Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: probleem audi a4 b6 automaat kastiga 2.5 tdi 114kw atm (Vastuseid: 0 | Vaatamisi: 953)
DuCore
huviline



Registreerunud 05.04.13
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.20 16:10 Tsiteeri
probleem audi a4 b6 automaat kastiga 2.5 tdi 114kw atm



Tsitaat:
tere! oman autot 2002.a audi a4 b6 mootoriga 2.5 tdi 114kw automaat ( cvt varjaatorkast )

probleem selline: ühtlasel kiirusel sõites hakkavad pöörded kõikuma ca 200rpm, hetk mil pöörded korra kõiguvad teeb auto kerge jonksu ja vahel kohalt ära sõites tekib sisse mingi vibratsioon, tuleb justkui kastist.

viisin auto tagasi kust ostsin, vaatasid läbi ja väidavad, et kastil kett veninud ja mõtekam uus kast muretseda, kui ketti vahetada.

käigukasti kood on "FSL" mu sõber väidab,et see peaks rihmülekandega kast olema. kuna ise pole eriti pädev sellel alal, siis saate ehk mind valgustada selle teemaga natuke. milles võib teie arvates probleem olla? kui peaks tõesti kast vahetusse minema siis olen pakkumistele avatud. vabandan, kui postitus pole piisavalt arusaadav, saan ehk veel midagi lisada.


Tere, oman autot 2002.a audi a4 b6 mootoriga 2.5 tdi 114kw automaat (cvt variaatorkast).

Probleem selline: ühtlasel kiirusel sõites hakkavad pöörded kõikuma ca 200rpm, hetk mil pöörded korra kõiguvad teeb auto kerge jonksu ja vahel kohalt ära sõites tekib sisse mingi vibratsioon, tuleb justkui kastist. Viisin auto tagasi kust ostsin, vaatasid läbi ja väidavad, et kastil kett veninud ja mõtekam uus kast muretseda, kui ketti vahetada.

Käigukasti kood on "FSL", mu sõber väidab, et see peaks rihmülekandega kast olema. Kuna ise pole eriti pädev sellel alal, siis saate ehk mind valgustada selle teemaga natuke, milles võib teie arvates probleem olla? Kui peaks tõesti kast vahetusse minema siis olen pakkumistele avatud.
Vabandan kui postitus pole piisavalt arusaadav, saan ehk veel midagi lisada.

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 43.9% - SQL: 56.1%]