Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Automaatkasti ölivahetus (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 3370)
siidiussijupp
huviline



Registreerunud 06.10.14
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.15 19:59 Tsiteeri
Automaatkasti ölivahetus



Isendiks 2006 a.171 kw aut.kuna ei tea suht Tartust midagi küsiks,kas selleks,et öli vahetada,tuleks pöörduda Heigo poole Tallinnas vöi Höbenoolde Kadrinas..vöi on hoopis ka Tartus asjalikke ja pädevaid mehi,kes seda tööd teeks??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.15 20:10 Tsiteeri


A sul endal ei seisa paar voolikujuppi ja kanister käes ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TDN
huviline



Registreerunud 22.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Škoda Superb 2017

postitati 26.02.15 21:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic
A sul endal ei seisa paar voolikujuppi ja kanister käes ? :)


Need ajad on möödas, kus vanale õlile uut peale valad. Vähemalt ise nii ei teeks oma auto käigukastile. Tänapäev on dünaamiline õlivahetus.

Selle kohta on siin foorumis ka teema olemas: http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=146763 (võiks ju otsingut kasutada).

Aga muidu Tartus teostab: http://www.mt-autohooldus.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 26.02.15 23:09 Tsiteeri


Paari vooliku ja veidikese mõtlemisega saabki selle dünaamilise ise tehtud väga edukalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
siim1314
klubiliige



Registreerunud 12.04.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2006 171kw

postitati 27.02.15 02:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Paari vooliku ja veidikese mõtlemisega saabki selle dünaamilise ise tehtud väga edukalt.


Sinna on ikka pumpa ka külge vaja?? Lisaks veel kust saada spetsiaalset õli? Lisaks vastavalt õli tüübile on ka erinev soft kastil. Vähemalt mulle räägiti hõbenooles nii ja minu autol ka väidetavalt softi vahetati.

Võibolla sa tead asjast palju(rohkem kui mina), aga praegu sa sellist muljet ei jätnud igatahes ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 27.02.15 08:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: siim1314
Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Paari vooliku ja veidikese mõtlemisega saabki selle dünaamilise ise tehtud väga edukalt.


Sinna on ikka pumpa ka külge vaja?? Lisaks veel kust saada spetsiaalset õli? Lisaks vastavalt õli tüübile on ka erinev soft kastil. Vähemalt mulle räägiti hõbenooles nii ja minu autol ka väidetavalt softi vahetati.

Võibolla sa tead asjast palju(rohkem kui mina), aga praegu sa sellist muljet ei jätnud igatahes ;)

Pumpa ka ikka jah. Järeljahutuse oma käib hästi ja 2 kraani leiad ka garaažist ju. Voolikud läbipaistvad.
Point lihtsalt selles, et paljud millegipärast arvavad, et see "dünaamiline" õlivahetus on mingi imeasi, äge nimigi ju välja mõeldud. Tegelikult saab selle edukalt ise tehtud, netis on mitmeid õpetusi ka.

Mis puudutab õiget õlitüüpi, siis miks sa ei peaks seda leidma, kui nemad leiavad? Softi ja õlitüübi seose kohta loen esimest korda, st ei välista, et see nii on, aga tundub küll pigem hea müügijutuna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.3% - SQL: 42.7%]