LS97
huviline
Registreerunud 09.09.18
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 26.09.18 19:00
|
|
|
Summutisukk a6 c6
Tere. Oskaks keegi öelda, kuidas pääseb summutisukale ligi? Oleks tarvis vahetada. Audi a6 c6 3.0tdi 171kw
Tänud!
|
|
|
|
john
huviline
Registreerunud 07.01.03
Asukoht: Tallinn - Helsink
Kasutaja on eemal
Auto: Audi 90 GTO, Audi 90 Treser, Audi 200 Quattro, El Camino 5.7
|
|
postitati 27.09.18 05:21
|
|
|
See summuti teine osa(peale katti ja DPF-i) tuleb auto alt ära võtta. See on seal 3xmuttriga kinni.
Siis saaba ilusti ligi ja suka ära vahetada.
|
|
|
|
|
|
LS97
huviline
Registreerunud 09.09.18
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 27.09.18 06:46
|
|
|
Seda ei saa niimoodi alt ära võtta. See osa jookseb väga tobedalt üles
|
|
|
|
LS97
huviline
Registreerunud 09.09.18
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 27.09.18 06:49
|
|
|
On keegi vahetand ja oskab öelda mis tegi?
|
|
|
|
Jann
huviline
Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal
Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.
|
|
postitati 27.09.18 06:50
|
|
|
| Tsitaat: | Algselt postitas: john
See summuti teine osa(peale katti ja DPF-i) tuleb auto alt ära võtta. See on seal 3xmuttriga kinni.
Siis saaba ilusti ligi ja suka ära vahetada. |
Vaata ikka sellise auto alla, enne kui soovitad sellist asja. Dpf on üldse auto all sellel ja katt üleval.
VAATA SIIA
|
OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide õli, seadistused, DPF-i, õhkvedrustuse
mured, läbisõit jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + alati uusim tarkvara ja 20a. kogemust). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2026-27,
VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
|
|
|
|
|
LS97
huviline
Registreerunud 09.09.18
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 27.09.18 12:42
|
|
|
Ülitänulik oleksin kui keegi mingi hea toimiva lahenduse välja pakuks
|
|
|
|
yanekk
klubiliige
Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal
Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.
|
|
postitati 27.09.18 13:04
|
|
|
| Tsitaat: | Algselt postitas: LS97
Ülitänulik oleksin kui keegi mingi hea toimiva lahenduse välja pakuks |
Keerad kogu kupatuse küljest ära.
|
|
|
|
|
|
LS97
huviline
Registreerunud 09.09.18
Kasutaja on eemal
|
|
postitati 28.09.18 07:36
|
|
|
Ei see ei toimi nii lihtsalt. Seal yleval on poldid millele ei pääse ligi
|
|
|
|
Rix
klubiliige
Registreerunud 06.03.11
Asukoht: Tabasalu
Kasutaja on eemal
Auto: B6 Quattro
|
|
postitati 28.09.18 07:47
|
|
|
| Tsitaat: | Algselt postitas: LS97
Ei see ei toimi nii lihtsalt. Seal yleval on poldid millele ei pääse ligi |
Siis keerad ülevalt turbo juurest lahti koos katalüsaatoriga.
|
|
|
|
|
|
yanekk
klubiliige
Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal
Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.
|
|
postitati 28.09.18 08:03
|
|
|
| Tsitaat: | Algselt postitas: LS97
Ei see ei toimi nii lihtsalt. Seal yleval on poldid millele ei pääse ligi |
Ma ei tea, mul võibolla näpud valesti küljes aga seni neljal korral ainult nii saanud.
|
|
|
|
|
|