Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: "Spetsialisti" arvamus (Vastuseid: 57 | Vaatamisi: 10711)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.01.06 21:10


audiclubi S-Cars (Sierra-Cars) :D. Paraku olen ka ise erinevates kohtades erinevaid arvamusi kuulnud, ega see tehnikute arvamus kujuneb väga palju isegi sellest, kui rahakotitu inimene satub vinge liikuriga teenindusse ja undab iga hinna peale, mis talle ette lauldakse. Juhtubki see, mida juhtuma ei peaks "kujuneb eelarvamus".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 25.01.06 21:17


Nüüd ei saanud päris täpselt aru - kellel see "eelarvamus" siis kujuneb, kui jutt oli "spetsialisti", mitte võimaliku ostja hinnangust?

Samas - lähekski elu igavaks, kui iga teine vastutulev auto oleks samasugune kui enda oma :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Audiamus
huviline



Registreerunud 04.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.01.06 21:20


Tsitaat:
Algselt postitas: spcvnd
mis te imestate? selline on ju iga tavalise kibestunud "hariliku" arvamus. ta pole kunagi isegi istunud paremas autos, kui ei tea mida tahata siis ei saagi ju tahta. :D 80ndatel olid ju ka ülikõvad autod sigullid ja volgad, aga muu maailm sõitis ikka Autodega.

ju saab oma serraga kuidagi punktist a punkiti b ja tal rohkem pole vaja, kui saab muidugi... eelmine ndl oli ju ehe näide, kes sõitis kes mitte. ma ei tea kas mulle tundus, aga minumeelest olid ülekaalus OOOO märki kandvad autod.

kindlasti tee sellele firmale reklaami. :P


Ma ei tahaks julm olla, aga minu meelest enamus oooo autod olid kahjuks Revali ukse taga, kaasa arvatud mu kahe tuttava dislad. Mu oma ikka jebis ringi, aga jah, eks igal inimesel ole õigus omale arvamusele ja seda välja öelda. Ei tasu siis kohe nii endast välja minna:) Võib olla tal suva, millega sõidab, peaasi et oleks odav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 25.01.06 21:23


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Nüüd ei saanud päris täpselt aru - kellel see "eelarvamus" siis kujuneb, kui jutt oli "spetsialisti", mitte võimaliku ostja hinnangust?


Tehnik, kes ei oma ise isendit aga peab viibima juures remo protseduuril ja juppide hankimisel kliendiga suhtlemisel hinna sobivuse osas jne. Arvake ära kas tekib "spetsialistil" eelarvamus, mida juba hiljem teadjana teistele "klientidele" külvatakse... Ma väldin selliseid kohti, kus minu liikuri peale isikud vinguva näoga vaatavad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 25.01.06 21:24


Tsitaat:
kui turboga peaks midagi juhtuma, siis uus maksab 25000 krooni

hmm... näiteks GT28RS maksab uuena veidi üle 1000 eur - siis kui on soovi midagi vähe kaasaegsemat mootori otsa istutada.

Rääkimata sellest, et turbo on remonditav.
Tsitaat:
Turboga mootorite eluiga on üldse väga lühike

On nähtud ka 400 tuhat sõitnud 3B mootoreid, mida pole kordagi veel lahti võetud ning avamise järel sees mingit katastroofilist kulumist märgata ka ei olnud.

Ei oska muud arvata, kui et silmaringi piiratus võib veidramaidki "spetsialisti hinnanguid" tekitada.

Ja viinamarjad on alati hapud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 25.01.06 21:29


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Tehnik, kes ei oma ise isendit aga peab viibima juures remo protseduuril...


Mis elukas see veel selline on, et peab lausa remo protseduuril juures viibima??? :D :D :D

Nali naljaks, aga tegelikult on asi ikkagi nii, et tegu on selliste autodega, mille puhul tasub ette teada, kuhu töökotta minna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
quattromees
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Suure - Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V TQ, Audi UrS4 2,2TQ, Audi A4 2,8Q swap 4,2 V8Q, Audi 100 C4 2,3 aut., Peugeot Partner, VW Passat 1,9 TDi 2tk, Ford

postitati 25.01.06 21:41


Tegelikult selline üliskeptline arvamus polegi nii haruldane, selliseid "vanakooli" mehi on veel küll ja küll, kes isegi kuuldes, et autol on sissepritse ja roolivõimendi, leiavad need "elektroonika" olema...
Tüüpiline on arvamus, et "selliste" autodega saab sõita vaid, kuni need katki lähevad. Ja ega skeptikute arvamuse muutmisega ei tasu üldse vaeva näha, asjatu närvikulu. Isegi oma äiaga olen lõputult vaielnud, milline see hea auto...


Kokku rohkem, kui 1100 hobust
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
spcvnd
huviline



Registreerunud 30.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6Q

postitati 25.01.06 21:50


Tsitaat:
Algselt postitas: Audiamus
Ma ei tahaks julm olla, aga minu meelest enamus oooo autod olid kahjuks Revali ukse taga, kaasa arvatud mu kahe tuttava dislad.


vot vot, dislad... viga oli meil müüdavas kütuses ja vanades akudes(või lühikestes otsades kus kõik tarbijad taga on). mul 10a vanal bensukal polnud küll mitte mingeid probleeme nende külmadega.

tegelikult oli hullumaja ka UM'is ja silberis. tööga seoses oli vaja UM kätte saada ja pärast väga pikka ootamist saadeti viisakalt pikalt. ;)

sry OT, aga nüüd tahaks juba teemakohase firma nime kuulda! :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Aimar
huviline

Avatar


Registreerunud 21.08.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 25.01.06 22:29


jah ise töötan UMis ja külmadega oli seal paras põrgu kõikidel buumeritel ütlesid akud üles müüdi 35 akut ja oli vaja veel aga kuskilt pold saada enam...üksi hoovis seisnud ei läinud käima kõik pidi täkuga käima aitama....ja nii terve päeva :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 26.01.06 00:32


Ma kujutan ette mis Fordi teenindustes toimus..........
Ja kuna sai kah ühe teise margiteeninduse uksest sisse mindud, siis oli ka seal olukord samasugune kui mujal - 65 Ah akud täitsa otsas...... :P
Nii et ei ole siin ilmas midagi teha - kui on külm ja aku lahja, siis on kutu brauks :P


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 27.01.06 11:48


Neliveoskeemi kestmise kohalt on sulaselge, et näit. Scorpade visco ei pea pooltgi seda mahvi, mida audide Torsen. Huvitav oleks teada, et mis auto nelivedu see mehaanik soovitaks.
Aga tõsi ta on, et kui ford on odav ja Nissan öko, siis peetakse nr.1 autoks. Kui ma aga ütleks sellele rem.mehele, et mu S4 võtab linnas 7l/100km--arvan, et ta unustaks oma elektroonika jutu ja ostaks pärast remonti ka endale sellise.
Mu enda onu on andunud Fordi fänn--räägib, et mu Quattrod on mõttetud ja kallid. Ise aga tahab punnsilm Scorpat, mille kere detailid ja tuled on kordi kallimad kui S-il.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 27.01.06 11:57


S4 linnas 7L/100km:o . Ma ei saa isegi maanteel 7L kuidagi kätte. Linnas on ikka stabiilne 14-15. Räägid sa ikka 2.2t mootorist?


12.301@181km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
undu
huviline



Registreerunud 05.08.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Outback´13, Gaz 2410

postitati 27.01.06 12:08


"Spetsialiste" liigub kajuks päris palju.
Mul paluti ntx paar aastat tagasi teeninduses vana rooli ots ise maha keerata, sest "see käib väga raskelt ja on oht, et me keerame midagi katki, aga ega siis meie selles süüdi pole ja kinni sel juhul ka ei maksa"

Õnneks antud meister enam oma teenust ei paku, aga tegemist oli igati soliidse kohaga


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lukas
huviline



Registreerunud 29.07.04
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: paar käru

postitati 27.01.06 13:57


Loen juba mitmendat päeva selle teema uusi postitusi ja ei saa aru, miks te härrased kulutate oma närvirakke selliste "spetsialistide" lolli möla peale.

Lugege parem mis Teil Audiklubi särgi seljapeale on kirjutatud ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 27.01.06 14:59


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
S4 linnas 7L/100km:o . Ma ei saa isegi maanteel 7L kuidagi kätte. Linnas on ikka stabiilne 14-15. Räägid sa ikka 2.2t mootorist?

Muidugi ei võta 7l/100km. Asi ei ole selles. See oli näide. Küsimus on selles, et paljudel vanaaegsetel inimestel on arusaam, et kui on üle 100hj ja veel neli ratast veavad, siis see auto on nii kulukas ja keeruline, et sellega ei ole võimalik sõita. Mul vanaisa sõitis Ford Scorpioga 2.0 85kW, mis võttis tänu mingile vigasele andurile linnas 13 ilusti, sealjuures üli uimase minekuga. 7aastat sõitis ilma vingumata---kuid oleks saanud sõita näit. Audi 100 2.8-ga. Kulu olnuks pea võrdne. Lihtsalt see, et ess võtab mõne liitri rohkem ei tee veel vaeseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 27.01.06 16:54


Tsitaat:
Algselt postitas: Teemo
...Ise aga tahab punnsilm Scorpat, mille kere detailid ja tuled on kordi kallimad kui S-il.


Einojah selge on see, et ühe inimese pärast neid edasi toota mõtet polnud :D:D:D:D:D:D:D:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 27.01.06 20:01


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
:)Tsiteerin:
Audi S4 näol on tegemist täiesti mõttetu ja otstarbetu autoga. Need kuldsed sõnad ütles ühe autoremonditöökoja spetsialist.
Nii et mis siin ikka, härrased. Müüme oma audid nüüd ruttu ja ostame Fordid omale ?

ajab kohe vihale
Olen juba 1993 a. S - 2,2 tq omanik ja fänn ja naisel on aastaid FORD (kõige õnnestunum mudel) mondeo vana parandatud mudel sünniga 2000a. GTI (1,8disla vist ainuke eestis, kiirendus näitajad on samad nagu 2005a. honda 2,2 tdi)
VIHALE AJAB
Vot selle võrdlusega keeraks fordi tehnika ja teeninduse osutajad nii selili, see on asi mida tunnen ja mis ei kannata kuidagi võrdlust. ma lihtsalt ei hakka viha üles kütma. FINIS


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 27.01.06 21:24


Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Sierra mootorit oskab remoda? Kui jah, siis oskab ka S-i oma ning vastupidi...
Enamus remondi töökadasid oskab mootorit remontida !!! mina sõnastaks selle ümber KOMPLEKTEERIDA
sest ei nad kaalu ei nad mõõda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
VIP
huviline

Avatar


Registreerunud 07.03.04
Asukoht: Kohila - Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant Quattro 2.8 30V

postitati 27.01.06 21:53


Tsitaat:
Algselt postitas: forsin
Tsitaat:
Algselt postitas: kiireaudi
Sierra mootorit oskab remoda? Kui jah, siis oskab ka S-i oma ning vastupidi...
Enamus remondi töökadasid oskab mootorit remontida !!! mina sõnastaks selle ümber KOMPLEKTEERIDA
sest ei nad kaalu ei nad mõõda


"remontima" ehk "re-monteerima" ehk "taas kokku panema" ;)

Aga jah eks ta ole - vana inimene lihtsalt ei suuda "tehnikaimesid" omaks võtta :D Või siis nagu varem juba mainitud: hapud viinamarjad :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Geo
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 4xQ

postitati 13.02.06 10:42


minu arust see remondimees on terve elu sÕitnud mossega ;)
S4 on inimese jaoks mõeldud :cool: nu aga kes ei pea ennast inimeseks, siis palun, sõitke "sierradega ja nissanitega ja opelitega" :P
elu on karm, head asjad peavad palju maksma, sest nad on seda väärt;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
siiim
klubiliige

Avatar


Registreerunud 23.05.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 13.02.06 11:30


Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
minu arust see remondimees on terve elu sÕitnud mossega ;)
S4 on inimese jaoks mõeldud :cool: nu aga kes ei pea ennast inimeseks, siis palun, sõitke "sierradega ja nissanitega ja opelitega" :P
elu on karm, head asjad peavad palju maksma, sest nad on seda väärt;)


No nissanit ma nüüd küll niiväga maha ei teeks. Selle nime all on toodetud ikka nii mõned suht heade näitajatega masinad. Võiks alustada meil rohkem levinud Nissan 200sx koos CA18DET mootoriga, millest on ka üle 500 hp välja võlutud. Siis vahepeal on veel suht edev 300zx oma 2 turboga ning lõpuks tuleb paljude jaapani masinate kummardajate unistus Skyline GT-R koos oma paljukiidetud RB26DETT mootoriga.

Muidugid kui sinu silmaring nissanist piirdus siiani ainult 1,4 L sunny'ga ja õhukese roostetava plekiga, siis nüüd tea, et ka nemad oskavad korralike autosid teha :)


24 tundi päevas ... 24 õllepurki kastis ... Kokkusattumus ???
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
STP
huviline



Registreerunud 19.08.05
Asukoht: L-Viru Tapa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.5TDi 85kW

postitati 13.02.06 13:29


Kui Teie kõikide S-id on head ja juppide ostmisel rahakotti ei vaata siis miks on neid S-se viimasel ajal kuidagi palju müügis siin?!
Või parem variant ärgem laskem end segada tühisel remondimehel, kes võibolla kadedusest seda hiirepe...u suust välja ajas.Ka loll on inimene anname talle selle andeks;)
Elage see viha jäärajal välja (kellel on) - head talve jätku!!!


Uurin kuis jaksan :-P!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 13.02.06 17:15


Tsitaat:
Algselt postitas: siiim
Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
minu arust see remondimees on terve elu sÕitnud mossega ;)
S4 on inimese jaoks mõeldud :cool: nu aga kes ei pea ennast inimeseks, siis palun, sõitke "sierradega ja nissanitega ja opelitega" :P
elu on karm, head asjad peavad palju maksma, sest nad on seda väärt;)


No nissanit ma nüüd küll niiväga maha ei teeks. Selle nime all on toodetud ikka nii mõned suht heade näitajatega masinad. Võiks alustada meil rohkem levinud Nissan 200sx koos CA18DET mootoriga, millest on ka üle 500 hp välja võlutud. Siis vahepeal on veel suht edev 300zx oma 2 turboga ning lõpuks tuleb paljude jaapani masinate kummardajate unistus Skyline GT-R koos oma paljukiidetud RB26DETT mootoriga.

Muidugid kui sinu silmaring nissanist piirdus siiani ainult 1,4 L sunny'ga ja õhukese roostetava plekiga, siis nüüd tea, et ka nemad oskavad korralike autosid teha :)


Nojan, Nissanil on ka enam-vähem autosid, aga see kuldsete kätega mees ei pidanud Skyline silmas ma usun :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 13.02.06 19:06


Tsitaat:
Algselt postitas: epic_metal
Tsitaat:
Algselt postitas: siiim
Tsitaat:
Algselt postitas: Geo
minu arust see remondimees on terve elu sÕitnud mossega ;)
S4 on inimese jaoks mõeldud :cool: nu aga kes ei pea ennast inimeseks, siis palun, sõitke "sierradega ja nissanitega ja opelitega" :P
elu on karm, head asjad peavad palju maksma, sest nad on seda väärt;)


No nissanit ma nüüd küll niiväga maha ei teeks. Selle nime all on toodetud ikka nii mõned suht heade näitajatega masinad. Võiks alustada meil rohkem levinud Nissan 200sx koos CA18DET mootoriga, millest on ka üle 500 hp välja võlutud. Siis vahepeal on veel suht edev 300zx oma 2 turboga ning lõpuks tuleb paljude jaapani masinate kummardajate unistus Skyline GT-R koos oma paljukiidetud RB26DETT mootoriga.

Muidugid kui sinu silmaring nissanist piirdus siiani ainult 1,4 L sunny'ga ja õhukese roostetava plekiga, siis nüüd tea, et ka nemad oskavad korralike autosid teha :)


Nojan, Nissanil on ka enam-vähem autosid, aga see kuldsete kätega mees ei pidanud Skyline silmas ma usun :D



ausalt öeldes on mul tunne, et elad oma elu nagu hobune hipodroomil, silmaklapid peas ning näed vaid grammikest maailma. Mida sa üldse võrdled koguaeg. See et sa Audit eelistad, ei tähenda et peab igas teemas lahmima.

Nisaani GA mootorid (1,4 : 1,6) sõidavad 500 000+km ning on seejuures VÄGA vastupidavad ning vähe raha nõudvad.
Paku mitu konkurenti oli viimasel paarkümnendil Patrolile maastikul...
jne jne...

Kui enda maailmvaade ei luba asju natuke laiemalt näha siis ehk loed asjakohast kirjandust ja EHK hakkab midagi ka külge.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 14.02.06 17:46


Ära ohi, teema pole Nissanist, veelvähem Nissani ja Audi võrdlusest. Seal Nissani ja Fordi asemel oleks võinud ükskõik mis teised nimed olla. Jobu. Ära tunne ennast puudutatuna. Ja ära kiida mingeid 1,4 liitriseid Nissani mootoreid teemas, mis pole selleks tehtud. Mina pole siin Nissanit maha teinud, ütlesin ainult, et see autoremondi vana ei rääkinud Skylinest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 74.4% - SQL: 25.6%]