Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: B4 kellade korrastamine (Vastuseid: 70 | Vaatamisi: 47297)
Raadik88
huviline

Avatar


Registreerunud 28.05.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 2.0 TDI 125kw müüdud. Audi B4 85kw - müüdud.

postitati 01.10.10 11:43 Tsiteeri


Tere.
Probleem on B4 tahhomeetriga. Nimelt tühikäigul näit hüppab 800 ja 1000 vahel, sellega kaasnevalt mootori põõrded ei kõigu. Vahet ei ole kas soojalt või külmalt. Võibolla kokkusattumus aga viga ilmnes peale veepumbatihendi vahetust ja süüte paika reguleerimist. Kas viga võib olla mõnes anduris või peaks arvestama külmjootega?

Tänud vastajatele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vivaldi
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 05.02.11 20:21 Tsiteeri


Andestage minu rumalust, aga otsinguga proovisin leida B4-ja kellade ploki valgustuse vahetuse teemat, kuid kõige lähem vaste oli see teema siin.

Originaalis on teadupärast punane värvus, kuid nüüd tahaks värvi valgeks muuta LED pirniga (4xLED pirnid soklis). On see üldse võimalik?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 05.02.11 20:34 Tsiteeri


On, aga keeruline. Ilma suurte ümbermuudatustega seda teostada ei saa. Kuna originaal valgustuse pirn on ka valge, punase värvuse annavad hajutid.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 05.02.11 22:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vivaldi
Andestage minu rumalust, aga otsinguga proovisin leida B4-ja kellade ploki valgustuse vahetuse teemat, kuid kõige lähem vaste oli see teema siin.

Originaalis on teadupärast punane värvus, kuid nüüd tahaks värvi valgeks muuta LED pirniga (4xLED pirnid soklis). On see üldse võimalik?
Osta plasmakellad, saad asja vähe viisakamalt siniseks.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ristokkk
huviline



Registreerunud 01.12.10
Asukoht: viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B8 VW

postitati 29.06.11 22:48 Tsiteeri





Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
speeder
huviline

Avatar


Registreerunud 05.08.08
Asukoht: Tartu/Räpina
Kasutaja on eemal


postitati 10.11.11 14:25 Tsiteeri


Tekkis endalgi küsimus seoses kella taustavalgustuse värvuse muutmisega, kas ei anna teha sellist asja, et skannerid arvutisse spidoploki vastavad näidud, seejärel tuunid nad ära arvutis nii nagu tahad, seejärel prindid välja värviliselt kuskile paksemale paberile, ning seejärel paigaldad nad spidoplokki.
See muidugi ainult teooria.
Ivar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu12345
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.12 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
Ühesõnaga, ükskord katkeb iga kannatus, nagu öeldakse. Minu oma katkes ning ma teatasin kõlavalt, "nu Audi, pogodi" - on kaks võimalust, kas kellades olevad kütuse ja temperatuuri näidikud hakkavad mingeid vähegi usutavaid näite näitama või lähen ma poodi ja ostan järelmaksuga Lada.

Nagu ilmselt paljudel teistel kannatajatel näitas kütuse näidik stabiilselt kurat teab mida, kuid mitte kütuse kogust. Jahutusvedeliku temperatuuri näidik aga töötas mõnikord üsna hästi, istudes kenasti 90 peal, kuid teine kord jälle näitas lambist keset sõitu, et vedeliku temp. on 50 või alla selle. Muret valmistas mulle aga see, et pannes salongisoojenduse tööle, näidati mulle varsti jälle vee temperatuuriks ilusti 90 kraadi. Täitsa kohe murelikuks tegi selline asi, kuni ma ühel hetkel taipasin - soojendades salongi soojenevad ka kellad. Kontaktid paisuvad ning annavad paremini ühendust... Seega - kehv ühendus, külmjoode...
Ilmselt on need näidikud lihtsalt hästi suure inertsiga voltmeetrid, mis on siis gradueeritud vajalikesse ühikutesse ning näitavad mingi jubepika aja keskmist. Loomulikult on see "keskmine" kehva või katkendliku kontakti korral reaalsusest kaugel.

Kellade kätte saamise juhise saab siit: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=22378
Lisaks tuleb märkida, et selle roolisamba katte ära võtmiseks ei tohi kasutada jõudu - seal on sellised plastmassist nagad, mis lähevad kellade külge ja liigse jõuga võib need kergesti ära murda - meelitada tuleb. Kellade pistikutel on peal sellised fiksaatorid, need tuleb lapiku kruvikeerajaga "üles" tõsta ning siis tuleb pistik kenasti ära. Minu autol läks kellade külge kolm pistikut - sinine paremal pool, kollane vasakul pool, valge keskel ning lisaks veel parktulede signaallambi tuli, eraldi juhtme otsas tilpneva pirnipesaga.

Kellad käes, võib asuda nokitsema. Kellad näevad tagantpoolt välja sellised: PILT. (Ma, tainas, torkasin pilte teha alles asja kokku pannes, mistõttu võib piltide üle viriseda, näiteks puuduvad sellel pildil osad kruvid).
Põhimõtteliselt tuleb sealt tagant peaaegu kõik kruvid, välja arvatud need kolm läikivat, mis on valget värvi spidomeetri mooduli küljes, ära keerata, et seda PCB'd kätte saada. Nende hulgas on ka pingestabilisaatori kinnituskruvi (ainuke, mis on seibiga) PILT. Lisaks võib kohe lahti võtta ka pildil näha oleva spidomeetrisse mineva juhtme. Minul tuli spidoka poolne pistik kergemini lahti. Sellel samal pildil näha olevad kaks läikivat kruvi (F1 ja F2) annavad signaali kütuse näidikusse. Teised kaks samasugust on teisel pool temperatuuri kella jaoks.
Võib juhtuda, et need ongi kogu kurja juur ja asi laheneb lihtsalt - tuleks vaid puhastada kontaktpinnad ja ehk hakkab tööle, kuid mumeelest, kui juba alustatud, siis on mõistlik minna kindla peale ja teha kõik, mis teha saab.

Ladna, olles lahti võtnud kolm musta värvi kruvi, mis hoiavad kinni seda valget nelja tulepesaga moodulit, sikutame ta ära. Natuke tuleb jõudu kasutada - moodulil on põhja all kontaktid, millega ta ühendub kellade PCB külge. Moodul ise on selline PILT ning teiselt poolt siis niisugune PILT. Järele jääb meil siis midagi sellist PILT, samuti tuleb selle mooduli alt välja veel üks kruvi, mida lahti teha.
Et aga põnevam oleks, siis on Audi insenerid pannud ühe vahva kruvi õkva kellade valguse poteka alla PILT. Pildil on näha siis kruvi koht - kruvi on juba ära võetud. No niimoodi poolviltu kruvikeeragajaga ma selle kruvi sealt välja meelitasin. Võib-olla käib ka see kellade valguse timmimise potekas kuidagi lahti, kuid ma kartsin, et pärast ei saa kokku jälle enam või hakkab ragisema või mine sa tea, mis juhtub. Teoorias võiks nendest mutritest keerates see asi kuidagi laguneda, kuid kuid ettevaatliku keeramise peale need mutrid ei liikunud. Kuna potekas töötas laitmatult, siis ma ei hakanud sealt edasi lammutama.

Olles siis lõpuks kõik kruvid lahti saanud, võib hakata seda PCB'd tasakesi kelladest eemale meelitama. Juhin tähelepanu spidoka juures olevale plastmassist nagale ning sellele, et PCB ühendub kontaktidega tahhomeetri külge, mistõttu ta niisama päris lihtsalt ära ei kuku. Üldiselt on see klaastekstoliit üsna tugev, kuid väga palju jõudu rakendada ei tohi. PCB ise on siis niisugune: PILT. Samuti ka PILT, mida me iseenesest juba näinud oleme.

Paneme selle PCB siis korraks kõrvale ja lammutame asja lõplikult lahti. Peale PCB eemaldamist on tulemus niisugune: PILT. Siit tuleb lahti keerata ainult need kaks väikest kruvi, mis on kummaski ääres. Ülejäänud kruve pole vaja puutuda. Selle tagajärjel eemalduvad spidomeeter ning Ühinenud Kuningriigis valmistatud tahhomeeter.
Spidomeeter: PILT
Tahhomeeter: PILT

Järele jääb niisugune asjandus: PILT.
Ka kütuse- ja temperatuurinäidik tulevad nüüd üsna iseenesest ära - neid hoiavad paigal sellised plastmassist nagad.
Temperatuurinäidik eest: PILT ja tagant: PILT.
Kütusenäidik eest: PILT ja tagant: PILT
Võttes keskelt ära ka sellise tilulla PILT PILT, jääb alles kellade raam PILT.

Tühja kah. Tuleme tagasi oma PCB juurde. Pealtnäha nägid joodised minu PCB küljes üsna viisakad välja, kuid kui puudutasin ühte suvalist ühendust jootekolviga, paljastus asja tegelik pale - PCB radade kontaktid on kas enne montaazhi kehvasti puhastatud või peale puhastamist kaua seisnud või on midagi muud nusseti läinud, igastahes pole tina nende kontaktidega ühenduses olnud kuigi palju. Ohkasin raskelt ja käisin siis kõik need ühendused, viimase kui ühe, jootekolviga üle. Vanamoodsa inimesena kasutasin räbustiks kampolit, kuid võib pruukida ka mõnda jootevedelikku. Üldiselt pole see asi üldse mitte lootusetu - hakkab tina külge küll kui hästi meelitada.

Kui kellelgi on need kontaktid hullemas seisus ja kohe kuidagi tina külge ei saa ning mehhaaniliselt puhastama ei pääse, siis võib otsida välja mõne vana veneaegse aspiriini tableti (just see vanamoodne pisike tablett, mitte tänapäevane suur), avada kõik aknad, komandeerida naise ja lapsed välja, tõmmata gaasimask pähe ja kasutada seda aspiriini tabletti nagu kampolit - sedasi hakkab tina ka kõige võimatumatesse kohtadesse külge aga hais on jube.

Erilist tähelepanu tuleb pöörata nendele vasest rõngastele, mille külge kruvitakse temperatuuri- ja kütusenäidiku kontaktid. Tundub nagu oleks seda asja projekteerides arvatud, et piisab vaskrõngaste pressimisest plaadi külge küll, kuid hiljem jälle otsustatud, et natuke tina peab kaa panema. Ühesõnaga - need rõngad tuleb kaa üle käia. Selle juures ei tohi augu diameeter väheneda - kruvi peab sealt läbi mahtuma, samuti ei tohi tinaga väga uputada, muidu PCB ei mahu enam tagasi. Siin PILT pildil on kenasti näha, et need vead on pildi tegemise hetkel veel parandamata. Kindlasti tuleb need augud ilusaks teha! Samuti tuleb jälgida, et ükski kontakt ei lühistuks mõne teisega kokku - jootekolb peab piisavalt peenike olema ning käsi ei tohi väga väriseda.

Lisaks joodiste üle tinutamisele said ka mõlema kella kontaktid kustutuskummiga puhtaks ja läikima löödud.

Olles sedasi PCB üle käinud ja tööga rahule jäänud, võib asja kokku tagasi panna. See toimub täpselt vastupideses järjekorras lammutamisele. Kas seda idiootset kruvi sinna kellade valguse timmimise poteka alla panna või mitte, on igaühe enda otsustada - mina ei pannud. Seal on kaks kruvi lähedal ja kui keegi just jubeda jõuga seda poteka nuppu sissepoole pressima ei hakka, siis ei juhtu mitte midagi kui seda kruvi seal ei ole.

Nojah, olles kellad kokku tagasi pannud ning veidi aega kuumaastikul ringi sõitnud, et näha, kas ühendused peavad rappumisele vastu, avanes selline huvitav vaade: PILT (vahepeal oli päike otsustanud loojuda).
Natuke muret tegi mulle temperatuurinäidik, mis visa järjekindlusega näitas 90 asemel sadat. No kurat, seda häda veel vaja!
Järgmine päev piinasin masinat kuidas oskasin, ajasin nii kuumaks kui sain ning tundub, et kõik töötab normaalselt - termostaat avaneb, suur ring rakendub, radikas jahutab kenasti, seistes käivitub ventikas üsna õigel ajal... aga temperatuur on näidiku järgi sada. Kuna mul ei ole kahjuks diagnostikajuhet, siis ei saa kontrollida, mida aju asjast arvab, kuid mus süveneb kahtlus, et Audi insenerid on arvestanud, et need kontaktid on kehvad ning liiga hea ühenduse korral lihtsalt näidataksegi rohkem... No **** ma ei või...
Tegelikult ma kakkusin pärast kellad veel üks kord lahti ja kontrollisin, ega ei ole mõni lühis tekkinud kuskil, mis temp. näidikut võib mõjutada - ei olnud. Müstika...

EDIT:
Mnjah... Kuidas seda nüüd öeldagi... audi - wookie 1:1.
Näitas sada ja ilmselt oli kah sada... Peale termostaadi ja veepumba vahetust on 90...


ma ei tea miks, aga ma pilte ei näe?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wookie
huviline



Registreerunud 21.02.07
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A80 B4 Quattro 2.6 '94, VW Passat 4Motion '01, Audi A6Q C7 '11

postitati 09.01.12 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu12345
ma ei tea miks, aga ma pilte ei näe?

Ütleme nii, et katki oli...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu12345
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.12 16:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: wookie
Tsitaat:
Algselt postitas: madu12345
ma ei tea miks, aga ma pilte ei näe?

Ütleme nii, et katki oli...


tänud!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
C4ines
huviline



Registreerunud 16.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.12 17:38 Tsiteeri


Mul 100 sama jama kütuse/temperatuurinäidikuga. Kütuse oma ei näita üldse, temp. haruharva näitab. (Peaaegu sama konstruktsioon PCB'l) Sai üle käidud jootekolviga kõik külmjooted.(Need rõngad jäid vahele) ja ei muutunud midagi. Huvitav, kas peaks need rõngad ikkagi ära tinutama, kuna mainitud, et need just kurjajuured? Täitsa niru sõita, kui ei tea, palju paagis.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu12345
huviline

Avatar


Registreerunud 08.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.12 17:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: C4ines
Mul 100 sama jama kütuse/temperatuurinäidikuga. Kütuse oma ei näita üldse, temp. haruharva näitab. (Peaaegu sama konstruktsioon PCB'l) Sai üle käidud jootekolviga kõik külmjooted.(Need rõngad jäid vahele) ja ei muutunud midagi. Huvitav, kas peaks need rõngad ikkagi ära tinutama, kuna mainitud, et need just kurjajuured? Täitsa niru sõita, kui ei tea, palju paagis.:(



Proovi ikka need (rõngad) ka üle joota, et ikka korralik ühendus oleks. Siis peaks asi korras olema, vähemalt, siis seal enam viga ei tohiks olla...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
C4ines
huviline



Registreerunud 16.01.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.01.12 19:58 Tsiteeri


Tükk tegemist ja kasutegur null- Ikka küte/temp nullis. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tune_make
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.10
Asukoht: Kuningriik Põlvamaal; Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 b4 1.8T, Audi A4 b5 2.8 Wv Passat 1.9 85kw

postitati 14.06.12 19:25 Tsiteeri


On ka mure odoga. Kui auto ostsin siis odo vahel töötas vahel mitte. Vahel koputasin hakkas jälle tööle, siis viskas lõpuks kopa ette ja võtsin lahti ja avastasin et tolle mootoril üks kruvi puudu. Panin uue kruvi ja asi töötas pea aasta aega. Aga umbes kuu aega tagasi lõpetas ta lepingu. Sai lahti võetud ja vaadatud hambad kõik üle. Kõik oli väga korralik seal. Panin näppuotsaga määret vahele ja kokku tagasi. Ükskord kui kiirendasin siis hakkas tööle ja töötas 2 km siis enam pole elumärki näidanud. Seierid ja tulukesed töötavadd kõik. Oskab keegi õelda, kas see võib ka külmjootest tingitud, ning millise klemmi(e) peaks ära jootma. Vähe nadi on sõita, kui ei tea näite...:(


18.06

Sai siis ise siis kõik täiesti tükideks laotud ja leidsin päris palju külmjootmeid, ja avastasin ka see mootor mis kerib odot on külmjootmed. Sai siis ilusti külmjootmed likviteeritud ja kokku pandud. Ja asi töötab nagu uus jälle :D


Vahel peavad kuldsed käed olema ka mustad.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaspara
huviline



Registreerunud 25.07.09
Kasutaja on eemal


postitati 29.06.12 20:02 Tsiteeri


Endal ka kütuse näidik ei töötanud. Võtsin ka kellaploki lahti ja käisin käik jooted üle. Miskipärast nüüd ei taha spidomeeter enam kiirust näidata. Vahepeal kui süüte sisse panen siis seier aint hüppab. On ideid kellelgi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
J.Aru
huviline



Registreerunud 28.07.12
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 13:39 Tsiteeri


Küsimus küll natuke teise masina kohta aga ei näinud mõtet uut teemat teha. Kas A6 C4-jal võib ka viga külmjoodetes olla kui kütuseseier näitab aiateibaid? Nimelt näitab vahepeal pool paaki, siis kolmveerand ja täis paaki. Tegelikuses oleks pidanud kuskil üle kolmveerandi paagi olema. Lisaks ei "sõua" seier edasi-tagasi pidevalt vaid seisab tükk aega ühe kohapeal (näiteks pool paaki) ja siis vaikselt liigub teise kohapeale.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kunnark
huviline



Registreerunud 26.09.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: BMW E39

postitati 17.11.14 16:53 Tsiteeri


Mu auto kütuse seier käitub sarnaselt, seier seisab poole paagipeal mõned ajad, pool paaki kuni veerand paaki see vahe kukub pm kolksti, siis veerandil jälle seisab. Ise olen mõelnud et ju on paak siis sellise kujuga et mõne kohapeal seisabki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
J.Aru
huviline



Registreerunud 28.07.12
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal


postitati 17.11.14 17:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kunnark
Mu auto kütuse seier käitub sarnaselt, seier seisab poole paagipeal mõned ajad, pool paaki kuni veerand paaki see vahe kukub pm kolksti, siis veerandil jälle seisab. Ise olen mõelnud et ju on paak siis sellise kujuga et mõne kohapeal seisabki.
Sellel käitub nii, et näitab näiteks 5km pool paaki (tegelikult kolmveerand ja rohkem) siis tõuseb lihtsalt niisama sõites kolmveerandi peale jne. ehk vahepeal jälle tõuseb ka mitte ainult ei lange.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vivaldi
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 10.03.16 15:11 Tsiteeri


Mure selles et tahaks paigaldada B4-jale (2,0 66kw) tahhokaga spido blokki. Kui lihtne või keeruline see on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kki
huviline

Avatar


Registreerunud 19.02.11
Asukoht: Tallinn - Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90; IZ 412; Honda CBR

postitati 10.03.16 18:03 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vivaldi
Mure selles et tahaks paigaldada B4-jale (2,0 66kw) tahhokaga spido blokki. Kui lihtne või keeruline see on?


Peaks olema lihtne swap - vana välja ja uus asemele. Juhtmestikus peaks tahhoka valmidus olemas olema. Samad pistikud ühendad uuele külge. Keegi parandagu mind kui ma eksin.

Siin on ka midagi sellest kirjas: http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=44425

Spidoka taga kollasesse pistikusse T26/23 peaks tulema pöörete signaal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raivom80
huviline

Avatar


Registreerunud 19.11.14
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 D2 4.2 2000

postitati 28.03.16 15:22 Tsiteeri


Tere

Mul on probleem selline, et keegi tark on autol ühe temperatuuri anduri pistiku ära lõiganud vist, igatahes temperatuuri mul seier ei näita ja üks kolme otsaga valge andur on pistikuta. Soovikski teada millised mootori temperatuuri juhtmed lähevad kelladeplokist välja ja kuhu? Autoks audi 80 B4 1992 1.9 66kw


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vivaldi
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 30.03.16 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kki
Tsitaat:
Algselt postitas: vivaldi
Mure selles et tahaks paigaldada B4-jale (2,0 66kw) tahhokaga spido blokki. Kui lihtne või keeruline see on?


Peaks olema lihtne swap - vana välja ja uus asemele. Juhtmestikus peaks tahhoka valmidus olemas olema. Samad pistikud ühendad uuele külge. Keegi parandagu mind kui ma eksin.

Siin on ka midagi sellest kirjas: http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=44425

Spidoka taga kollasesse pistikusse T26/23 peaks tulema pöörete signaal.


Jutt vastas töele. Plug-and-play on kõik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 78.0% - SQL: 22.0%]