Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Jäärada Kahalas - 28.01.06 (Vastuseid: 41 | Vaatamisi: 7578)
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 14:13 Tsiteeri
Jäärada Kahalas - 28.01.06



Jää rajal oli päris hea ma vaatasin aknast :P:D


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janno
huviline



Registreerunud 15.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 15:58 Tsiteeri


olin kohal ja mõnus oli, aeg oli kuidas oli aga ise olen rahul kuna esimest talve quattroga ja kolmandat korda jäärajal aga jah, ootan huviga aegade tabelit:P

PS.selliseid üritusi võiks ka rohkem olla ja tänud igaljuhul neile, kes viitsisid selle külmaga aega võtta ja asja organiseerida! Aitäh;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Neno83
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.05
Asukoht: Tallinn/Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2 coupe 93 (ABY), coupe GT 84 (JS), 80 quattro 83 (KK), 80 quattro 84 (JS), A6 avant 2,5TDI quattro 96 (AEL)

postitati 28.01.06 17:28 Tsiteeri


Väga hea üritus oli, rada oli ka hea.
Igaljuhul tänud korraldajatele ja inimestele kes viitsisid aega võtta (väljas külmetada), ajavõtt tegi kogu ürituse huvitavaks....lõpus läks päris tihedaks rebimiseks:).
Ootan huviga pildimaterjali ja aegadetabelit.....ja uut samalaadset üritust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vallo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4 tq aut 1993 ;toyota corolla 1,6

postitati 28.01.06 17:43 Tsiteeri


üks äärmiselt kasulikult ja vahvalt veedetud laupäev. Kummardus korraldajatele ja jään ootama järgmist üritust:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 17:48 Tsiteeri


Tänan inimesi, kes korralduse poolega tegelesid! Müts maha Teie ees. Pean jällegist tõdema, et AC on tore klubi.

Ise olin elus esimest korda jää peal. Kõige asjalikum polnud aga sain hakkama esialgu. Lihvida on veel oi oi, kui palju. Pealegi teine sõit läks ühe keemiku nahka, kes jalus kakerdas.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 28.01.06 17:57 Tsiteeri


Jätkan tänusõnu korraldajatele. Ajavõtt+torbikud on igati asjalik lahendus. Nüüd võib öelda, et AUDICLUB tegi/sõitis kahalasse raja valmis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 28.01.06 18:31 Tsiteeri


Näidake siis nüüd pilte ja videosid ka! Ma teen alustuseks ise otsa lahti:). Sel videolõigul on siis tegelikult väike ekstreem - nimelt oli seal üle poole meetri lund, mis vihma tõttu vajus mingiks 5cm-ks, seejärel tuli veidi üle -30 kraadine külm, seejärel uuesti sula ja praegu jälle -10 ringis. Tulemus: jää peal on lumekiht niivõrd tihke, et ametlikult jääteelt lumele hullama tulnud poolikuveolised on kõik traktorite poolt jääteele tagasi sikutatud (kiirusega teelt välja, mõnikümmend meetrit jälgi, ja siis seal traktori jäljed otseteena tagasi jääteeni:D). Paistab välja ka siit videolt, kuivõrd kehv kiirendus on Quattrol lumes, mis paistab eemalt õhkuke ja kohev, kuid mis kandis mu naist (55kg) aga mitte mind (115kg). Quattroga muidugi kinni ei jäänud, kuid tagaveolisega oleks olnud nõus ronima sinna ainult koos ballastiga tagasillal, esiveolisega mitte mingi hinna eest...

VIDEO (3Mb)
http://www.uku.fi/~jnairism/ava5.jpg


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 18:35 Tsiteeri


Nautige :)


http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_01.28_kahalas/images/IMG_9156%20copy.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
qMax
huviline



Registreerunud 23.12.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: AQ V8 (meeldis kellelegi rohkem); C4 A6 Q

postitati 28.01.06 18:57 Tsiteeri


Aitäh AC-le, kes seda kohta mulle tutvustas esimest korda ja kuigi ma kellekagi väga juttu ei teinud tundub, et tegemist on clubiga millega ühinemine oleks hea mõte ;) !

Kahjuks ei saanud küll aja võtuni jääda kuna tegin vale arvestuse kütuse osas, mida oleks pidand ikka hulka rohkem varuma :D .

Ja kõik kellele ma jalgu jäin, SRY ! ....esimene kord Q-ga jääl :cool:

Uute kohtumisteni !


juba vanad indjaanlased tunnevad quattro jäljest ära !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 28.01.06 19:08 Tsiteeri


Vaatamata haigusele vedasin end kah korraks jääle :P

Tore ja lahe ( üllatas rahva hulk, kuna jõudsin ka hiljem ) :)

Paar ringi + paar aja peale ja koju sõit.

Eks loodame, peagi uuesti sama korrata ja siis vast saab rohkem sõita ka :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
laur4
huviline



Registreerunud 13.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A90Q, P944, UAZ469

postitati 28.01.06 19:16 Tsiteeri


Minu poolt ka tänud korraldajatele hea ürituse eest ja lisaks veel AudiTeamile õpetussõnade eest. Ilma viimasteta oleks ilmselt väga palju aega kulunud elementaarsete sõiduvõtete omandamiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
palmsaar
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.05
Asukoht: Harjumaa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 3,3Tdi Q

postitati 28.01.06 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Näidake siis nüüd pilte ja videosid ka! Ma teen alustuseks ise otsa lahti:). Sel videolõigul on siis tegelikult väike ekstreem - nimelt oli seal üle poole meetri lund, mis vihma tõttu vajus mingiks 5cm-ks, seejärel tuli veidi üle -30 kraadine külm, seejärel uuesti sula ja praegu jälle -10 ringis. Tulemus: jää peal on lumekiht niivõrd tihke, et ametlikult jääteelt lumele hullama tulnud poolikuveolised on kõik traktorite poolt jääteele tagasi sikutatud (kiirusega teelt välja, mõnikümmend meetrit jälgi, ja siis seal traktori jäljed otseteena tagasi jääteeni:D). Paistab välja ka siit videolt, kuivõrd kehv kiirendus on Quattrol lumes, mis paistab eemalt õhkuke ja kohev, kuid mis kandis mu naist (55kg) aga mitte mind (115kg). Quattroga muidugi kinni ei jäänud, kuid tagaveolisega oleks olnud nõus ronima sinna ainult koos ballastiga tagasillal, esiveolisega mitte mingi hinna eest...

VIDEO (3Mb)
http://www.uku.fi/~jnairism/ava5.jpg
Millega filmimine lõppes, ajasid operaatori alla? :D


Kes pärast naerab..... ei saanud kohe naljast aru :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 19:28 Tsiteeri


pprz se ja kahala järv?
ee oma teada mitte või ei sa aru kus kohas pildid tehtud on sest nägu ma tean kahala järve päris hästi


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Competition
huviline



Registreerunud 12.01.04
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6, 250KW, 2001.a.

postitati 28.01.06 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jarxx
pprz se ja kahala järv?
ee oma teada mitte või ei sa aru kus kohas pildid tehtud on sest nägu ma tean kahala järve päris hästi


enamus pilte tehtud siis suunaga sissesõidu poole nii et on Kahala

ps. tänud pprz-le kaunite kaadrite eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
vallo
huviline

Avatar


Registreerunud 01.03.05
Asukoht: tln
Kasutaja on eemal

Auto: audi s4 tq aut 1993 ;toyota corolla 1,6

postitati 28.01.06 19:56 Tsiteeri


suur äitähh pprz`le ilusa avapildi eest. Lumepilv ule auto ja juhil suunurgad korvuni :D
Kuid lamelliga kahjuks ajapeale ei soida:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jarxx
huviline



Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Kahala
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 20:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Competition

enamus pilte tehtud siis suunaga sissesõidu poole nii et on Kahala

ps. tänud pprz-le kaunite kaadrite eest


aa siis kyll vict:)


:P
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
qMax
huviline



Registreerunud 23.12.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: AQ V8 (meeldis kellelegi rohkem); C4 A6 Q

postitati 28.01.06 20:15 Tsiteeri


Kas pildil on keegi auväärt klubiliikmetest ja kui on, siis oleks hea meel temaga kontakti saavutada :)

http://pildid.audiclub.ee/yritused/2006_01.28_kahalas/pages/IMG_9128%20copy.htm


juba vanad indjaanlased tunnevad quattro jäljest ära !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Hardo
huviline



Registreerunud 28.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 TDI S-Line

postitati 28.01.06 20:19 Tsiteeri


Kas homme jälle::))


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 28.01.06 20:28 Tsiteeri


Samuti tänud peamistele korraldajatele, nendele isikutele kes jaksasid ja viitsisi aegasid võtta, neid üles kirjutada ja viimasepeal et torbikud kohale saadi :) Samuti tänud ka pprz-le kes niivõrd head ja kvaliteetsed pildid tegid.. kuigi, mul on tunne et ka teisest voorust tehti pilte ? Jääme siis ootama seda rasket tööd, mis tuleb veel teha - aegade sisestamine.

Muideks, see latvias tunings spoila lendas mul järve teises otsas lihtsalt eest ja ise sõitsin sellest üle, nii et pool pagassi sai teda täis topitud et mitte järve reostada. Tegelt oli ammu plaanis see sahk eest välja vahetada ning originaalgi oli olemas, eks siis nüüd on veelrohkem põhjust antud tööks. Ahjaa, kusjuures järvel oli ka ülikiire ja hea rada sisse sõidetud, see oli selles otsas kust majad paistsid, ehk siis kui järvele peale sõit oli, tuli kohe kõige vasakule minna ja seda siis piltlikult poole järveni sõita (majade juurde välja). Selle peal oli mugav sõita kiiresti (kes kiirust rohkem taga ajas), oli teine korralikult sisse sõidetud ja ei olnud enam vaalusid millega autot lõhkuda. pikematel sirgetel sai kiiruseks 135+ km/h ja ei olnud ta ainult ovaalne, lihtslat kurvid olid pikemad.
Aga igaljuhul oli väga mõnus ja ilmataat oli ka meie vastu viisakas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 28.01.06 20:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hardo
Kas homme jälle::))


homme tähtedesõit hipodroomil


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 28.01.06 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
pikematel sirgetel sai kiiruseks 135+ km/h

Mis rajad teil seal õieti on? Ma saan jääteel pikematel sirgetel isegi diisliga GPSi järgi 205km/h(6800rpm:D) kätte. Ega keegi pole äkki GPSist viitsind arvutisse tõmmata nende radade kuju, et oleks millega võrrelda?
Tsitaat:
Algselt postitas: palmsaar
Millega filmimine lõppes, ajasid operaatori alla? :D

Operaator lebotab koos meie "neljajalgse lapsega" praegu vesivoodis, ju olid need hangede "sirgekssõitmised" ka nende jaoks piisavalt väsitavad:P


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 28.01.06 20:37 Tsiteeri


Tänud kõigile kes kohale viitsisid tulla ja pikka juttu tegema ei hakka hetkel, altpoolt leiate ajad.

http://pildid.audiclub.ee/yritused/28.01.06_kahalas_j22rada.gif


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kala
klubiliige

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru forester; Audi 100 C4 2.0

postitati 28.01.06 20:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Tsitaat:
Algselt postitas: ash
pikematel sirgetel sai kiiruseks 135+ km/h

Mis rajad teil seal õieti on? Ma saan jääteel pikematel sirgetel isegi diisliga GPSi järgi 205km/h(6800rpm:D) kätte. Ega keegi pole äkki GPSist viitsind arvutisse tõmmata nende radade kuju, et oleks millega võrrelda?


mina küsiks sinu käest mis jäärada see on??? see pigem jääkiirtee :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
krss
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Põhja-Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: VAG

postitati 28.01.06 20:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kala
Tsitaat:
Algselt postitas: krss
Tsitaat:
Algselt postitas: ash
pikematel sirgetel sai kiiruseks 135+ km/h

Mis rajad teil seal õieti on? Ma saan jääteel pikematel sirgetel isegi diisliga GPSi järgi 205km/h(6800rpm:D) kätte. Ega keegi pole äkki GPSist viitsind arvutisse tõmmata nende radade kuju, et oleks millega võrrelda?


mina küsiks sinu käest mis jäärada see on??? see pigem jääkiirtee :D

Asi tegelikult naljast kaugel - kevadel, kui jää on veel oma meetri paksune, kuid konsistentsilt veidi muredam, tekitab suurtel kiirustel (üle 150? raskema auto puhul) sõitmine jäässe püstised praod (sellepärast Soomes kõik jääteed "mõttetult" laiad), ning järgmine, kes samal rajal sõidab, läheb autoga paratamatult läbi jää. Asja traagika on selles, et kõige karmim jääralli toimub üle Soome laupäeva-pühapäeva vahelisel ööl (jääl sõites lubatud täiest legaalselt kuni 1 promill alkoholi veres), ning arvake ise, kes neid teid pidi pühapäeva hommikul esimestena (kirikusse) sõidavad...:(


Kui tahad omada raudseid põhimõtteid, pead suutma murda oma põhimõtteid aeg-ajalt — et olla oma põhimõtte peremees. Mitte oma põhimõtte ori.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 28.01.06 20:46 Tsiteeri


Pigem jah ikka tehniline rada, kui otsetulistamine. Ja oi kui fun oli!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.5% - SQL: 30.5%]