Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Parkimisandurid steelmate PTS 400 ja Meta Active Park (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 3957)
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 08.05.14 08:09 Tsiteeri
Parkimisandurid steelmate PTS 400 ja Meta Active Park



Tahaks naise autole ilma displeyta parkimisandureid taha paigaldada lasta, nii igaks juhuks ja enesekindluse tagamiseks :)
Kas sellistega nagu meta active park on kellegil kogemusi?

Või sellistega PTS 400 http://www.a-autoalarm.ee/content/view/28/43/

Valisin need kuna saab kerevärvi värvituna koodi alusel ja ei ulatu pamprist välja.
Või oskab keegi öelda kui raske on paigaldada autole originaalosadena need komponendid nüüd juurde?


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.05.14 08:34 Tsiteeri


Mina vaataks ikka Audi originaali pole.
Vaatamata soodsale hinnale ja garantiile oli mul päris palju nikerdamist ka selle steeliga.
Samuti ei saaks selle paigaldamist päris originaalosade lisamiseks nimetada.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 08.05.14 08:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Mina vaataks ikka Audi originaali pole.
Vaatamata soodsale hinnale ja garantiile oli mul päris palju nikerdamist ka selle steeliga.
Samuti ei saaks selle paigaldamist päris originaalosade lisamiseks nimetada.


Loomulikult ei saa võrrelda, aga kuna mu naise auto MMI basic kahevärvilise displeyga ja kütusekulu näitugi ei ole kompuutril, siis kardan, et see originaalosadele minek kokkuvõttes ei olegi võimalik. orig. andur maksab ise juba 20-35€ tk ebays + veel juurde ma ei tea mis juppe ja progemist.

On sul pilti kuidas muidu jäid steelmate andurid...on väga palju pamprist väljas?


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 08.05.14 08:52 Tsiteeri


Auto oli teistsugune ja sai vahetada pampri alumise osa, kus olid juba augud sees.
Läbimõõdud siiski originaaliga ei kattunud. Kõrguse probleemi seal ei tekkinud, kuna must musta pealt ei paista väga silma.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
HangOver
huviline

Avatar


Registreerunud 27.03.10
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 Allroad 3.0TDI 200KW A6 C7 3.0TFSI sed. 2012; Q5 2.0TFSI 2016, A6 C6 3,0TFSI sed. FL 2009; A6 C6 2,4 V6 sed. 2006; A6 C6 2

postitati 08.05.14 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Auto oli teistsugune ja sai vahetada pampri alumise osa, kus olid juba augud sees.
Läbimõõdud siiski originaaliga ei kattunud. Kõrguse probleemi seal ei tekkinud, kuna must musta pealt ei paista väga silma.


Hõbeda peal jääb see vist silma torkama ma arvan. Nad mingi 1-2 mm kõrgemad ka veel. Meta Active Park, aga jääb pampri sisse ja heli saab ka timmida päris originaali lähedale. Hinnavahe 100€ peab vist alla neelama.

Meta Active Park: http://www.saelcarshop.it/prodotto-143809/Sensori-di-parcheggio-Meta-active-park-anteriori.aspx
http://www.metasystem.org.uk/vehicles_parking_rmb.aspx

Steelmate: http://www.advanced-incar.co.uk/parking-sensors/steelmate-front-audible-parking-system

Lõin lukku lõpuks koos kerevärvi anduritega Meta komplekti koos paigaldusega 225€.

Omaltpoolt soovitan alati põhjalikult auto varustust vaadata, et hiljem üllatusi ei tekiks kui madal hind on ära pimestanud.
Sõber ostis omale 2010 a4 "hea hinnaga" saksast ja pärast taipas alles vaadata, et ohoo püsikat pole, ja parkimisandureid ka ja ka istmesoojendusi pole nahkistmetel :)
Ise lendasin samamoodi naise masinaga kui avastasin, et isegi tagumisi kõlareid polnud. Need said küll lõpuks originaalid koos uksepolstritega, aga siiski.


Kui on vajadus, leia lahendus!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 54.2% - SQL: 45.8%]