Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Talvemütsid 2007 - TELLIMINE LÕPPENUD (Vastuseid: 70 | Vaatamisi: 31279)
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 09.02.08 10:46


Üldiselt.
Kui midagi ei tehta, siis te vingute, kui tehakse, siis te vingute, kas te kunagi rahul ka olete. Täiskasvanutele ei tehta mütse peasuuruse järgi.


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 09.02.08 18:50


Tsitaat:
Algselt postitas: Kikkike
Üldiselt.
Kui midagi ei tehta, siis te vingute, kui tehakse, siis te vingute, kas te kunagi rahul ka olete. Täiskasvanutele ei tehta mütse peasuuruse järgi.



kle kes see siin vingunud on kas keegi nõuab raha tagasi? süüdistab keegi kedagi mingis pettuses?

lihtsalt ongi inimeste pea kuju erinev ühele sobib teisele mitte ja kui keegi julgeb kõva häälega välja öelda siis on see vingumine?

ja oled sa ikka 100% kindel et täiskasvanutele ei tehta mütse mõõdu järgi? äkki ei tehta venivaid mütse ainult?

ise neelad kõik alla kui midagi ei meeldi või ei sobi ? (lihtsalt jätad ütlemata kuna ei julge?)

pange see teema juba lukku :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.02.08 12:18


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
mulle see müts ka ei meeldi eriti :) pildi pealt paistsid need mütsid tõesti kuidagi parematena :)

Pildil oli ehk lihtsalt Sinust ilusam modell? :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 10.02.08 16:42


Tsitaat:
Algselt postitas: Black

Pildil oli ehk lihtsalt Sinust ilusam modell? :P



seda nüüd kohe kindlasti :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 11.02.08 18:59


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
mina ei teinud midagi.
tulin koju ja hakkasin naisele kohe näitama et vaata kui lahe müts...........-järgnes köva naer.
vaatasin ise peeglisse siis nägin välja nagu postikana poeg, AMADEUS väikse harjaga.:D
ei no ta vist tömbas siit ja veidi sealt natuke kokku. masinaga üle ja pesu masinasse-eks näis mis saab.

Selle pead hoopis naljade alla panema;) Kui seda sinu koomilist teksti lugesin siis naisega irnusime nii et kõhud kõverad :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.02.08 19:20


Tsitaat:
Algselt postitas: a6audi
Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
mina ei teinud midagi.
tulin koju ja hakkasin naisele kohe näitama et vaata kui lahe müts...........-järgnes köva naer.
vaatasin ise peeglisse siis nägin välja nagu postikana poeg, AMADEUS väikse harjaga.:D
ei no ta vist tömbas siit ja veidi sealt natuke kokku. masinaga üle ja pesu masinasse-eks näis mis saab.

Selle pead hoopis naljade alla panema;) Kui seda sinu koomilist teksti lugesin siis naisega irnusime nii et kõhud kõverad :D:D:D

nali naljaks:D müts on nüüd ok. minu poolt selle teemaga köik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 11.02.08 19:23


kuna siin kõik ainult halvustada oskavad, siis mina kiidaks küll tublisi klubilisi. minu tellitud müts nr3 oli isegi lahedam kui arvasin, kuulutuses oli kirjas, et väga paks ei ole. kartsin ka, et tuleb mingi imelik õhuke jamps, aga kättesaamisel oli väga positiivne üllatus. väga kena ja kvaliteetne müts, tänaks ka mustvalgeid inimesi, et ei tellinud seda lahedat kolmandat mütsi, seda erilisem see on! :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.02.08 22:46


minu poolt ac nr 1 müts müügis- hind 1kr.
mul lihtsalt pole sellega midagi teha-näitusele ei lähe ja maskeraadi ei tule.
keda huvitab pakkumine siis u2 abiks.;)


EDIT: ettevötmine muidugi tubli, aga teinekord vaja ka möelda ennem-kui midagi teete. hetkel tundub et mütsid visatud valmis vaid "modelli" järgi ja köik. körgus vist probleemiks hetkel enamustel. ja see " va kukke hari on harjumatu". V8 ütles et see mood aga see vist pärnu kandis sest tln pole kohanud seda;) moodi. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.08 11:54


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
EDIT: ettevötmine muidugi tubli, aga teinekord vaja ka möelda ennem-kui midagi teete. hetkel tundub et mütsid visatud valmis vaid "modelli" järgi ja köik. körgus vist probleemiks hetkel enamustel. ja see " va kukke hari on harjumatu". V8 ütles et see mood aga see vist pärnu kandis sest tln pole kohanud seda;) moodi. :D

Ma ei viitsi kõigi tellijate nimesi kokku lugeda praegu aga miskipärast on rahulolematuid vaid kolm. Ja ei ole vaja siin seletada, et kõik ei julge oma suud lahti teha - ma sügavalt kahtlen, et enamus ei julge rääkida. Mul naine ostis endale Nr. 2 mütsi ja see on küll peas täiesti normaalne aga küllap pole tema pea siis normaalse kujuga.

Edaspidi me sulle enam ühtegi klubi sümboolikaga asja ei müü ja seoses sellega peaksid ka probleemid kaduma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kikkike
huviline



Registreerunud 25.11.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat

postitati 24.02.08 16:14


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
minu poolt ac nr 1 müts müügis- hind 1kr.
mul lihtsalt pole sellega midagi teha-näitusele ei lähe ja maskeraadi ei tule.
keda huvitab pakkumine siis u2 abiks.;)


EDIT: ettevötmine muidugi tubli, aga teinekord vaja ka möelda ennem-kui midagi teete. hetkel tundub et mütsid visatud valmis vaid "modelli" järgi ja köik. körgus vist probleemiks hetkel enamustel. ja see " va kukke hari on harjumatu". V8 ütles et see mood aga see vist pärnu kandis sest tln pole kohanud seda;) moodi. :D




Kui nüüd lehte ülespoole kerida, siis võib näha, et sa ütlesid, et müts ok ja sinu poolt teema lõpetatud, või seda ei kirjutanud sina?


Muutuste tuuled....
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 24.02.08 19:59


Ajude maht on tegelikult see, mis pea suuruse ära määrab. Kui minu ebastandartselt pisike pea ilma proovimata tellitud mütsi sisse ära upuks, siis ma ei kujutaks küll ette, et ma seda avalikult foorumisse kuulutama tuleks...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 20:45


Huvitav,kuhu eelmine post kadus??? Stuff meid võib rahus ajukääbikuteks sõimata,kuna mingi lohvakas pähe ei sobi,aga kõik see kriitika,mis stuffi pihta suunatud,kaob nagu nõiaväel :o
Seljuhul küsiks Blacki kommentaarile mõeldes,et mille otsas siis teie seda mütsi kannate?


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 20:48


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
Stuff


lugeda oskad?
tõlkida suudad?
stuff - täitma ; materjal, täidis, asjad
staff - koosseis, töötajad, personal, meeskond

kuidas sa suhtuksid kui sinule öeldakse lammas, vahet ju ei ole iseenesest...

ahjaa ärri
lisaks siia paar omapoolset mõtet ka:
ei meeldi, nõme, kole - see ei ole kontruktiivne kriitika, kui midagi ei sobi, siis põhjenda, arutame, leiame ehk lahenduse. Mis mütsidesse puutub, siis seda saab ju kättesaades ka kohe proovida. Alati on midagi vinguda ühel ja samal seltskonnal, ALATI, olenemata teemast.

ma mis puutub üldse staffi tegevusse, siis me teeme seda vabatahtlikult ja tasuta
kas hakkame ürituste korraldamisele, foorumi korrashoiule, nänni organiseerimisele lisama sellele kulunud aega (tunnihind näiteks eesti keskmise palga järgi) telefonile ja bensiinile kulunud raha?
kuidas sa sellesse suhtud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 20:50


stuff-staff,mis vahet sel on???? Point on hoopis teises asjas.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.02.08 20:53


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
Huvitav,kuhu eelmine post kadus??? Stuff meid võib rahus ajukääbikuteks sõimata,kuna mingi lohvakas pähe ei sobi,aga kõik see kriitika,mis stuffi pihta suunatud,kaob nagu nõiaväel :o
Seljuhul küsiks Blacki kommentaarile mõeldes,et mille otsas siis teie seda mütsi kannate?


Kuna esimesel lehel on tellijate nimekiri ja härra Harry R seal pole, siis ma küsiks, et kus sa tead üldse milline see müts on et teda "lohvakaks" kutsud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 20:54


Tsitaat:
Algselt postitas: lukas
Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
Huvitav,kuhu eelmine post kadus??? Stuff meid võib rahus ajukääbikuteks sõimata,kuna mingi lohvakas pähe ei sobi,aga kõik see kriitika,mis stuffi pihta suunatud,kaob nagu nõiaväel :o
Seljuhul küsiks Blacki kommentaarile mõeldes,et mille otsas siis teie seda mütsi kannate?


Kuna esimesel lehel on tellijate nimekiri ja härra Harry R seal pole, siis ma küsiks, et kus sa tead üldse milline see müts on et teda "lohvakaks" kutsud?


kui viskad pilgu allkirjale,siis saad enda küsimusele vastuse ;)

Edit: täpselt :)

Kõige õigem oleks see teema kustutada ja unustada,et bossid,meid tavakasutajaid,ajukääbikuteks nimetasid ja et meile,ajukääbikutele,bosside tehtud mütsid ei meeldinud :)


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 27.02.08 21:08


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
stuff-staff,mis vahet sel on???? Point on hoopis teises asjas.

Point võib teises asjas olla, aga kuidagi ei suutnud vastamata jätta.

Stuff - materjal, asjad jms
Staff - personal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 27.02.08 21:31


Laias laastus 150 mütsi telliti, nendest 2 tk ei sobinud. See teeb praagi suuruseks tühise 1,3%. Seega SUUREM ENAMUS on rahul.

Ma tõesti ei saa aru kas 150.- on nii suur summa, mida nüüd taga nutta. Kurb küll kui ei sobi, ega keegi seda teilt enam tagasi küll ei osta. Võibolla mõnele teisele klubiliikmele sobib see müts.

Harry R kui sinu suhtumine on selline, kuidas siis peaks AC juhtkond seda taluma?!?

PS! Mina olen oma mütsiga väga rahul.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 21:42


mis on minu suhtumisel viga?Pigem on küsimus STAFFi suhtumisel,kui keegi julgeb neile öelda,et see müts ei meeldinud!Siis ollakse kohe solvunud.Kõik asjad ei saagi kõigile ühtemoodi meeldida.
Foorum on minumeelest selleks,et avaldada arvamust,et korraldajad saaks järgmine kord asja vähe paremini teha või midagi muuta.
Või ongi nii,et kui on tehtud,siis peavad kõik sellega ülimalt rahul olema ja asi vask?
Olen ma seda mütsi kuskil tagasi pakkunud või kurtnud,et 150 eekust kahju?Ei ole ja ma isegi kannan seda mütsi.Lihtsalt sai mainitud,et kõige parem kaup see ei ole.
Ja see su 150 tellimust ja 3 mitte rahulolevat ostjat.
Ma ei näe kuskil siin teemas olevat 147 ülistavat "jaa,ilus müts" laadis kommentaari.Niiet,vähe vale mõtlemine!
Postitusi on siin 68,pooled sellest on vaidlemine.Seega on 147 postiivset vastukaja olemata.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.08 21:47


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
mis on minu suhtumisel viga?Pigem on küsimus STAFFi suhtumisel,kui keegi julgeb neile öelda,et see müts ei meeldinud!Siis ollakse kohe solvunud.Kõik asjad ei saagi kõigile ühtemoodi meeldida.
Foorum on minumeelest selleks,et avaldada arvamust,et korraldajad saaks järgmine kord asja vähe paremini teha või midagi muuta.
Või ongi nii,et kui on tehtud,siis peavad kõik sellega ülimalt rahul olema ja asi vask?
Olen ma seda mütsi kuskil tagasi pakkunud või kurtnud,et 150 eekust kahju?Ei ole ja ma isegi kannan seda mütsi.Lihtsalt sai mainitud,et kõige parem kaup see ei ole.
Ja see su 150 tellimust ja 3 mitte rahulolevat ostjat.
Ma ei näe kuskil siin teemas olevat 147 ülistavat "jaa,ilus müts" laadis kommentaari.Niiet,vähe vale mõtlemine!
Postitusi on siin 68,pooled sellest on vaidlemine.Seega on 147 postiivset vastukaja olemata.


mitu rida juttu, ja sa ikka ei suuda öelda, mis siis mütsil viga on. mis tal siis viga on, et kõige parem kaup ei ole?

keegi ei ole solvunud, aga ära tüütab see tati pritsimine, kui midagi mõistlikku ikkagi ei öelda, nagu sina hetkel, plärised küll, et ei meeldi ja pask on, aga mis viga on, seda sa ikkagi ei ütle...
no milleks on vaja selliseid poste?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.02.08 21:47


Laushaukuvad postitused olen ma pikemata kustutanud, vaatamata sellele, kas need käivad minu või mõne teise foorumiliikme kohta. Ei viitsi süvenedagi neisse.

Aga jaotatud on vist see kraam? 7. veebruar juba ammu unustatud. Lukk peale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.9% - SQL: 29.1%]