Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Varaste vastu... (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 3083)
6alu
huviline



Registreerunud 10.11.05
Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 2,5TDI

postitati 17.11.05 08:57 Tsiteeri
Varaste vastu...



Olen alles nüüd audi omanik ja mul üks idee....Seoses sellega , et igal-pool liiguvad audid ja neid ikka tahetakse varastada võiks ju olla mingi (termineid ei tea,sorry) portaal või asi, kes teeks koostööd mingi gsm-i operaatoriga... Kui kellelgi nüüd auto varastatakse, -helistab koheselt teat. kohta, siis sealt saadetakse kõigile audi klubi liikmetele sms auto nr. märgiga või midagi sellist. Selle teenuse tasustamine võiks olla siis kas varastatud auto omaniku kulul või tuleks klubi liikmemaksust. Isiklikult leian, et see võiks toimida ja keegi ei tahaks enam audit varastada.....Loodan, et jutt liiga keeruliseks ei läinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
john
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7

postitati 17.11.05 09:04 Tsiteeri


Iseenesest väga hea mõte aga see on väga kauge tuleviku muusika....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 17.11.05 09:47 Tsiteeri


Kas just tuleviku muusika, kuid investeeringumahukas ettevõtmine kindlasti. Kui just keegi IT guru klubi seest ise antud portaali tehnilist lahendust valmis ei meisterda.


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
6alu
huviline



Registreerunud 10.11.05
Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 2,5TDI

postitati 17.11.05 09:50 Tsiteeri


Tänan toetuse eest, ise muidugi mõtlesin, et teadjatel ei tohiks see eriti peavalu valmistada, sest airportis midagi ju tehakse kui oled Emt-i kasutaja jne...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Lepp77
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 V6

postitati 17.11.05 19:31 Tsiteeri


ja mis ma selle nr. märgiga siis peale hakkan kui see mulle sms-i peale tuleb?

suht mõttetu ettevõtmine


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Rainis
huviline



Registreerunud 08.01.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Lancer

postitati 17.11.05 20:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Lepp77
ja mis ma selle nr. märgiga siis peale hakkan kui see mulle sms-i peale tuleb?

suht mõttetu ettevõtmine



Mõtle natuke!

Viisakas oleks Klubikaaslast ju teavitada tema varastatud autost kui juhtud seda nägema. Või mis sa arvad?
Isiklikult oleks igasuguse info eest väga tänulik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Dust Rocket
huviline

Avatar


Registreerunud 19.06.04
Asukoht: Tallinna lähiümbrus
Kasutaja on eemal

Auto: avataris on mälestus!!!!

postitati 18.11.05 03:05 Tsiteeri


OK muidugi on se hea mõte .....KUID.....

OLETAME: olen tööl hirmus tähtis koosolek tuleb SMS mille sisuks on N:666 MCM audi 80 b3 varastatud Kristiinest.
MA vaatan seda sõnumit selleks ajaks kui koosolek on läbi on ka number meelest läinud ja pealegi on mõtted mujal koosolekutel antakse hulka ülesandeid jne.
:( OK ei ole koosolekul olen liikluses saan numbri näen ka seda autot mille number on (oletame et töötan DHL is ja mul vaja pakk kohale viia or else)helistan omanikule ütlen et nägin su autot lasnamäe kanalis keeras sealt mustakivi juurest üles? (sama kehtib mendiga) Mis on sellest infost abi isikul kelle auto se on, mina seda autot jälitada ei saa sest mul ka oma elu ja töö vajab tegemist.
:(:( Se sms i teema sobib mulle siis kui ma olen vabalpäeval kusagil linnapeal hängimas või ma näen seda autot omal maja ees.

KUID IDEE ON ISEENESEST HEA IGA INFO ON MINGI INFO JA KUI SELLEST TÕUSEB TULU(KUIGI MA EI USU ET SUURT) VARASTATUD AUTO LEIDMISEL ON SE TERVITATAV!!!:cool::D


Satan will claim my soul.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eroz
huviline



Registreerunud 02.01.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal


postitati 19.11.05 00:08 Tsiteeri


oletame et auto varastati punktist A,omanik raiskab oma aega ja raha seal otsimisele kuigi auto võib olla juba punktis B,C,D...jne . sellest võib isegi kasu olla kui viimast teadaolevat asukohta omanikule teavitatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kalver6
huviline



Registreerunud 13.06.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100 2,6 avant

postitati 20.11.05 11:32 Tsiteeri


minu arust ka suht hea mõte....kui jutud laiali lähevad, et audimehed vargaid koos otsivad ja niimoodi kokku hoiavad, siis äkki jäetakse ka audide näppimine järgi


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Bradley
huviline



Registreerunud 13.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: sigar

postitati 20.11.05 15:08 Tsiteeri
Pessimistid ahju!



Tsitaat:
Algselt postitas: Dust Rocket
OK muidugi on se hea mõte .....KUID.....

OLETAME: olen tööl hirmus tähtis koosolek tuleb SMS mille sisuks on N:666 MCM audi 80 b3 varastatud Kristiinest.
MA vaatan seda sõnumit selleks ajaks kui koosolek on läbi on ka number meelest läinud ja pealegi on mõtted mujal koosolekutel antakse hulka ülesandeid jne.
:( OK ei ole koosolekul olen liikluses saan numbri näen ka seda autot mille number on (oletame et töötan DHL is ja mul vaja pakk kohale viia or else)helistan omanikule ütlen et nägin su autot lasnamäe kanalis keeras sealt mustakivi juurest üles? (sama kehtib mendiga) Mis on sellest infost abi isikul kelle auto se on, mina seda autot jälitada ei saa sest mul ka oma elu ja töö vajab tegemist.
:(:( Se sms i teema sobib mulle siis kui ma olen vabalpäeval kusagil linnapeal hängimas või ma näen seda autot omal maja ees.

KUID IDEE ON ISEENESEST HEA IGA INFO ON MINGI INFO JA KUI SELLEST TÕUSEB TULU(KUIGI MA EI USU ET SUURT) VARASTATUD AUTO LEIDMISEL ON SE TERVITATAV!!!:cool::D


:cool::cool: Hei hei! Kui pessimistid nasas töötaksid poleks ameeriklased hamburgeriputka juures hängimisest kaugemale jõudnudki rääkimata kuul käimisest. Asja tõhususest niipalju, et appi tuleb tõenäosusteooria. kui sina oma dhl-i pakiga varastatud autot jälitama ei hakka võib teha seda keegi teine klubi liikmetest ja seda rohkem hambad ristis kui willis die hardis pahasid nottis. nimelt see keegi teine on võibolla äsja oma makist ilma jäänud ja nii pisst off iga varga peale et teeb kadunud automaniku uuesti õnnelikuks. tõenäosus muidu autot kätte saada ilma kantidele maksmata võib olla 0.001, see et keegid on abiks võib tõenäosust tõsta 0.2-ni (sel juhul kui kindla peale auto kätte saaksid oleks tõenäosusnäitaja 1). tõhusam oleks süsteem siis kui autol oleks peal positsioneerimist lubav telefon sim kaardiga või veel parem mobiilrobot (sellest siin foorumis korduvalt räägitud, kiidetud ja maha materdatud). selle telefoni/seadme võib
kuskile autosse ka kinnineeditud teraspleki alla peita et isegi kui vargad teavad et et see on autos siis oleks selle otsimiseks ja lõhkumiseks vaja garaaziz head tunnid möllata. enne seda aga saab klubimeeskond netist positsioneerida isegi umbmäärase asukoha ja seda ala kammida. ja need tegelased kes panevad b4 tyypi masinaid pihta pole ka nii võimekad et omada 900/1800 mhz blokeerijaid et mobiililevi psitsioneerimise takistamiseks segada. arvan et ikkagi tõhusam kui mitte midagi ei toimuks. näiteks ürita kuskilt sitsiilia getost 500 eeku maksvat rollerit pihta panna. mina seda isiklikult lihtsalt ei julgeks. see et klubiliikmed pääseksid kõik kadunud masinat positsioneerima eeldaks emt-ga mingit lepingut või mõnel itimehel piisaks teha väike liides et positsioneerimistulemus üldse kodulehele reaalajas kuvada ja mootor seda iga min. tagant uuendama panna(siis emt asjasse ei puutuks). ja mis puutub selle liidese treimisse siis mõni it poiss võib selle isegi 500 eegu eest ära teha et endale reklaami saada (mu vend tegi poole tunniga sellise proge et ma rate.ee -s kogu aeg seitmeid saaks, siis viskas rate lihtsalt yle). ja point number kaks : systeem pruugib reaalsuses ligadi logadi toimida aga kui mingid reporteri tegelased sellest mingi loo teeksid siis kujundaks see kõvasti imagot deviisi all: ära putu audit, audikolleeg keeps eye on you. (uus naabrivalve vms.) Ja isegi kui see tehniline lahendus maksaks tunduvalt enam kui 500 eek siis tekitakse selline kodanikualgatus piisavalt furoori et audiclub.ee kylastatavus tõuseks ja saaks siia raha tagasi teenimisks mõned bännerid üles riputada või mootorit edasi müüa. samas isegi kui proge maksaks 20000 siis ja gada audiclubi liikmete arvuga siis tuleks näkku sama summa mis igaüks meist kulutab kuus pesulas käimisele. ühesõnaga palun vaielge mulle tõenäosusteooria kehtivuse koha pealt vastu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MTI
huviline

Avatar


Registreerunud 16.07.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: '84 Audi 100 Avant 2.3 NG

postitati 22.11.05 18:45 Tsiteeri


kuigi olen Tartus kus on vargaid kordi vähem, oleksin ikka igati valmis seda plaani toetama


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
6alu
huviline



Registreerunud 10.11.05
Asukoht: Tallinn-Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D2 2,5TDI

postitati 23.11.05 14:52 Tsiteeri


Nii-siis oleks tarvis leida 1 IT-i mees.....Äkki keegi teab mõnda või on siin lugejaskonnas mõni?

Vastust ootama jäädes:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
nöpz
huviline



Registreerunud 17.05.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 2.8 q avant, b2 q, vw passat, mõned põkad

postitati 23.11.05 15:08 Tsiteeri


olen isegi poolt kuna autos juba sees käidud
ja vana ka teine varastam ama loodan et ei kiputa aga parem karta kui kahetseda


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Propper
huviline



Registreerunud 13.09.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Avant 1.8

postitati 04.12.05 17:56 Tsiteeri


mina olen ka poolt!
IT-meest siis vaja meil, jah... ole julge ja tule kivi alt välja :P
me kõik (loodetavasti!) aitame meelsasti kaasa!


- "i`m made of jelly" -
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Lepp77
huviline

Avatar


Registreerunud 19.09.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 2.6 V6

postitati 05.12.05 11:43 Tsiteeri


igaüks on suuteline võtma lahti lehe pol.ee ja sealt vaatama kõiki varastatud autosid, selleks ei pea sul iga nr telefoni tulema.
Ja mis te arvate, et e-politsei süsteemiga vähe audisid, mb-sid ja bemme kontrollitakse.
Kui varastatud autod ringi sõidaks siis ju leiaks enamuse üles!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 06.12.05 21:37 Tsiteeri


täiega nõus,aga kes selle mõtte täide viib???????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Exclusive
huviline



Registreerunud 01.10.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Typ 85 CQ, XC90, ZX10R

postitati 11.12.05 16:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 6alu
Seoses sellega , et igal-pool liiguvad audid ja neid ikka tahetakse varastada võiks ju olla mingi (termineid ei tea,sorry) portaal või asi, kes teeks koostööd mingi gsm-i operaatoriga... Kui kellelgi nüüd auto varastatakse, -helistab koheselt teat. kohta, siis sealt saadetakse kõigile audi klubi liikmetele sms auto nr. märgiga või midagi sellist.


Reaalselt oleks asi arvatavasti teostatav ka mõne automaatselt valiva programmi ja arvutiga, millel ligipääs internetti.
Ise näen asja ette kuidagi sedasi, et osalistel on mingi number, kuhu helistada. Masin, kuhu helistatakse, teab kõigi osaliste andmeid. Sinna helistades aktiveerub blabla, mis saadab automaatselt laiali info kõigile osalistele. See arvatavasti lihtsustatud variant, sest inimest ennast ei pea seal juures olema. Laiali saadetaks lihtsalt sms sisuga Varastatud "auto mark" "auto number". Andmed on kõik programmis/masinas sees olemas.
Natuke asjaga tegeleda ja kindlasti oleks see täiesti mõeldav ja mitte eriti keerukalt teostatav üritus. Näiteks kasvõi nagu sms saatmisel tuleb raport, mis saadetakse samuti masina poolt.

Selline oli siis minu tagasihoidlik arvamus asjast.


PUR soojustus ja polyurea pritsimine meilt!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
d3f
huviline

Avatar


Registreerunud 02.04.05
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 - 1.8 @ 92KW - Müüdud

postitati 07.01.06 13:13 Tsiteeri


Tere klubilised!

Sellise "portaali" ehitamine ei olegi suur kunst, see ei peagi olema portaal või mingi veebisait. Tegelikult on selline asi juba olemas, küll mitte päris täpselt sama nagu siin juba arutatud on, kuid analoogne. Kindlasti on võimalik läbi rääkida ning kohendada seda süsteemi vastavalt vajadustele. Jutt siis sellest

Kui aga vaja IT-meest, siis pakuks ennast välja. Tunnen ennast vabalt veebi tegemises (PHP, MySQL, HTML, CSS jne..)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Vanja
huviline



Registreerunud 18.09.03
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel liikurita

postitati 07.01.06 13:52 Tsiteeri


Mõte on iseenesest väga hea ning idee autor tubli, kuna tõesti info operatiivsus eelkõige. Kui toimub sõiduki vargus, siis esmalt viiakse sõiduk kohta, kus see mõnda aega seisab, kuni otsimistuhin rahuneb. Kõige rohkem on lootust selle SMS abiga just siis see sõiduk leida kui teda teil ära viiakse. Hiljem on juba tunduvalt raskem leida, kuna mängu tulevad teised registrinumbrid jne.
Problemaatiliseks kujuneb mitte sellise teenuse loomine vaid selle ülalpidamine, kuna tasuta siin elus eriti midagi ei saa, kellegi taskust peavad need SMS-d tasutud saama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]