Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: "Spetsialisti" arvamus (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 10714)
wussup
huviline



Registreerunud 09.04.05
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3,0 TDI 171kw 2007

postitati 14.02.06 18:44


Ja patrol on maastikul küllaltki saamatu, neid kel läbivusvõime parem kui patrolil on palju.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mulk
klubiliige
ac aasta auto 2007/2009 võitja

Avatar


Registreerunud 11.11.03
Asukoht: Nummela/Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D3 FL2, LR Disco 1, Iveco Daily 40C13V

postitati 14.02.06 19:03


Kuna see teema on algusest alates täielik BS ja OT olnud, siis võiks selle teema vähemalt S - cars alt eemaldada, või veel parem kustutada.


http://badges.fuelly.com/images/smallsig-metric/501789.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.06 19:06


Tsitaat:
Algselt postitas: wussup
Ja patrol on maastikul küllaltki saamatu, neid kel läbivusvõime parem kui patrolil on palju.


Jah, nii ta on:
http://video.google.com/videoplay?docid=9171485126892796503&q=quattro

To mulk: Alguses ei olnud see teema OT ja kui ei meeldi, ära loe.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 14.02.06 20:11


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Ära ohi, teema pole Nissanist, veelvähem Nissani ja Audi võrdlusest. Seal Nissani ja Fordi asemel oleks võinud ükskõik mis teised nimed olla. Jobu. Ära tunne ennast puudutatuna. Ja ära kiida mingeid 1,4 liitriseid Nissani mootoreid teemas, mis pole selleks tehtud. Mina pole siin Nissanit maha teinud, ütlesin ainult, et see autoremondi vana ei rääkinud Skylinest.


ei ma ei ohi, ma loobun, igaühe kinnisidee jäägu omateha...sa ei saa ikka aru mida sulle öeldakse.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 14.02.06 20:31


Tsitaat:
Algselt postitas: Absolut
Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Ära ohi, teema pole Nissanist, veelvähem Nissani ja Audi võrdlusest. Seal Nissani ja Fordi asemel oleks võinud ükskõik mis teised nimed olla. Jobu. Ära tunne ennast puudutatuna. Ja ära kiida mingeid 1,4 liitriseid Nissani mootoreid teemas, mis pole selleks tehtud. Mina pole siin Nissanit maha teinud, ütlesin ainult, et see autoremondi vana ei rääkinud Skylinest.


ei ma ei ohi, ma loobun, igaühe kinnisidee jäägu omateha...sa ei saa ikka aru mida sulle öeldakse.


TO: epic_metal
Sinu asemel ma paluksin vabandust selliste sõnade eest. Aga kui ei, siis nii suur audi kummardaja nagu Sa oled, rikud ka sellise käitumisega Audi mainet. Parem müü oma auto maha ja osta selline mille roolis võid kompleksivabalt laiata. Siis on ehk süda rahul ? Tuletad ehtsalt meelde vana lääpas 3xx seeria bemmiga (ärge nüüd bemarimehed solvuge - hea auto on, kui on hästi hoitud) ja rullnoka mütsiga noormeest, kellel silmad näevad ainult ühte ja lugeda oskab vaid kolme tähte kokku. Kõik ülejäänud mis tehakse on halb ja saast. Uskumatu, et oma klubikaaslastele siis sellise mõttetu teema pärast sedasi öeldakse. Ja kui aus olla siis Absolut ütles väga õigesti, elad silmaklapid peas ja ei näe ega kuule oma hipodroomist kaugemale...
No offence. Ära nüüd peksmis ja tapmisähvardusi saatma hakka. Kui avaldad Sina oma arvamust, avaldan ka mina..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 14.02.06 21:24


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Ära ohi, teema pole Nissanist, veelvähem Nissani ja Audi võrdlusest. Seal Nissani ja Fordi asemel oleks võinud ükskõik mis teised nimed olla. Jobu. Ära tunne ennast puudutatuna. Ja ära kiida mingeid 1,4 liitriseid Nissani mootoreid teemas, mis pole selleks tehtud. Mina pole siin Nissanit maha teinud, ütlesin ainult, et see autoremondi vana ei rääkinud Skylinest.


Ohh appi, issanda loomaaed ei ole mitte kirju vaid lausa hullumeelne.:D
Pange ometi see teema lukku, enne kui mõnel suust vahtu hakkab tulema ja krambid juba ohtlikuks lähevad. Paha kohe lugeda sellist asja.
Ilusat sõbrapäeva jätkuvalt!

Edit: ja olgem ausad, põhimõtteliselt on see esimeses postis olev arvamus siiski õige, ehkki oluliselt liialdatud.;)


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.06 21:30


Tsitaat:
Algselt postitas: ash
TO: epic_metal
Sinu asemel ma paluksin vabandust selliste sõnade eest. Aga kui ei, siis nii suur audi kummardaja nagu Sa oled, rikud ka sellise käitumisega Audi mainet. Parem müü oma auto maha ja osta selline mille roolis võid kompleksivabalt laiata. Siis on ehk süda rahul ? Tuletad ehtsalt meelde vana lääpas 3xx seeria bemmiga (ärge nüüd bemarimehed solvuge - hea auto on, kui on hästi hoitud) ja rullnoka mütsiga noormeest, kellel silmad näevad ainult ühte ja lugeda oskab vaid kolme tähte kokku. Kõik ülejäänud mis tehakse on halb ja saast. Uskumatu, et oma klubikaaslastele siis sellise mõttetu teema pärast sedasi öeldakse. Ja kui aus olla siis Absolut ütles väga õigesti, elad silmaklapid peas ja ei näe ega kuule oma hipodroomist kaugemale...
No offence. Ära nüüd peksmis ja tapmisähvardusi saatma hakka. Kui avaldad Sina oma arvamust, avaldan ka mina..

Ei hakka saatma, ei tegele selliste asjadega.

Huvitav lihtsalt, ma tegin selle teema, et edastada ühe tegelase arvamust S-Audist, sellepärast panin ta ka siia S-Carsi alla. Nüüd oleks teema jõudnud nagu selleni, et mina avaldan siin oma arvamusi jaapani autodest. Vähemalt ma ei tahtnud seda teha. Ka minu arvates võib teema lukku panna.

PS Mul on olnud ka teisi autosid peale Audide, niiet silmaring nii kitsas ka ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 14.02.06 21:41


Kisub veriseks, paneme kinni. Eks igaüks teeb ise omad järeldused...

PS. Kolm lk teksti ei toonud ikkagi välja spetsialisti nime/asukohta, seega tegelikult suht 0-infoga teema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 55.7% - SQL: 44.3%]