Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Jäärada Kahalas - 28.01.06 (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 7577)
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 28.01.06 20:59 Tsiteeri


Väga hea korraldus. Ajavõtuga on ikka mõnusam sõita. kahju aint, et bensiini toru katki läks :( . Seda peaks selle talve jooksul ikka kordama!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rain
klubiliige

Avatar


Registreerunud 05.10.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad ja A6 Allroad

postitati 28.01.06 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: k6veric
Väga hea korraldus. Ajavõtuga on ikka mõnusam sõita. kahju aint, et bensiini toru katki läks :( . Seda peaks selle talve jooksul ikka kordama!:D


Kumba siis kordama? Kas sõitu või bensiinitoru ära lõhkuma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
vallo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4 tq aut 1993 ;toyota corolla 1,6

postitati 28.01.06 21:43 Tsiteeri


mis ma oskan öelda, tuleb välja et olin lamell kummide klassi absoluutne voitja (ainukene osavotja) :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 21:56 Tsiteeri


norm:))
präegu kah veel masinad peal järvel sõidavad teie rada :D
kell on 23:00 :D:D
aga nuh kui ni võtta siis on neid iga päev :P


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 28.01.06 23:22 Tsiteeri


tore nagu alati :)

veel mõni PILT


Rule: Do your homework or suffer the consequences !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ddig
huviline



Registreerunud 26.01.06
Asukoht: Haabneeme
Kasutaja on eemal

Auto: Volvod

postitati 29.01.06 08:47 Tsiteeri


Käisin hiljuti samuti ühe Audiga seal järve peal ning suurim kiirus mille fikseerisin spidomeetrilt enne külglibisemisse minekut oli ca 180km/h :)
Autoks oli A6 2,5 TDI Q (132kw), uute Nokiani naastrehvidega.
Eile kahjuks sisustasin terve päeva sõbra aitamisega kolimise juures ja rajale ei jõudnud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 29.01.06 19:59 Tsiteeri


Selle pildiga seoses paar küsimust - http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_01.28_kahalas/images/IMG_9080%20copy.jpg

Kas tuisanud lume vallid on selle stange alumise metall ääre lükanud rihma ratta taha või petab pilt?

Enda omal kui tulesid vahetasin käis peast mõte läbi et mingi armatuur raud kuidagi sinna serva taha tugevduseks painutada aga ei leidnus kohta kuhu see kinnitada mis selle koormuse vastu võtaks. Seal jube jama see et suurest lume vallist läbi sõites võib selle metallääre vastu rihma ratast ilusti lükata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 29.01.06 21:07 Tsiteeri


Nagu enamustel on mul see alumine raud ära murdunud. Selle spoila panin lihtsalt talveks ilu pärast. Ja ta ripub seal kahe kruviga. Mul on teine esiots olemas kust ma ma suvel uue plekki ette saan


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
k6veric
huviline

Avatar


Registreerunud 06.12.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe typ 85 Q ; s4 b6 4,2 ; b4 1,8tq

postitati 29.01.06 21:09 Tsiteeri


Mul oli plaan üldse panna alumiiniumist karteri kaitse kuni rihma rattani


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 29.01.06 22:05 Tsiteeri


jah, jällegi üks väga tore üritus AC poolt. ise sain siis teada kui olematu pidamine on naastrehvidel millel suur enamus naelu kadunud. sellegi poolest sai pildi ette kuidas quattro libedaga käitub. superlahe oli :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 30.01.06 12:17 Tsiteeri


Rajal sõitvatest autodest on juba pilte küllaga - seega panan mõned pildid rahvast ja autopargist VEEL PILTE

Väga lahe nädalavahetus oli, seekord oli siis asi ikka hoopis teine, lumega hoopis teineasi sõita. Ma siis olin oma Coupega teist korda jääl - lõpu poole hakkas juba paremini minema - algul oli ikka võõras kuidagi see auto käitumine.

Nagu näha võis sõitis Joel mu autoga kohe esimesel korral hea aja välja - nii et peab veel harjutama.

Pühapäevane päev ei andnud ka rahu ja sai ka Kahalasse harjutama mindud - raja mis me tegime oli suht ära songitud.
Tundub et ei olnudgi nii paha mõte pühapäeval ka sõitma minna - nüüd jälle sula krt, loodame et lähipäevil tulevad ikka miinuskraadid tagasi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janno
huviline



Registreerunud 15.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.06 16:14 Tsiteeri


kas muidu kahalas ka täitsa sula?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 30.01.06 19:57 Tsiteeri


Ee enam eriti ei ole aga järve peal on vee laigud..:S:(mingi õrn jää kiht on peal:S aga nuh kyll se ära külmub ka .. kui ikka külma tuleb :P
aga jää on libe :D


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 30.01.06 22:13 Tsiteeri


Kahala olukord pole tänase päevaga jah kiita - lumi sulanud, jääl vesi peal mis on juba vaikselt külminud õhukese kinina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 31.01.06 10:33 Tsiteeri


Kahala oli jah tore.
Enamus ajast sai aega võetud, kuid hing ei andnud rahu ning sai eemal esiveolisega tiirutatud ka :)

Kogu minu laupäeva sõidu tulemus on see, et täna lähen sumbuti remonti (ELAGU MADALDUS) ning piduritega on ka midagi lahti, nagu veoautol ,pumpa paar korda ennem kui tööle hakavad. :S


Mul ei tasu vist jääl käia, eelmine aasta lõhkusin kloogal esisilla, see aasta siis siuke jama :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Krossar
huviline



Registreerunud 30.01.06
Asukoht: Kolga
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.06 13:21 Tsiteeri
k2isin kaaa



k2isin kaa krossikaga seal...
p2ris hea oli:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 02.02.06 20:01 Tsiteeri


nüüd on päris norm järvel, sest norm lumi on peal:)
ja päris hea on sõita :P


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.6% - SQL: 43.4%]