Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Pretensioonid kasutaja jvc suhtes (Vastuseid: 47 | Vaatamisi: 13968)
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 18.01.09 00:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS

Tahaks teada mismoodi siis selline suurfirma, nagu Harju Elekter, talle tööd annab.


Kuna AS Harju Elekter koondab enese alla mitmeid tütar- ning allettevõtteid ning lisaks sellele on sama ettevõtte territooriumil rohkesti rendipindu siis paluks konkreetet infot missugune neist petturile tööd annab.

Konkreetsete tõendite esitamata jätmise puhul tuleb käsitleda foorumis korduvalt avaldatud infot avaliku laimuna.


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 18.01.09 18:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Hammustanud ei ole mind keegi, lihtsalt selliste lugude juures millegipärast hakatakse alati ähvardama ja terroriseerima ülejäänud pereliikmeid, kes ei ole asjaga seotud. Ma olen pidanud ise kannatama sellist terrorit ja ausalt see ei ole meeldiv, milles on ülejäänud pereliikmed süüdi kui neile lähedane täiskasvanud inimene ei suuda oma tegude eest vastutada, peaksid seda siis ülejäänud pereliikmed tegema?

Lihtsalt ennem kui lendate pereliikmetele selga mõelge kas nad üldse on selle looga seotud, et neid peaks terroriseerima hakkama.

Aga kuidas on kas issilt emmelt p''rid varad ja ka vastupidi sammuti p'rivad issid emmed poisikese volad.
voi oled naine (uldiselt uhesugused inimesed ) kuidas siis on teadliku kaasosalusega?
Samas sind ei tunne seega ei k''i see isiklikult sinu pihta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.09 11:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ferdinandKonkreetsete tõendite esitamata jätmise puhul tuleb käsitleda foorumis korduvalt avaldatud infot avaliku laimuna.

Ja kes sina oled, et siin sedavõrd paugutama hakkasid??

Mina tean konkreetselt, et ta töötab Keilas Harju Elektri hoones (olen selle hoone juures korduvalt olnud) ja suur silt on HARJU ELEKTER!

Oma laimu juttu võid mujal ajada, siin on faktid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 19.01.09 18:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS

Mina tean konkreetselt, et ta töötab Keilas Harju Elektri hoones (olen selle hoone juures korduvalt olnud) ja suur silt on HARJU ELEKTER!

Oma laimu juttu võid mujal ajada, siin on faktid.


Mina tean konkreetselt, et selle ettevõtte territooriumil paikneb mitmeid ettevõtteid (tegelikkuses ongi suurem osa territooriumist rendipinnad) millistel ei ole HE kontserniga rohkem seost kui pinna rentimine. Kuna on konkreetselt viidatud, et just HE sellisele petturile tööd pakub siis leiangi, et oleks igati asjakohane täpsustada missuguses neist konkreetselt kodanik Ragnar Hulkko töötab.

http://www.harjuelekter.ee/index.php?page=53&


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.09 22:39 Tsiteeri


Üritan praegu joonist lugeda. Oleks mingi nummerdatud hoonetega plaan olemas, saaks ehk paremini sotti. Aga sinu südamerahuks, ma tegelen asjaga j katsun sulle selle kuidagi selgeks teha, millises hoones. Enivei on seal hoone otsa peal "elektriputkad" ja delfer tüüpi kollane kraana (mis ei pruugi töötada) ning maja otsa peal ka parkla, kus on kodanik Ragnari "läti spoiladega" must bemm. Samuti jääb sinna parkla poolsesse otsa PKC Eesti AS-i tööliste "suitsuputka". Ning PKC ja kõnealuse hoone vahelt läbiminevat teed tähistab ka "tupik" märk, mis asub puu najal (puu ise asub eelnimetatud parklas).

Ja üleüldse, kui sa seal asjaosaline oled (miks muidu sa nii põhjalikult hoonet taga otsid), siis uuri sealtsamast tööliste nimekirju.


Niipalju, kui ma unise peaga seda asja suutsin siin vaadata, võin ma suht kindlalt väita, et leidsin õige hoone üles! Tähistatud punase noole ja ringiga:
http://i47.photobucket.com/albums/f179/kivikuju/HE.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 20.01.09 00:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Lihtsalt ennem kui lendate pereliikmetele selga mõelge kas nad üldse on selle looga seotud, et neid peaks terroriseerima hakkama.

Lugesin praegu kogu teema läbi ja sain asjast aru niimoodi, et "peasüüdlane" ise laseb oma telefonile vastata tüdruksõbral jt pereliikmetel, mitte ei vasta ise. Sellega on ju tema ise oma lähedased sellesse seganud, mitte ei tee seda inimene, kes poisi numbrile helistades õige inimesega (mitte pereliikmetega) ühendust üritab saada?
KRANTSile: äkki Sa eksisid ja see inimene ei töötagi Harju Elektris, vaid töötab hoopis seal territooriumil mingis muus ettevõttes ja pargib lihtsalt oma autot Harju Elektri sildiga maja ees?
PS: olen siin teemas erapooletu, ei tunne neist kedagi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.09 07:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krssKRANTSile: äkki Sa eksisid ja see inimene ei töötagi Harju Elektris, vaid töötab hoopis seal territooriumil mingis muus ettevõttes ja pargib lihtsalt oma autot Harju Elektri sildiga maja ees?

Tema enda sõnul ta töötab Harju Elektris, kuna ühel korral, kui ta taas suure suuga lubas raha ära maksta (mul isegi sõnum selle kohta), pidavat ta Tartus mingit alajaama korda tegema ning ei saa minuga kokku saada, kuna enne ööd Tartust tagasi ei jõua. Siis ütles, et tegi ülekande ja värki, aga kohale see ei jõudnud. Hiljem tunnistas, et tal pole raha olnud ja ülekannet ei teinud. Ja selle sama konkreetse maja juures, mille ma märgistasin, olen ma teda korduvalt näinud. Ja oma silmaga olen ma teda, tema venda ja tema ema sealt ka välja tulemas näinud. Vaevalt, et kogu suguvõsa saab võõras majas (kus ei tööta) ringi kakerdada:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
totu
huviline



Registreerunud 11.01.05
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6

postitati 20.01.09 08:38 Tsiteeri


See on Harju Elekter elektrotehnika alajaamade tehase maja.Siiski on Harju Elekter ja Harju elekter elektrotehnika erinevad firmad,kuid see ei olegi oluline hetkel!Selline inimene töötab seal majas küll.Suht tihti viibib ka kaardilt vaadates parempoolses hoones!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.09 09:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
Ja selle sama konkreetse maja juures, mille ma märgistasin, olen ma teda korduvalt näinud. Ja oma silmaga olen ma teda, tema venda ja tema ema sealt ka välja tulemas näinud.


aga kui oled teda seal korduvalt näinud, miks sa siis juurde ei lähe ja otse ei küsi oma asju?
ja mis imelik töökoht see on, kuhu kakerdatakse väikevenna ja emaga pidevalt. (kui ta nendega just meelega seal ei liigu, et sa juurde ei julgeks tulla :P)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 20.01.09 11:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: shalm
Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
Ja selle sama konkreetse maja juures, mille ma märgistasin, olen ma teda korduvalt näinud. Ja oma silmaga olen ma teda, tema venda ja tema ema sealt ka välja tulemas näinud.


aga kui oled teda seal korduvalt näinud, miks sa siis juurde ei lähe ja otse ei küsi oma asju?
ja mis imelik töökoht see on, kuhu kakerdatakse väikevenna ja emaga pidevalt. (kui ta nendega just meelega seal ei liigu, et sa juurde ei julgeks tulla :P)

Olen käinud ikka ja teda sealt kinni püüdnud. Ma olen ka varem selle maja parklas temaga kokku saanud, ning ta on ka varem mulle raha võlgnenud, ning osa kaupa ka maksnud. Nüüd see viimane 3440.-eek käib üle jõu ja enam ta ei kakerda sellest majast välja, et asi selgeks teha.

Mulle tundub, et kogu vahmiil töötab tal seal (sellepärast nad kambaga seal ongi). See mees ju ei julge üksi kuskil töötada. Varem, töötas ta koos emaga näiteks Keila EHitusmarketis koos:D

Tsitaat:
Algselt postitas: totuSiiski on Harju Elekter ja Harju elekter elektrotehnika erinevad firmad


HE Elektrotehnika on HE tütarfirma, mis sisuliselt siiski sama. Alates 2005 aasta on see tütarettevõte (100% HE oma), enne seda aga oli ta täiesti Harju Elekter (mis on ka tänini nimes säilinud).
Nii palju siis faktidest, aga see ei puutu asjasse. Nüüd teame kõik, kus ta töötab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 24.01.09 19:53 Tsiteeri
jah tean seda kõõlust isegi...



Tegemist siis Ragnar Hulkoga-käisin temaga ühes koolis kunagi. Suht tolkam on ta kui päris aus olla, võlgu ta mulle isiklikult ei ole aga lubas ta mulle ühte-teist ja peale seda ta enam telef. ei vastanud ja ajas see mind nii vihale et hoia ja neela:D Aga see anne on tal juba ammu olemas,et lubab maailma kokku ja pärast ei suuda oma jamasid lahendada;)
Nii et minu ravim oleks selle venna suhtes-et kerge füüsiline noomitas ja küll näete, et asi liigub nagu võluväel.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 31.01.09 08:51 Tsiteeri


Vahepeal siis uudiseks niipalju, et eelpool kõneletud kodanik võttis minuga meiliteel ühendust. Hetkel küll, taaskord, lubas hakata 10 veebruari oma võlga likvideerima (kas siis osaliset või kogu võla), aga nüüd tuleb see tähtaeg ära oodata ja vaadata, kas peab ka sõna. Võibolla näevad minu silmad ka midagi uut ja inimesed on võimelised muutuma??:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
huljes
huviline

Avatar


Registreerunud 30.01.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.0, Audi A4 2,8Q

postitati 02.02.09 22:26 Tsiteeri


Ragnarit tean ka mina ammu kuid probleeme pole olnud kuna pole ka nö äri ajanud temaga. Vana klassivend oli Tabasalu koolis muidu, selline mõtetu vend kes alati kusagile ära kadus. On pakkunud niimõndagi aegajalt msnis müüa, mingi automakki ja velgi aga kahtlase päritoluga kauba vastu huvi ei tunne üldjuhul siis olen ka lih akna sulgenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.09 08:19 Tsiteeri


no näete- "õige mees". Lubas paar päeva tagasi ülekannete teel oma võlga likvideerima hakata, ning vastutasuks lasen mina selle teema kustutada, kuna rahvas käib teda eelpool mainitud aadresitel peedistamas. Seniks pole ülekannet kuskil...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
shalm
huviline

Avatar


Registreerunud 01.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.09 11:38 Tsiteeri


Pead plakatiga tema kontori ette piketeerima minema, siis häbi suurem ja vbla avanevad ka rahakotirauad :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
exess
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 sedaan 96a & Toyota Corolla 17a

postitati 24.02.09 07:08 Tsiteeri


Nuh raha käes ja meel on hea?


Pisike punane putukas
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.09 08:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: exess
Nuh raha käes ja meel on hea?

unistaja... lubama on kõik kõvad mehed. 3440.-eek'ist on käes täpselt 630.50.-eek:D Ei tea millest selline summa, aga lubas 1000.-eek kaupa maksta. Ja tahtis, et ma selle teema aseks maha võtta. ütlesin, et ei hakka midagi ma võimlema, enne kui raha laekuma hakkab. Õigesti tegin, kuna tema ju oma lubadusest kinni ei pidanud... Ehk siis- saaga läheb edasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 19.03.09 07:16 Tsiteeri


Siia sobib vanasõna: "Hea mees, kes lubab. Loll, kes usub!"

Kodank Ragnar Hulkko lubas siis hakata igakuiselt oma võlga 1000.-eek kaupa likvideerima. Kohe peale lubamist oli esimene makse, 1000.-eek asemel hoopiski 630.50.-eek. Ning nüüd olen saanud kirja, et sel kuul ei maksa ta midagi...

Kõvad lubajad ja jutumehed:mad:

Aga, ei... Mul ajab ka juba s**a keema... Peab teist pidi seda asja ajama hakkama...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.10 06:42 Tsiteeri


Tsitaat:
nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.-eek tilkuma...

Nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.- EEK tilkuma...


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 04.03.10 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
Tsitaat:
nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.-eek tilkuma...

Nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.- EEK tilkuma...


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Mis selleks tegema pidid? :)


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.10 08:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kaaku
Tsitaat:
Algselt postitas: KRANTS
Tsitaat:
nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.-eek tilkuma...

Nüüdseks on hakanud paari kuu tagant miski 300-350.- EEK tilkuma...


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Lihtsa 3-minuti keelekoolituse leiad siit."


Mis selleks tegema pidid? :)

Veits ähvardama.

Nüüdseks muidugi taaskord see "tilkumine" taas lakanud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raleks
huviline



Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.10 08:54 Tsiteeri


Pean mainima et mida rohkem sul kannatust on, seda kauem sa ootad seda raha. Üle aasta on möödas ja ikka ei suutnud 3500 ära maksta? See pole normaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KRANTS
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 25.12.08
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.10 07:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raleks
Pean mainima et mida rohkem sul kannatust on, seda kauem sa ootad seda raha. Üle aasta on möödas ja ikka ei suutnud 3500 ära maksta? See pole normaalne.

Ei olegi normaalne. kahjuks pole mul ka aega olnud pidevalt teda "ahistamas" käia. 3,5k ei ole nii suur teenistus, mille pärast iga jumala päev teid ristata.

Õnneks on meil mõningad ühised tuttavad ja varem või hiljem satume me samal ajal samasse kohta. Ning siis ma enam nii kannatlik ei ole.


Ka mina olen inimene (uskuge või mitte, ka arusaaja), ning olen pakkunud RAGNAR HULKKOle erinevaid lahendusi (osakaupa maksmisi- regulaarselt, võlgnevuse likvideerimist asjade näol- näiteks mõni turustatav telefon vms) aga ikka ei ole asi lahenenud.

Enivei- olge endiselt ettevaatlik temaga. Järelmaksuga talle asju müüa ei kavatse ja ärge ka laenake asju, mida teil tulevikus vaja on, sest kui ma ta ükskord kätte saan, võin ma jõuga võtta temalt asja, mis just kellelegi teisele kuulub ja siis olete sellest ilma. Ei usu mina, et ta seda asja teile hiljem kompenseeriks, kui ta sellest ilma on jäänud...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.0% - SQL: 56.0%]