergraveerimine pähe. Värviksin jupid üleni ära ja siis graveeriks kirjad peale tagasi. Ma küll täpset tehnoloogiat eitea, et kas ta sellest värvist lõpuni välja ikka võtab. Kui ei võta siis ei ole pimedas jälle ühtegi kirja näha.

EDIT: Leidsin sellise lingi http://www.manufacturingtalk.com/news/rfi/rfi213.html

Tundub, et nii ta tegelikult vist käib kah. Ainus mure on mul see värv. Mõtlesin kasutada Standox vesibaasil värve, aga võibolla need üldse ei sobigi. Peaks ehk järgi proovima.

Kas siin klubis ei ole kedagi kellel laser graveerimise tehnika olemas?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.03.09 07:06 Tsiteeri


Olles olnud kõrval Laserstuudios graveerimisel, siis mul on raske ettekujutada, kuidas näiteks see kang laseri jaoks nii hästi ja täpselt ära fikseerida, et asi hea tuleks. Samas on arvatavasti erinevaid aparaate, tehnikaid jne. Ise olen lasknud teha ainult pleksiklaasi ning mõnda erinevat laminaatplastikut.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 16.03.09 09:02 Tsiteeri


Ennast huvitaks ka see uuesti katmine, sest teadupärast A4-jal käepidemed (paljudel teistel VAG-idel samuti) sellesama pehme kummiga kaetud ja jube näeb välja peale 12 aastat aktiivset kasutamist :)


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 16.03.09 09:50 Tsiteeri


Kommenteerin niipalju, et enda A4'l kulus pealmine pehme värvikiht maha käsipiduri hoova plastkattelt. Ostsin uue originaali ja poole aastaga oli see jälle sama või natuke vähem kulunud. Mis ma öelda tahan on see, et teatud kohtadesse need pehme (siidja) värviga kaetud detailid lihtsalt ei sobi !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.03.09 09:52 Tsiteeri


Käepidemetega saan aidata. Seal kirjasid peal pole niiet saab ilusti üle värvida. Mis graveerimisse puutub siis peab vist mõne firmaga konsulteerima, et kas ja kuidas neid graveerida saaks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 16.03.09 10:10 Tsiteeri


Tartus rüütli tn-s on gravex.ee ja seal mul tuttav tööl ja kõikvõimalikule pahnale teevad graveeringuid.
Räägi Laur, mis see pull maksab üldse ja kas vähe toekama kihi peale kandmine, kui originaalis annaks eelist?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.03.09 10:30 Tsiteeri


Asi on veel suht algstaadiumis. Ma pole veel lakki tellinud. Suht kallis oli. Kui leiaks kellegi veel oleks asjal täidsa jumet. Kui mitme peale teeme peaks hind tulema 500.- ümber. Vb ka vähem. Pean täpsustama laki hinna siis saan konkreetsema summa öelda.

EDIT: Nii, tegin natuke uurimustööd. Leidsin siis sellised tooted:

PPG Vibrance seeria - Soft Touch Clear + kinniti. Hinda ei tea, samuti ei tea kas on saada kuid küsisin carkolor.ee'st, eks näis.

DuPont VelvaShield® ja Aqua~DekoSoft® - esimene on siis lahusti baasil ja teine on vee baasil. Puudub samuti igasugune info saadavuse ja hindade kohta.

Alsa Corp. - Soft Feel Quart Kit (1 Quart Resin, 1 Quart Thinner, 4 ounces Hardener). Hind - 120 USD. Hetkel ainuke kes Eestisse on nõus saatma on see sama firma. Kodulehelt saab tellida. Transport - 175 USD. Niiet see nullib ürituse suhteliselt ära.

DuPonti lähen kohe uurima, see Tartu esindus mul lähedal. Alsa oma tundub kõige nö. korralikum ja õigem asi. Kui keegi teab kust saada siis oleks hea.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 16.03.09 16:09 Tsiteeri


Niih. DuPontist sain siis teada et jaemüügis seda ei ole. Näiteks Toyota tehas on koostööpartner neil ja nemad ostavad seda 200L vaatidega. Selle ilmselt võib siis ära unustada kui kellegil just Toyota tehases sõpra ei ole :D

PPG pole veel vastand, loodan hetkel selle peale kõige rohkem. Alsa oleks vb parem aga ta on tunduvalt kallima ka.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.03.09 16:12 Tsiteeri


No isegi oleks huvi, oleneb muidugi hinnast. Jutt siis käepideme osadest.
Kui see kogus mingi 5-10L on, siis võib veel asjal täitsa jumet olla. Paned teenuse püsti- kõik VAG masinad on potensiaalsed kliendid ning BMW ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 17.03.09 08:26 Tsiteeri


Annan teada, praegu uurin et kust ma selle laki saan, keegi pole vastand veel.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 18.03.09 23:06 Tsiteeri


Ja sain siis põhimõtteliselt ammendavad vastused.

Alsa corp ei ole ühelegi mailile vastanud, tahtsin teada kas saan Standox vee baasil alusvärvi kasutada selle lakiga. Või peab nende oma värvi kasutama. Muidu oleks see potensiaalne koht kust tellida. Mingi alsa crop euroopa osa on neil ka, aga koduleht tundus väga poolik ja imelik. Kusjuures kodukal avastasin neil ürituste vms alt et nad on eestis ka isegi käinud mingil üritusel demomas oma tooteid.

Saatsin kirja ka PPG saksa esindusse, sealt saadeti edasi skandinaaviasse mu kiri ja teatati et neid Vibrance seeria tooteid müüakse ainult USA's. 1.5 liitrit koos saatmisega läheb maksma umbes 3300.-

Kellel huvi võiks teada anda, siis kunagi saab ära tellida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
nitram
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.07
Asukoht: Tallinn - Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 V6

postitati 19.03.09 12:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ja sain siis põhimõtteliselt ammendavad vastused.

Alsa corp ei ole ühelegi mailile vastanud, tahtsin teada kas saan Standox vee baasil alusvärvi kasutada selle lakiga. Või peab nende oma värvi kasutama. Muidu oleks see potensiaalne koht kust tellida. Mingi alsa crop euroopa osa on neil ka, aga koduleht tundus väga poolik ja imelik. Kusjuures kodukal avastasin neil ürituste vms alt et nad on eestis ka isegi käinud mingil üritusel demomas oma tooteid.

Saatsin kirja ka PPG saksa esindusse, sealt saadeti edasi skandinaaviasse mu kiri ja teatati et neid Vibrance seeria tooteid müüakse ainult USA's. 1.5 liitrit koos saatmisega läheb maksma umbes 3300.-

Kellel huvi võiks teada anda, siis kunagi saab ära tellida.


põhimõtteliselt on huvi, iseeasi, mitme peale seda mõtekas tellida oleks?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 19.03.09 12:59 Tsiteeri


Ok mõned huvilised ikka on. Ma arvan et kunagi järgmine kuu tellin ära lihtsalt, ei jõua siin oodata mingit kampa kokku.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.03.09 13:02 Tsiteeri


Ega jah foorumites kampade kokkulöömine on lootusetu tegevus. Ma olen seoses üritustega seda vahest pidanud ikka tegema- nutt tuleb peale alati :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelr4
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.07
Kasutaja on eemal


postitati 03.10.10 10:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Ok mõned huvilised ikka on. Ma arvan et kunagi järgmine kuu tellin ära lihtsalt, ei jõua siin oodata mingit kampa kokku.

Kuidas siis tulemused on? Soovitad PPG Vibrance seeria - Soft Touch Clear + kinniti ? Või on odavamaid alternatiive?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ultra
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.04
Asukoht: Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C3 1.8T aeb Quattro

postitati 05.10.10 19:21 Tsiteeri


Kas teenust saab juba osta?
Enda B6 salong vajab ka ilu ravi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reindoff
huviline



Registreerunud 11.09.10
Asukoht: Kristiine hill
Kasutaja on eemal


postitati 11.10.10 19:33 Tsiteeri


Tähendab variant nr. 2 on kleepida õhukesest 3M kilest vajaminev tekst sinna peale värvi üle ja lõika skalpelliga kleepsud lahti.
Kindlasti odavam kui mingi graveering.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MaQQu
klubiliige



Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.12.10 00:03 Tsiteeri


Kogemata sattusin sellise teema peale, järsku on kellelgi kasu või vähemalt huvitavat lugemist:


http://www.autopia.org/forum/pro-detailer-specialties-training-seminars-news/111860-repaired-scratched-bmw-interior-trim-piece.html< /a>
http://rs246.com/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=88156&postdays=0&postorder=asc&start=15
http://www.a2oc.net/forum/showpost.php?p=71069&postcount=8


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 22.12.10 01:47 Tsiteeri


Nonii. Huvitavat lugemist oli natuke küll. Kõige enam see audi enda toode. Homme astun esindusest läbi ja uurin asja. Kindlasti on see mingi ulmelise hinnaga.

Mis puudutab näiteks PPG'd, siis seda tellida maaletooja käest ei saanud. Otsin vanad mailid üles, ma ei mäleta milleni jutt jäis, et kas kunagi hakkab saama vms. Olen veel üritand Standox ja Glasurit lakkidega saavutada seda efekti lisades elastiku ainet kuid tulemus pole üldsegi mitte see.

Ühesõnaga on mõttes tellida Alsa Corp soft touch lakk. Usas müüakse, peaks nagu päris normaalne olema. Teine variant on see PPG. Peab uurima, pole aega olnud tegeleda sellega.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 22.12.10 08:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Kindlasti on see mingi ulmelise hinnaga.



LLSMAX1DHA1 - 353EEK - agate grey
LLSMAX1GKA1 - 353EEK - kamut beige
LLSMAX42RA1 - 353EEK - jive (grey beige)
LLSMAX4D9A1 - 353EEK - indigo blue
LLSMAXEC3A1 - 353EEK - platinum-light
LLSMAX26ZA1 - 353EEK - swing (dark grey)
LLSMAX3ZQA1 - 353EEK - maritime blue
LLSMAX4QCA1 - 353EEK - twist (beige)
LLSMAX5FSA1 - 353EEK - slate (grey)
LLSMAX6PSA1 - 353EEK - soul (black)
LLSMAX8C1A1 - 353EEK - torrone (beige)
LLSMAX8EFA1 - 353EEK - muschel
LLSMAXB98A1 - 353EEK - satin black

Kuna kasutasin detektiivi tööks erinevaid andmebaase, siis konkreetset allikat ei oska siia välja tuua.
Kahjuks endale sobivat värvi ei leidnudki.

Värvikoodide tabel: http://www.vwgroup-paintandbody.co.uk/elsaWin/LLF_General/en-GB/12_Clever-Repair/12_03_Innenraum/12_03_02_Farbschluessel.htm


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 22.12.10 13:31 Tsiteeri


Mul sisu on twist. ja plast detailid on enamus facelift masinates soul. Peab järgi proovima need asjad.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.6% - SQL: 50.4%]