Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Talvemütsid 2007 - TELLIMINE LÕPPENUD (Vastuseid: 70 | Vaatamisi: 31274)
Kenwood
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.07
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal

Auto: Audi V8 ; MB

postitati 05.02.08 20:40


Oleks huvitatud kui keegi Pärnu inimestest või siia liikuvatest nägudest asja enda hoolde võtasks ja saaks selle Pärnus mulla anda.


Samas, head kokka tunneb sellest, et pann on tahmane.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 05.02.08 21:38


kas poleks lihtsam ära oodata see jagamine et need kes lähevad ise järgi need lähevad ja need mis siis üle jäävad need võiks keegi siis enda kätte võtta ja siis inimestele maakondade viisi lähemale tuua? (suht keeruline on see jagamine vist kui ei tea kes järgi tulevad)

mina lähen igatahes ise järele oma jakkidele ja mütsidele ja kindlasti on neid paljusid kes lähevad
ühte inimest ma juba saan transpordiga aidata, kui on kellegil veel soovi siis saan ikka ära tuua kui vaja ise liigun põhiliselt Tapa-Ambla vahel et need kes lähiümbrusest on need võivad ühendust võtta kui keegi ise ei saa minna :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 05.02.08 22:14


Tsitaat:
Algselt postitas: Driver
kas poleks lihtsam ära oodata see jagamine et need kes lähevad ise järgi need lähevad ja need mis siis üle jäävad need võiks keegi siis enda kätte võtta ja siis inimestele maakondade viisi lähemale tuua? (suht keeruline on see jagamine vist kui ei tea kes järgi tulevad)

et teiste maakondade/linnade jaoks ootame kui paljud järel ära käivad ja siis korraldame uue jagamise, et äkki keegi tuleks võtaks nüüd ülejäänute omad ka ära? ka huvitav mõte muidugi...

muidu ma ise arvan, et jagajatele oleks ka lihtsam kui saaks teiste kohtade omad korraga ära anda mitte käia mitu korda jagamas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 06.02.08 06:37


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: j2mis
Kui mütside jagamise päev käes. Kas siis mõni tihti Hiiumaal käivatest klubilistest, kes oma mütsile Mustika keskuse maaalusesse parklasse järele lähevad, oleks nõus võtma ka minu mütsi ühes ja selle Hiiumaale toimetaks ? :)

kusjuures ma tulen kas 13-14 veebruar vöi 14-15 veebruar hiiumaale. kui vaja ja varem pole keegi toonud, siis saaksn aidata.

.......ja tartusse tulen ka:D
nimelt 9veebruari öhtu kella kuueks seitsmeks.


Tänan pakkumast Mario, aga kasutaja audiguy21 juba pidi toimetama minu mütsi veebruari keskel Hiiumaale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 06.02.08 06:43


Tsitaat:
Algselt postitas: Menthor
et teiste maakondade/linnade jaoks ootame kui paljud järel ära käivad ja siis korraldame uue jagamise, et äkki keegi tuleks võtaks nüüd ülejäänute omad ka ära? ka huvitav mõte muidugi...

muidu ma ise arvan, et jagajatele oleks ka lihtsam kui saaks teiste kohtade omad korraga ära anda mitte käia mitu korda jagamas



ma mõtlen lihtsalt seda et need kes sinna nende hulgi järele lähevad need võiks oodata niikaua kui üksiküritajad on enda omad ära võtnud ja et need mis siis üle jäävad need jaotatakse maakondade viisi isikute kätte kes ise edasi jagavad :)
muidu juhtub äkki nii et kui mina siit Järvamaalt torman enda asjadele järele aga kui keegi järvamaa omadest on asjad juba enda kätte võtnud siis minu sõit läheb tühja, seda üritan öelda

kõik jagamine toimub ikkagi sama päev :)
võimalik et ka jaotamine niimoodi ongi mõeldud (ma pole ühelgi jagamisel varem käinud) ja targutan siin hoopis niisama :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
weblife
huviline

Avatar


Registreerunud 20.11.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6Q C8 2019

postitati 06.02.08 07:49


kõige parem oleks ikgast maakonnast üks audiclub esindaja ja siis jagatakse need nende vahel ära ja need omakorda siis maakonna siseselt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.08 07:54


võtke no vähe rahulikumalt, iga vend kisab mingit oma asja, samas vaimus jätkate, siis teeme jagamist ainult tallinnas ja allkirja vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ZGR
huviline



Registreerunud 07.05.07
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: A4

postitati 07.02.08 22:18
AC Mütside ja jakkide jagamine 8.veeb kl 19.00-20.00 Tartus!



Tere
Et siis homme jõub kauaoodatud `klubinänn` Tartusse !:) Kes on väga kärsitu ja tahab oma asjad kohe kätte saada siis võib helistada juba lõuna ajal- et kokku leppida kuidas ja kus kätte saada. Kellaajaliselt paneks siis paika ylaltooduga- asjad saab kätte Zeppelini maa-aluses parklas! Kel tartlastest ei sobi homne päev siis jäävad asjad kellegi kätte Tartusse ja kindlasti jagatakse juba ka edasisi juhtnööre asjade kättesaamisel!
Info saamiseks siis 56649795 v 56705411 Andres
Kohtume siis homme Tartus!:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.08 23:03


kuda nende mütsidega siis on? sobivad köigile ja kanname homme köik vöi?
viga ehk minus aga nagu nalja teema alt juba aru sai siis ma kohkusin kodus ära. sellise "harjaga" ma ei läheks välja ja juba naine tegeleb et mütsi norm saaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 07.02.08 23:12


Mario - ära nuta. Need on newskool mütsid. See tähendab, et kui sa nüüd naisel mütsi ära lased tuunida, siis ära nooremale generatsioonile sellega jalgu jää :P
IMO - täitsa kabedad on.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 07.02.08 23:16


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Need on newskool mütsid.

aa ok, ma ei teadnud seda :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lzv8q
huviline



Registreerunud 04.12.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Renault 21 turbo; Jeep Grand Cherokee; Peugeot 405 Mi16x4; Mazda RX-8; Audi Allroad 3,0 TFSI

postitati 08.02.08 03:04


tere õhtast
tahtsin lihtsalt küsida et kus ma oma mütsid võiksin kätte saada kuna liigun suhteliselt vähe eestis siis eestis asukoht ei huvita. Huvitab lihtsalt selle inimese kontakt mobiil kellele võiks järgmine nädal helistada ja mütsidele järele tulla olgu see siis tallinnas tartus või obiniitsas


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Caliper
huviline

Avatar


Registreerunud 22.03.06
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi90q

postitati 08.02.08 06:39


Toredad mytsid ja tänud sebijatele.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
WhiteStallion
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C6 Avant 3.0tdi Q, Audi A6 C5 Avant 2,8 V6 & Audi 100 avant 2.6 V6

postitati 08.02.08 19:17


Kelle käest olex võimalik Pärnus mytse kätte saada?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 08.02.08 22:32


Saaremaa mütsid on kõik jagatud.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 08.02.08 22:52


Pärnu kraam kah. Need, kes 'tellinud' olid.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.08 23:17


nr.1 müts on küll nagu kondoom peas.Pole kuju ega midagi.Nagu kott,kaks pead mahuks sisse või teine variant,mikker pähe kasvatada! Pilte ikka usaldada ei saa ja hea,et kallim ei olnud.Vaevalt,et peale pesu midagi muutub.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.08 23:23


Huvitav, et inimestel silmi peas pole, pildid olid ju enne tellimist olemas. Mina sain küll pildilt aru millega täpselt tegemist on, toodet ise nähes arvamus ei muutunud.

Ühtlasi tuletan meelde, et keegi ei käsi vägisi midagi tellida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.08 23:37


Tsitaat:
Algselt postitas: indro


Ühtlasi tuletan meelde, et keegi ei käsi vägisi midagi tellida.

selle üle pole virisetudki.:D
minu müts läbis väikse "tuunimise" nagu veekaheksa ütles ja ootab pesu. läheb ehk normaalsemaks.
hinna ja kvaliteedi suhe on paigas aga pole sellist pead sinna sisse lihtsalt panna. aga tundub et vähemalt minu mütsist saab asja.
ärge lugege seda virisemiseks. ega ma ei saa selliseid näiteks teksasi ka poest mis mulle istuks. pikkus paigas aga keskelt vaja kitsamaks teha:D mis teha. järelikult viga minus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.08 00:04


Tsitaat:
Algselt postitas: Mario81
Tsitaat:
Algselt postitas: indro


Ühtlasi tuletan meelde, et keegi ei käsi vägisi midagi tellida.

selle üle pole virisetudki.:D
minu müts läbis väikse "tuunimise" nagu veekaheksa ütles ja ootab pesu. läheb ehk normaalsemaks.
hinna ja kvaliteedi suhe on paigas aga pole sellist pead sinna sisse lihtsalt panna. aga tundub et vähemalt minu mütsist saab asja.
ärge lugege seda virisemiseks. ega ma ei saa selliseid näiteks teksasi ka poest mis mulle istuks. pikkus paigas aga keskelt vaja kitsamaks teha:D mis teha. järelikult viga minus.


mario81 jutust saan ka aru,et see on vähe suure võitu või mis?
Räägi,mis sa selle mütsiga tegid siis?

Ja indro jutt tundub kataloogist tellija jutuna.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.08 00:19


mina ei teinud midagi.
tulin koju ja hakkasin naisele kohe näitama et vaata kui lahe müts...........-järgnes köva naer.
vaatasin ise peeglisse siis nägin välja nagu postikana poeg, AMADEUS väikse harjaga.:D
ei no ta vist tömbas siit ja veidi sealt natuke kokku. masinaga üle ja pesu masinasse-eks näis mis saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.08 00:24


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
Ja indro jutt tundub kataloogist tellija jutuna.

Pole senises elus endale veel ühtegi asja kataloogist tellinud. Naljakas on lihtsalt see, et enamasti on probleeme alati ühtedel ja samadel inimestel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 09.02.08 07:35


Tsitaat:
Algselt postitas: indro
Naljakas on lihtsalt see, et enamasti on probleeme alati ühtedel ja samadel inimestel.



Indro kõik lihtsalt ei ütle kõva häälega välja seda :) mulle see müts ka ei meeldi eriti :) pildi pealt paistsid need mütsid tõesti kuidagi parematena :)

ja loomulikult on asi kinni paljuski ka inimestes mulle ntx ei sobinud müts aga -ivar- ei jõudnud tellida endale ja pakkusin enda oma talle ja talle sobis normaalselt :) lihtsalt inimesed/peakujud on erinevad mõnele sobib mõnele jälle mitte :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 09.02.08 08:28


See 'suurema tekstuuriga' must müts läks isegi mu pea 5seks saavale poisile kuidagi pähe. Paras ta loomulikult ei olnud. A ma ei näe paanikaks põhjust.


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 09.02.08 09:14


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry R
nr.1 müts on küll nagu kondoom peas.Pole kuju ega midagi.Nagu kott,kaks pead mahuks sisse või teine variant,mikker pähe kasvatada! Pilte ikka usaldada ei saa ja hea,et kallim ei olnud.Vaevalt,et peale pesu midagi muutub.

Sul on siis A: teist mõõtu müts???? B: Liiga väike pea. Minul istub küll täiesti normaalselt. Ja omaarust küll eriline "vesipea" ei ole.


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 59.8% - SQL: 40.2%]