Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: 13.11.2013 (kolmapäev) kell 19:00 Mustika parklas väike mitteametlik kogunemine! - Järelkaja (Vastuseid: 29 | Vaatamisi: 14780)
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 17.11.13 14:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Helina
Minu arust on üldse tore aegajalt silmast silma juttu rääkida, kui läbi foorumi või muude interneti kanalite kaudu :) Sest kes tahab, see tuleb niikuinii, kes ei taha, see ei tule.

Ja sellepärast ei pea ju olema alati mingi pikalt ette planeeritud suur ametlik kogunemine ( mida ei taheta enivei väga tihti teha ), siis sellised väikesed niisama jutuajamised on täitsa ok teha ja ka teistele teada anda, kes viitsib/tahab ühineda :)

Nojah, mina olin ikka väga jutukas;), aga muidu on Sinu möte öige, küll aga koosviibimisest mingi teave peaks kajastuma, muidu ei tea vms.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 17.11.13 14:07 Tsiteeri


Ikka kajastub, loomulikult.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
AIX!
huviline

Avatar


Registreerunud 18.10.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4TQ

postitati 17.11.13 22:12 Tsiteeri


Jep, järgmisele tulen ma ka. Sain nüüd varakult inffi, tänud sõnimutoojale. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 17.11.13 22:54 Tsiteeri


Kogunemine VOL 2 arutelu


Kuna mõte oli siis teha väike koosolemine VOL2 lähiajal uuesti, siis mis arvate kuupäevadest T26, K27 või N28 nov? Kellaajaliselt vist sobib 19:00 enamusele?

Niipaljudega kui nüüd privaatselt olen ühendust võtnud, siis esialgu Kuitsile 26 ei sobi, sest siis ta autotu. Mõni pole vastanud veel, ning teistele sobib nendest aegadest kõik ajad.


Tekkis veel mõte, vaadates 10.09.13 fotoshuuti, mida RIX, simo ja Patrick tegid tollel kuupäeval Kristiine keskuse parkla katusel! Saaks sinna igat värvi variatsioonis Audisi ühele pildile, hea kaameraga :)

Muidugi esialgu võiks koguneda ikka Mustikas ja kui kamp koos, suunduks Kristiinesse? Sest ma ei oska öelda, mis seis seal Kristiine parklas mingi kella aeg üleval toimuda võib? Oskab keegi kommenteerida? Otseloomulikult segab kaarte ilm ka, väga vihma kätte vettima vist keegi minna ei sooviks.

Aga jah, see fotoshuut oli mul jälle välk mõte, arvan, et seal saaks lihtsalt kõvasti ilusamad pildid, kui maa aluses parklas :)




Ja otseloomulikult ei ole kogunemine mõeldud jällegi ainult B5-tele.. kutsuks ikka kõiki, kes viitsivad tulla. Aga lihtsalt nagu näha, siis põhikaader on alati üks ja see sama :) Ja loomulikult kui Kristiine poole lähekski, siis kellaajad peaks olema siiski paigas, et mis kell sinna poole liikumine vajadusel toimuks. Kui kogunemine toimuks alates 19:00, siis võiks kell 19:45 näiteks liikuda Kristiine poole juba ( eeldusel, et ilm on valitud kuupäeval okei ).


Ootan siis Teilt tagasisidet mõtte kohta, kellele mis kuupäev sobiks paremini. Meie kuutidele (Mina ja Paukpadrun) 22 nov-24nov ja VÕIBOLLA ka 25 kaasaarvatud(veel 100% kindel pole) kahjuks ei sobi.

Aga kui Kristiinesse minek mingil põhjusel kõne alla ei tule, siis Mustikasse ikka läheme ;)




Edit: Kui lähiajal saab selgeks, mis päev toimub, võib teha uue alapealkirjaga kogunemise Vol2 teema vms, või võib antud postituse uueks teemaks teha?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 18.11.13 07:10 Tsiteeri


Parem ikka uus teema teha Helina. Pärast läheb nii segaseks ja hiljem raske jälgida, kust vana lõppes ja uus algas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 46.7% - SQL: 53.3%]