Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C7 3.0 BITDI vs 2.0TDI (Vastuseid: 62 | Vaatamisi: 15970)
Cari
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.05.19 07:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Huvitav teemaarendus on toiminud. On olnud au enamikke kombinatsioone C7 kerel proovida. Ma ütleks, et igal variandil omad plussid-miinused. Kindlasti ei tasu üldistada, et 2.0 blangud ja 3.0 kõik hea varustusega - 2.0 võib olla entry level varustusega rohkem, aga leiab ka täitsa hea varustusega, samas ka 3.0 puhul pead enne 20 blanku läbi lappama, kui korraliku isendini jõuad.

2.0 -Tõenäoliselt ratsionaalseim valik keskmisele tarbijale. Kütusekulu ja dünaamika(ka möödasõidud saab täiesti viisakalt tehtud) on igapäevaseks täiesti piisavad. Väänet on 140kW isendil pea sama palju nagu C6 3.0 diislil. Kord-kaks aastas saab ka kergkäruga biojäätmed jäätmejaama viidud ning uue külmkapi koju veetud. Hoolduskulud nagu Passatil ehk soodsad. Facelift C7-l võimalus saada ka nelikveolisena.

3.0 150, 160, 180, 200 jms kw ehk S-tronic(esiveolisena ka Multironic) variandid - esiveolisena pigem eelistada 2.0, nelikveolisena pakub mõnusat dünaamikat, mõistliku kütusekuluga. Dünaamika poolest tundub madalatel kiirustel ja igapäeva rahulikul tarbimisel erksam kui BiT variant. Miinuseks S-tronicu kirves mis koguaeg peakohal ripub, lisaks 3.0 tüüpilised hädad- lekked ja kett. Käru jaksab paremini vedada kui 2.0, kui S-tronicu tõttu tasub piirduda ikkagi kergkäruga.

3.0 BIT ehk Tiptronic kastiga - Jõudluse poolest kõige parem ja ka kütusekulu mõistlik, parim omadus on, et kombineeritud 8HP kastiga, mis vastupidav ja kiire. Eestis lubatud kiirustel mootorit täiel määral ära ei kasuta, aga kui vaja tihti vedada raskemat käru, paati vms, siis kindlasti parim variant. Miinuseks 3.0 mootori hädad lekete ja kettidega.

Minu soovitus on eelkõige vaadata otsa oma sõitudele, eelarvele ja mida autost otsid. Kui iga päev 5-10km linnas tööle töristada, siis võta parem bensukas või kui ikka diisli soov, siis pigem 2.0. Kui olulised madalad ülalpidamiskulud, siis samuti 2.0. Kui otsid maksimaalset jõudlust mõistliku kütusekuluga või vead tihti suuremat käru, võta BiT. Kui oled veidi edevam, siis leiab iga mootoriga S-line ja hea varustusega variandi.

Ise olin aastaid ainult 3.0 usku, aga viimasel ajal olen ka väiksemate mootorite võlu mõistnud.


Selliseid sisukaid ja informatiivseid ning argumenteeritud postitusi mina siin foorumis otsimas käingi! Aplaus


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 19.05.19 21:16 Tsiteeri


Seda, et fl 200kw 3.0TDI on mul 7käiku tiptronic vahetuslabadega rooliga. Sõites annab hästi tunda kui oled just S-Tronicust tulnud. Käiguvahetus on ikka tunda. Aga ei kurda, lihtsalt täpsustan, et 3.0TDI S-Tronicule ja esiveolisele Multitronicule on lisaks ka Tiptronic 7käiku valikus.
Minul ei olnud küll kuni 90K ühtegi probleemi S-Tronicuga.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 20.05.19 02:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HangOver
Seda, et fl 200kw 3.0TDI on mul 7käiku tiptronic vahetuslabadega rooliga. Sõites annab hästi tunda kui oled just S-Tronicust tulnud. Käiguvahetus on ikka tunda. Aga ei kurda, lihtsalt täpsustan, et 3.0TDI S-Tronicule ja esiveolisele Multitronicule on lisaks ka Tiptronic 7käiku valikus.
Minul ei olnud küll kuni 90K ühtegi probleemi S-Tronicuga.


Nüüd Sa oled küll millestki väga valesti aru saanud, või ei oska mina jutust mõtet välja lugeda. Su autol on 7 käiguline S-tronic kast, sama mis eelmisel, ainult labadega rool.

+\- Tiptronic funktsioon kui selline on olemas igal Audi aut. kastil alates mingi 98a. umbes.
Selle järgi midagi otsustada ei saa. Tuleb ikka veits sügavamale vaadata.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.19 06:44 Tsiteeri


Jah, see kindlasti S-tronic. 8k tiptronicu vahetused korras kastil põhimõtteliselt sama sujuvad nagu S-tronicul.

Engineering explained tegi hiljuti selle kasti kohta hea video:
https://www.youtube.com/watch?v=u0BZhs4Ugag


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.mobile24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raikzz
huviline



Registreerunud 21.01.12
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: F80 M3 Competition

postitati 12.12.19 18:40 Tsiteeri


Palju BiTdi meestel kütusekulu on?

Enda prefl tartu-tallinn otsaga tuli 6.3, temp 0 ringis ja 18" naelaga, stabiilselt mingi 105ga lastes ja paar täisgaasiga möödasõitu. Ise jäin nagu kuluga väga rahule, kuid sõbral siin bitdi allroad ja räägib ca liiter madalamast kulust ja vädietavalt on isegi 4ga algavat numbrit maanteel keskmiseks saanud, mis tundub müstiline minu jaoks ?

Samuti kusagil teemas keegi väitis linna kuluks mingi 6 kanti, ise alla 8 pole küll õnnestunud saada :o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 13.12.19 04:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raikzz
Palju BiTdi meestel kütusekulu on?

Enda prefl tartu-tallinn otsaga tuli 6.3, temp 0 ringis ja 18" naelaga, stabiilselt mingi 105ga lastes ja paar täisgaasiga möödasõitu. Ise jäin nagu kuluga väga rahule, kuid sõbral siin bitdi allroad ja räägib ca liiter madalamast kulust ja vädietavalt on isegi 4ga algavat numbrit maanteel keskmiseks saanud, mis tundub müstiline minu jaoks ?

Samuti kusagil teemas keegi väitis linna kuluks mingi 6 kanti, ise alla 8 pole küll õnnestunud saada :o


Rekka taga 90 sõites on 3,8 :D
Aga ära muretse kõik on hästi, 5,5-6,5 maanteel sõltuvalt sõidustiilist on täitsa ok.
Nagunii on see kulu olematu vaadates kw, veoskeemi ja kaalu. Linnas kuute küll ei saa, pigem 10, isegi kui väga püüda ja sõita nagu pisikesed ja punased.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Dein
huviline



Registreerunud 08.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.19 11:23 Tsiteeri


Ja palju teil see kulu nüüd reaalsuses on? Räägime ikka paagist paagini arvutusest, mitte kompu näidust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 15.12.19 12:20 Tsiteeri


Saksas umbes sellised numbrid...

spritmonitor.de @ 230kW TTDI
spritmonitor.de @ 130kW TDI

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Dein
huviline



Registreerunud 08.11.09
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.19 12:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Saksas umbes sellised numbrid...

spritmonitor.de @ 230kW TTDI
spritmonitor.de @ 130kW TDI

veekaheksa

Seal ilusti näha jah et tulemuste keskmine 8,78 bitdi-l ja siin jahutakse mingitest 4,midagi numbritest.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.12.19 13:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Dein
Tsitaat:
Algselt postitas: veekaheksa
Saksas umbes sellised numbrid...

spritmonitor.de @ 230kW TTDI
spritmonitor.de @ 130kW TDI

veekaheksa

Seal ilusti näha jah et tulemuste keskmine 8,78 bitdi-l ja siin jahutakse mingitest 4,midagi numbritest.:D


Tee omale selgeks, mis on maanteekulu, mis on keskmine ja mis on linn. Nüüd loe uuesti eelnevat, püüa mõista, mida küsiti ja millest räägiti.
Kusjuures ei tasu võrrelda auto maanteekulu, kui üks sõidab 200km/h ja teine 90-100 km/h. Samuti võib linnakulu erineda lausa poole võrra, sõltuvalt sõidustiilist ja muidugi ka linnast. Õnneks on kütus täitsa vabalt müügis.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2023-24, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
wtf_
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.05.05
Asukoht: Kohila / Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS6 C7

postitati 15.12.19 21:06 Tsiteeri


Minu kogemus A6 C7 230kW BiTDI'ga (47 000 km jooksul, 255 lai 20" rehvid all):
Reaalsed täispaakide keskmised kõiguvad 8-9 vahel. Sõidan ka hulga maanteed, aga eks kohapeal tiksumine, möödasõidud ja webasto kasutamine ajab kulu suuremaks.
Maksimaalsena olen saanud 9,5 täispaagi keskmiseks. Väiksema tulemusena olen saanud paagi keskmiseks 7 (Leedu tripp, põhimõtteliselt maantee, aga täislastis autoga (5 inimest + asjad) ja maanteekiirus veidi suurem + palju möödasõite).

Kompu valetas mul kulu 0,5 reaalsest väiksemaks (mille korrigeerisin VCDS'i kaudu nüüd täpsemaks). Kompu järgi puhas maantee jah 5-6 kanti.

Mina igatahes vägagi rahul (arvestades eelnevalt juba Janni poolt toodud põhjendusi). Saaks kindlasti ka väiksemad numbrid, aga siis võiks hakata mõtlema, kas on ikka vaja nii palju kW kui neid ei kasuta :D, lisaks mugavus (@webasto kasutus jne)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MaxPower
huviline



Registreerunud 25.12.07
Asukoht: EU
Kasutaja on eemal


postitati 15.01.20 09:37 Tsiteeri


Ma ei saa üldse aru, miks sellest kütusekulust nii palju jahuda...kui auto võtab keskmiselt alla 10l/100km siis ju suht OK niikuinii, ükskõik mis mootoriga ja marki masin ka ei oleks.
Minu jaoks on palju olulisem nt miline on masina töökindlus (mootor, kast, elektroonika)...elades välismaal, siis ei ole võimalust igast pisemaid remonte sõprade juurde garaazi minna lahendama, nagu Eestis sai tehtud. Kuigi viimasel ajal sai pigem ka kodumaal korralikes töökodades käidud (lihtsalt ajakokkuhoiu mõttes ja ka teadmisi enam ple uuemate masinate kohta).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.01.20 12:00 Tsiteeri


Nii ongi.
Võib ju teha kümne turboga 1.6 TDI (okei natukene üle pingutatud), aga kui seal on vaja asju sagedamini remontida, siis tulemus on see, et auto pidamine läheb kokkuvõttes kallimaks.

Näiteks võib vabalthingav otsepritseta bensukas olla pikas perspektiivis soodsam pidada, kui kõige viimase sõna diisel...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.0% - SQL: 31.0%]