Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Vaadake ette Audi A4 1.8 avant 2010 (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3257)
RolandK
huviline



Registreerunud 06.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.15 19:08 Tsiteeri
Vaadake ette Audi A4 1.8 avant 2010



Kuna ise viisin kontrolli siis mõtlesin, et teavitan ka teisi.

Numbrimärk: 523TKY
VIN: WAUZZZ8K4AA087823

Auto24 aadress - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2116740

Auto vead:

* Mootori õlitase on miinimumis
* Turbo õlitoru ja mootori ketikaaned märjad
* Roolivõimendi pump lekib ja tudub, et korpuse vahelt
* Pidurivedelikus on 4% vee sisaldust
* Parem esi rattalaager uriseb
* Vasak tagumine armortisaator tundub niiske
* Piduriklotsid taga tuleks vahetada
* Kõik pidurikettad rantidega
* Ees ja taga on erineva mustriga rehvid
* Tagumine klaasipesur ei tööta
* Katuseluugi siinid tuleks puhastada ja määrida
* Tulekustuti aegunud
* Auto on määrdunud ja kõiki kerevgastusi ei ole võimalik tuvastada
* Rooste esineb katusel, tagaluugil, parem esitiival
* Täkked on vasakul esitiival, kapotil
* Värvivigastused esitange keskel, parem estiviial

Pole mõtet siin uriseda, et enamikest asjadest pole suured vead või muud sellist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 04.11.15 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RolandK
Kuna ise viisin kontrolli siis mõtlesin, et teavitan ka teisi.

Numbrimärk: 523TKY
VIN: WAUZZZ8K4AA087823

Auto24 aadress - http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2116740

Mõningad punktid mis autol viga on:

*Turbo õlitoru ja mootori ketikaaned märjad
*Roolivõimendi pump lekib ja tundub, et korpuse vahelt
*Vasak amortisaator tundub niiske
*Klaasipesur ei tööta
+ kusagil 10 punkti veel, nende hulgas ka rooste ja täkked.
Ja mis omanik ise ütles nende avastuste peale?


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 04.11.15 19:32 Tsiteeri


Kus käisid näitamas, kui juba sellise teema tegid?
Amort TUNDUB niiske, täkked....:D
Kui täkkeid poleks, oleks ju veel hullem, äkki on VÄRVITUD:::
Roolivõimu leke on ainuke reaalne mure seal, kui on.

Huviga loeks ülejäänud kümmet häda ka, kuigi mulle tundub, et inimene ei jaga üldse, mis on tõelised mured selliste autode juures. Sellist teemat lugedes tuleb mõelda, keda siin kelle eest hoiatama peab.
Igaks juhuks mainin, et ei oma mingit sidet selle auto ega omanikuga. Kahju lihtsalt omanikust.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RolandK
huviline



Registreerunud 06.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.15 15:29 Tsiteeri


Maku - Omanik oli kohapealt kiiruga minekut pannud, sest neil olevat jube kiire kuigi nii kiire polnud, et pikka nimekirja vigadest ära ei jõudnud kuulata. Telefonile ja smsile ta ei vastanud.

Täisnimekirja ei pannud seetõttu kuna omanik näitas väga suurt huvi selle vastu. Lisan pühapäeval/esmaspäeval siia veel mõningad asjad (ajutiselt) mis tunduvad raskemad vead. Ilmselgelt ma ei tea autodest midagi kui selle kontrolli viin ja ei peagi teadma. Olen oma alal spetsialist ning autod ei paku nii palju huvi, et peaksin mehhaanikuks hakkama.

Postitus oli eelkõige hoiatuseks teistele, et mille otsa sattuvad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.11.15 16:21 Tsiteeri


Millised olid Sinu ootused tehnika ja kere suhtes kasutatud auto puhul?

Kere osas on täkked pigem hea, nagu Jann ütles. Ühegi autoga pole võimalik nii sõita, et neid ei tekiks. Selle nimi on väliskeskkonna mõjud. Pigem oleks ma skeptiline ülisileda kasutatud auto puhul. Ja rooste, mis tekib täkke peale on loomulik keemiline protsess, mis tekib, kui kaitsmata metall puutub kokku õhuga. Selle süvenemise vastu saad näiteks värviparanduskomplektiga need kohad üle teha, aga üldiselt näiteks kapotitäkked Audil hullemaks ei arene, kuna detailid on tsingitud.

Tehnika ja üleüldse osas olen täheldanud, et väga palju sõltub ostueelset kontrolli teostavast firmast. Selle valib alati klient, aga on kahte sorti kohtasid. Ühed, kes nõustavad klienti, kes tihti ei pruugi autodest väga midagi teada ja selgitavad, mis ühe või teise asja taga on ja kas see on normaalne või mitte ja kuidas peaks edasi käituma. Teised on need, kes loevad tuimalt ette kõik, mis leiti ja lisainfot ei anna, nii võib isegi väiksemate vigade osas jääda mulje, et tegemist korraliku rondiga, eriti kui ise pole asjaga kursis.

Viimase kohta oli mul hiljuti juhus, kus lisaks sellele rääkis hooldusnõunik, et nad kindlasti ei leidnud kõike üles ja alles hiljuti oli neil juhus, et pärast ostueelset kontrolli tuli ostja tagasi, et autol kulub jahutusvedellikku palju ja selgus, et kaaned kõverad jne. Võite mitu korda arvata, kas selle kliendiga läks diiliks või mitte.


Autod ja mootorrattad välismaalt, autode komisjonimüük, autode ost http://www.m24.ee
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 05.11.15 16:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RolandK
Telefonile ja smsile ta ei vastanud.

Täisnimekirja ei pannud seetõttu kuna omanik näitas väga suurt huvi selle vastu.


Endale vastu ei räägi või?
Miks need ülejäänud vead alles mitme päeva pärast siin nimetatakse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 05.11.15 22:04 Tsiteeri


Mis seal imestada tegelikult, 5-aastasel autol pool magusamast elueast möödas ka juba. Ja vanus on just selline, et seni võibolla pole midagi remonditud ja suuremad vead alles hakkavad (hakkasid) ilmuma.:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JoonasJJ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 29.05.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: '08 Civic Type R / '07 GRB STI

postitati 06.11.15 00:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RolandK
Olen oma alal spetsialist...

Ma ka. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
veekaheksa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.09.03
Asukoht: P-Jgp,Sca
Kasutaja on eemal

Auto: S6 PLUS 4.2, A4 TDI quattro

postitati 06.11.15 01:25 Tsiteeri


Suht kole lugu, ma ostsin just auto, mille Audi suutis teha aastal 1994. Kujuta pilti, ma ei läinud isegi TÜVi sellega. Ja ju ma elan kõik üle, mis hädad tal on.
Alati pead sa mõtlema, kas tahad uut või kellegi vana. Sulle soovitan täitsa Revalisse minna ja sealt mingi udupeene multitrooniku osta. Need on ilgelt 'head' masinad. Ikka esivedu ja asjad. Aga kui sa natuke mõtled, siis saad aru, kuhu tegelikult oma raha panna. Ja meil on pangega(rispeki pangega) mehi, kellele võid helistada, ja nad tulevad ja aitavad sind sixpacki eest pea igas Eesti punktis sinu ostetava Audiga. Lausa meie enda audiclub.ee 's.

veekaheksa


PLUS http://images.spritmonitor.de/247834_5.png TDI http://images.spritmonitor.de/1372411_5.pngDie Menschen sollten nicht schlafen, während sie unterwegs sind, aber sie tun es trotzdem.
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
anduke88
klubiliige

Avatar


Registreerunud 17.04.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B6 1.9TDI & MB W205 & BMW F31 & Audi Q7 60 TFSIe

postitati 06.11.15 08:36 Tsiteeri


?
Milles mure siis?
Kui ma just nüüd seda kuulutust vaatan, siis all ei ole 10km pikk kiitev tekst, et "olen ära vahetanud selle, selle selle... ja et autol pole ühtegi kriimu ja mõlki...alles vahetasin õlid...kõik toimib ilusti... jne" või et tekst, et ühtegi viga ega probleemi ei ole ja et istu sisse ja sõida ilusti järgmised 15 000 km.

Näeks ma selles algteema kirjelduses ka mõnda tõsist probleemi. Kas nende 10-ne lisa probleemi hulgas on läbipõlenud pirn? Tulekustuti aegunud jms?
Absurd ju.

Oma A6-te käisin ostmas 2 päeva, kulutasin aega müüjaga kokku mingi 5 tundi. Sisaldas ka esinduses käiku, ning tõstukil rippumist, lisaks ise veel kaabliga üle tsekkamist jne.
Üle eelmine nädal sai ostetud teine A6 Tallinnast Eestist uuena ostetud auto, samuti esinduses käidud kontrollis jne. Protsess võttis müüja jaoks aega 4 tundi. Ja enne mind olevat seda autot käinud "vaatamas" 3 inimest. Ehk ühesõnaga kogu see vaatamine ja kui on ka reaalne ost, võtab tohutu aja tavainimese tööpäevast ära.

Ülemöödunud aastal müüsin ära oma 1993 aasta masina, teine huviline tuli, vedas masina 4-ja kontrolli :o, otsis alt, pealt ja iga külje pealt roostet, täppe, värviparandusi, täkkeid, kriime, mõlke. Kulutas minu aega 3 päeva nädala peale kokku. Mul oli sellest juba nii kopp ees ja lõpuks soovis hinnast veel alla saada 300 euri kah veel. Ma lõpuks vihastasin juba ja käratasin, et kurat, kas sa soovid uut autot osta või? Mõistad inimene, et see auto on 1993 ja hetkel on 2013 aasta ja vahepeal on masin 20 aastat liikluses osalenud. Mida sa raiskad siin minu aega. Kas soovid seda või lihtsalt siin käime ja sõidame ja näpime masinat.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 06.11.15 09:04 Tsiteeri


Lugege palun uuesti algset postitust.
Inimene identifitseerib selgelt konkreetse auto ja toob välja mõned TEMA arvates olulisemad vead, mis HETKEL kontrolli käigus leiti.
Soovitab olla ettevaatlik- ilma igasuguste täiendavate hinnanguteta.

Ja tõenäoliselt teda selle auto ostmiseks (või selllise hinnaga) enam ümber veenda pole võimalik;)
Teistel tulevastel ostjatel on aga võimalus vigadele/leketele tähelepanu juhtida, ilma enda või ostja aega=raha raiskamata.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SilverL
huviline

Avatar


Registreerunud 18.07.13
Asukoht: Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 FL BiTDI

postitati 06.11.15 09:23 Tsiteeri


Kui müüsin hiljuti oma A6 C6 FL, siis just panin 10km teksti, kõik mis on hiljuti tehtud, mis tahab tegemist saada. Sellise teksti peale tulevad suuremad huvilised, kes veenduvad auto kõrval, et kõik mis on kirjas, töötab - kus on mingid vigastused vms. Mitte, et kui palju neid on, vaid et kui ostja tuleb auto juurde, siis tal ei ole üllatusi - mina ei viitsiks vassida, et äkki läheb õnneks.

Näide, ühel pool ketikaane vahelt immitses kunagi õli, sai see tehtud jõujaamas. Poisid tegid asja korralikult ära ja puhastasid lekkinud õli niipalju kui võimalik, marginaalselt jäi seda poolasja peale ja natuke ka AKK kaitsele. Kui auto käis tõstuki peal - siis mehaanik ütles juba alt, et siin on olnud õlileke - ostja oli sellest teadlik ning mehhaanik eemaldas AKK katte, et konstanteerida, et leke on eemaldatud ja kaas näeb välja nagu uus. Natuke jääki vaid oli seal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 06.11.15 13:15 Tsiteeri


Auto24 foorumis samuti kena saag käima tõmmatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
RolandK
huviline



Registreerunud 06.11.14
Kasutaja on eemal


postitati 13.11.15 07:30 Tsiteeri


Lisasin nüüd ka ülejäänud probleemid.

Ütlesin müüjale, et võtan auto ära kui normaalses korras. Autot polnud veel jõutud kontrollidagi kui omanik kõnedele/smsile ei vastanud(senimaani pole vastust tulnud neild). Sõideti varem kohale ja väideti, et on maru kiire, et mind väldita - klounid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BIT, ABARTH, BR 175.

postitati 13.11.15 12:52 Tsiteeri


1. Enne kui kellegi kohta midagi öelda ja arvustada on, täida oma profiil ära, mitte ära pläkuta siin mittekellegina. Jätkuvalt tahaks teada ka kohta, kus kontrolliti. Äkki keerad lihtsalt "sõbrale" käru niimoodi?
2. Enamus neist "muredest" ongi tegelikult tühised ja 6a. vana auto juures suht tavalised.
Mida öeldi elektroonika, mootori ja kasti kohta? Või mõistus niikaugele ei ulatunud?
3. Neela juba alla oma "kontrollile" kulutatud raha ja sea sammud esindusse.
4. Modedel soovitaks keelata arvustused, kus arvustaja endast midagi ei avalda.
See pole lihtsalt õiglane ega pädev.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, DPF, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.7.1 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 13.11.15 20:45 Tsiteeri


Ilmselt seda vastust sa, Jann, ootama teemaalgatajalt, jäädki. Sest kui auto24-s olevat teemat uskuda, siis on tal olemas juba 2.0TDI multitronic kastiga selline isend...aga paras tilgateema nii siin, kui seal foorumis. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
waic
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.05
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad 3.0 + A5 sportback 3.0

postitati 13.11.15 22:57 Tsiteeri


Antud jutust tulenevalt tekkis mõte, et kas poleks mitte põnev teha teema kus rahvas saaks jagada oma absurdsemaid seiklusi mõne auto müügil ?
A-la jooksutamised-vintsutamised teenindustes, kaasavõetud ''expertide'' parimad pärlid jne :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 13.11.15 23:05 Tsiteeri


Kasutatud asja ostma minnes võiks esmalt teadvustada enesele, et ostetakse kasutatud asja. Siinse listi põhjal võiks aru saada, justkui oleks masinal midagi viga, täiesti tavaline kasutatud auto ju tegelikult...


Isegi kui mul on igav, kõik mul tuleb välja!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 49.0% - SQL: 51.0%]