Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S6 Tartus (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1671)
tisler25
huviline

Avatar


Registreerunud 17.11.10
Asukoht: Karksi-Nuia
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 c6 Allroad

postitati 11.01.14 17:56 Tsiteeri
S6 Tartus



Tere! Olen ammu tahtnud endale s6 ja manuaal kastiga varianti. See siin tundub(piltidelt vaadates) unistuste pill olevat..:)Leidsin sellise isendi;

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1640145

Olen kasutanud otsingut ja lugenud üpris palju juttu siin foorumis olnud teemadest. Kuid siiski; Kas keegi on käinud seda vaatamas?
Soovitage,kus oleks mõtekas Tartus kontrolli minna ja mida lasta kindlasti korrektselt uurida?


Heade soovituste/nõuannete eest tänades,
Joel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
lkallas
huviline

Avatar


Registreerunud 07.10.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe 2.6 V6 110kw 1995

postitati 11.01.14 18:40 Tsiteeri


Sepa Autopood on kohe üle tee Audi-VW-Škoda esindusest, kus põhjalik kontroll maksab 89.- € Kontrollitakse väga hästi, tean omast käest. Hiljem väljastatakse ka kalkulatsioon vahetust vajavate detailidega. Ka ARK büroo on seal samas läheduses nii, et kui ostusoov olemas siis helista ette, broneeri ostueelse ülevaatuse aeg ja osta ära kui meeldib.

Ostueelne ülevaatus võtab ca. 2 tundi.

Konkreetset autot ei ole vaatamas käinud, kuid tundub, et üsna hiljuti saabunud. Sealsed Audid, mida olen vaatamas käinud on üldjuhul päris korraliku väljanägemisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juq
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Eesti, Tartu; Soome, Rauma
Kasutaja on eemal

Auto: A4 3.0 v6 Q

postitati 11.01.14 18:57 Tsiteeri


See on tulnud jah üsna värskelt, ostsin Sepast endagi a4 vahetult peale jõule (ja siis seda polnud) (ja enne a4 ostsin sealt ka ühe saabi peaaegu et kahe aasta eest) ja siiamaani, ptüiptüiptüi, pole pidanud nurisema. Aga eelnev jutt kõik õige jah, ostueelne kontroll üle tee asuvas audi esinduses ja kui sobib, võta ligi, ma arvan et saad sealt ilma numbrimärkideta ka üle lipsatud (see on täpselt risti vastas), muidu veel mingi mõttetu lisakulutus treileri või ajutiste numbrite peale :).


Ma olen täiesti normaalne...hääled mu peas ütlesid mulle ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.9% - SQL: 75.1%]