Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: nutta või naera aga uks ei avane b4 94a (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 1717)
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

sad.gif postitati 16.04.05 18:31 Tsiteeri
nutta või naera aga uks ei avane b4 94a



nimelt 94a b4 juhtus õnnetus lükkasin lapselukku peale ja ukse kinni kesklukk lahti ei tee,ei avane ei seest ei väljast.

uksel nupp liigub aga ust väljast lahti ei saa:):(

(tagumine juhipoolne uks)

ootaks mõnda nõud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 16.04.05 18:43 Tsiteeri


Kas kesklukk üldse ei toimi? Kui toimib siis proovi nii, et avad välislingist täpselt sellel hetkel kui kesklukk lükkab nuppusid ülesse (kui nad on jõudnud ülemisse punkti). Olen sellise meetodiga lahti saanud päris mitmed uksed. Võid proovida ka näpitsatega nupust jõuga tõmmata samalajal välislingist avada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rida5
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 12.04.05
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: a8

postitati 16.04.05 20:32 Tsiteeri


minul isa volksvaagenil sama jama kõravalistuja tagumise uksega et väljastpoolt lahti ei saa nagu link oleks võsas seest käib nagu kell aga vällast link liigub tühjalt :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Taavi
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.11.04
Asukoht: Kuressaare/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: UrS4

postitati 16.04.05 21:35 Tsiteeri


mul oli sama jama. Uks keerati lahti eest. Hingede pealt siis. ja kuidagi õnnestus ka tagumine lukk lahti saada seejärel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 17.04.05 07:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: samru
Kas kesklukk üldse ei toimi? Kui toimib siis proovi nii, et avad välislingist täpselt sellel hetkel kui kesklukk lükkab nuppusid ülesse (kui nad on jõudnud ülemisse punkti). Olen sellise meetodiga lahti saanud päris mitmed uksed. Võid proovida ka näpitsatega nupust jõuga tõmmata samalajal välislingist avada.


kestlukk liigutab nuppusid ilusti aga uks kurivaim lahti ei tule. siuke tunne et lingid käivad tühjalt. ma proovin selle sinupoolse varjandi ära ja eks siis näis aga ma arvan et see ei toimi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

postitati 17.04.05 07:53 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Offroader
mul oli sama jama. Uks keerati lahti eest. Hingede pealt siis. ja kuidagi õnnestus ka tagumine lukk lahti saada seejärel.


see versjoon läheb juba päris rajuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
poisiots
huviline



Registreerunud 07.11.04
Asukoht: Narva
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.05 07:54 Tsiteeri


Mul oli b4 täpselt sama variant. Sõber, kes asja paremini jagab, võttis kinnisel uksel polstri seest maha .. natuke kangutas aga midagi ära ei lõhkunud. Siis sai ligi juba. Probleem oli selles, et mingi plastikjunn oli oma kohalt ära kukkunud. Kogu tegevus võttis aega u. 20 minutit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
villu157
huviline

Avatar


Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: VW Passat 2.0 TDI DSG

postitati 17.04.05 08:31 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=8198#pid66220

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3849#pid34662


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pahadeplaneet
Bännitud



Registreerunud 09.03.05
Asukoht: tartu lähedal väike maja
Kasutaja on eemal

Auto: b4

smile.gif postitati 17.04.05 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: villu157
http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=8198#pid66220

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=3849#pid34662


villu157

audiclub member





Registreerunud 08.02.03
Asukoht: Rakvere - Soumenoja
Kasutaja on eemal

Auto: A6 avant quattro 2.5 TDI -97a.
postitati 14.12.03 07:36 AM



Ja teine varjant on näiteks kui sama asi peaks juhtuma tagumise ukesga et ei seest ega väljast lahti saa. Siis tuleb salongist kiskuda ukse tihend istme ja ukse vahelt jõuga välja muidugi lukku juurest ja pikka peenikese kruvikeerajaga lükkata see fiksaator alla nii et lukusti tuleb lahti. Omal järgi proovitud igatahes sain ukse lahti.



ma arvan et sellest on abi.

tänud siis

kuid üks küsimus siiski jääb kas see on siis norm et kui lapselukku peale paned ei suuda kesklukk seda avada ei seest ei väljast ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 17.04.05 12:48 Tsiteeri


Tsitaat:
kuid üks küsimus siiski jääb kas see on siis norm et kui lapselukku peale paned ei suuda kesklukk seda avada ei seest ei väljast ?


See ei ole normaalne samamoodi nagu ei ole normaalne see, et auto hooldus seisneb ainult õlivahetusest ja välisest pesemisest. Lukkude jamad tekivad puhastamata ja õlitamata lukkudest (samuti vale õli kasutamisest, mis kasu asemel kahju teeb). Läks vähe moraalilugemiseks aga ehk andestate mulle;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 17.04.05 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: samru
kuid üks küsimus siiski jääb kas see on siis norm et kui lapselukku peale paned ei suuda kesklukk seda avada ei seest ei väljast ?


See ei ole normaalne samamoodi nagu ei ole normaalne see, et auto hooldus seisneb ainult õlivahetusest ja välisest pesemisest. Lukkude jamad tekivad puhastamata ja õlitamata lukkudest (samuti vale õli kasutamisest, mis kasu asemel kahju teeb). Läks vähe moraalilugemiseks aga ehk andestate mulle;)

Töötan lukkude alal ja samru jutt on ikka tõesti asjakohane... sest nii ta kipub tõesti olema (kusjuures ma olen pulkadeks võtnud lukke mille seest tuli välja vaid sopp... selline korralik sopp ikka... ja arvatavasti käib selline uks juba lahti mis iganes võtmega mis sinna sisse natukenegi läheb, sest tagumised plaadid lihtsalt on oma kohale kinni kiilunud)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.0% - SQL: 60.0%]