Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A6 C5 käsiraamat (Vastuseid: 24 | Vaatamisi: 3174)
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 16:03 Tsiteeri
Audi A6 C5 käsiraamat



Kus saaks antud mudelile käsiraamatud ja mis hinna eest, endal on saksa keeles ja kui aus olla ei saa ma sealr väga midagi aru.
Kui kellegil foorumis on see raamat üleliigne ja tolmneb kodus aitaks ma hea meelega vabaneda tal sellest ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.09.13 16:27 Tsiteeri


Võin kinkida Hollandi keelse, kui see parem on :)
Mida huvitavat/vajalikud loodad sealt leida?
Mingi aeg sai selliseid raamatud esindusest ka osta.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 16:43 Tsiteeri


Huvitav oleks teada saada mis helisüsteem tal on ja mis võumsusega kõlarid on ning palju autod kõlareid on üleüldse..... sooviks ikka eesti keelsed varianti :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 16.09.13 16:47 Tsiteeri


Äkki on lihtsam VIN koodi alusel lasta esindusest paber välja printida mis lisadega antud auto tehaseuksest välja veeres.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 16:55 Tsiteeri


Palju selline teenus maksta võiks ja mis ma täpsemalt ütlema pean?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 16.09.13 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Huvitav oleks teada saada mis helisüsteem tal on ja mis võumsusega kõlarid on ning palju autod kõlareid on üleüldse..... sooviks ikka eesti keelsed varianti :D


Oled millegist väga valesti aru saanud, omaniku käsiraamat ei räägi sellest sõnagi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 17:06 Tsiteeri


Peugeot 406 oli selline asi käsiraamatus välja kirjutatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 16.09.13 17:58 Tsiteeri


Kui ilusti küsid, siis ei maksa midagi :)

EDIT: Lähed Revalisse ja küsid ilusti, et soovid teada saada enda auto varustuse nimekirja VIN koodi alusel. Põhjuseks võidki tuua need samad asjad, mis sind huvitavad (kõlarite võimsuse jätaks välja selgitusest, kuna seda otseselt VIN dekooder ei näita). Seda saad pärast googeldada näiteks või siit foorumist küsida.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Palju selline teenus maksta võiks ja mis ma täpsemalt ütlema pean?



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 18:55 Tsiteeri


Eks m a käin mõni päev läbi ja küsin :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 16.09.13 19:32 Tsiteeri


Teine variant on see, et otsid üles kleepsu, kus on lisade koodid kirjas. Avandil peaks see näiteks tagavararatta koopas olema.

Minu omal kahjuks polnud - küsisin esindusest.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Eks m a käin mõni päev läbi ja küsin :D



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.09.13 19:46 Tsiteeri


Samas kohas on see kleeps ka sedaanidel. :)

Tsitaat:
Algselt postitas: OnuJack
Teine variant on see, et otsid üles kleepsu, kus on lisade koodid kirjas. Avandil peaks see näiteks tagavararatta koopas olema.

Minu omal kahjuks polnud - küsisin esindusest.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Eks m a käin mõni päev läbi ja küsin :D



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 16.09.13 19:52 Tsiteeri


Kas sa mõtled neid koode : XOA ; BOA jne kui jah , siis need on mul millegi pärast auto service raamatus . Aga käin igaks juhuks autos ja vaatn äkki on seal midagi .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 17.09.13 09:51 Tsiteeri


Käisin täna audi keskuses , sain paberit kätte, aga ma ei saa väga aru mis siin kirjas.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.13 12:46 Tsiteeri


Lülita adaptsioonid eesti keele pealt saksa keele peale (nach der Wende der deutschen Sprache). Kui Google koos tõlkemootoriga ei tule järgi siis abiks ka näiteks eesti-saksa tüdruksõbra adapteerimine :).
Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Käisin täna audi keskuses , sain paberit kätte, aga ma ei saa väga aru mis siin kirjas.:D



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 17.09.13 13:04 Tsiteeri


Seal on koodidel inglis keelne tähendus olemas aga mu inglis keele oskus pole just küige parem.... seega kas on kellegil soovi tõlkimisega tegelda ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 17.09.13 13:11 Tsiteeri


https://translate.google.ee/?hl=et&tab=wT#en/et/
Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Seal on koodidel inglis keelne tähendus olemas aga mu inglis keele oskus pole just küige parem.... seega kas on kellegil soovi tõlkimisega tegelda ?



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 18.09.13 13:08 Tsiteeri


Google tõlge pole just kõige parem.. aga mul kirjas ,et autol on: PX1- xenon headlights, seega kas ma võin endal xenonid panna v ? Sellest ma ei saa väga aru .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.13 13:17 Tsiteeri


PX1 tähendab seda, et seal on adapteeruvad tuled ja option listi väite kohaselt sisaldab ka xenon plus tuled ja led päevatuled + tulepesurid.

___________
Google andis sellise tähenduse PX1-le:
PX1 = Adaptive headlights. Swivelling headlights for improved illumination of a winding road. Includes Xenon Plus headlights with LED daytime-running lights and headlight washers. Not available on 2.0 TDIe, includes options 8K4 and 8Q5

PS: Google-st vahel abi ikka.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Google tõlge pole just kõige parem.. aga mul kirjas ,et autol on: PX1- xenon headlights, seega kas ma võin endal xenonid panna v ? Sellest ma ei saa väga aru .



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 18.09.13 14:22 Tsiteeri


Härrased, guugel võib küll hääd teha, kuid unustasite pool tera soola lisamast :cool:

Teemaalgataja räägib tõenäoliselt ühest esimestest (1997. aasta) A6 C5'test, millel pole PX1 koodi tänapäevase tähendusega (Xenon+LED) palju pistmist.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 18.09.13 15:23 Tsiteeri


Aga mulle anti sellised paberid... just minu auto kohta ... ja siin märgitud mudeli aastaks 1998 ja ja tootmis kuupäevaks 01.10.1997.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
OnuJack
huviline



Registreerunud 10.12.07
Asukoht: (Tallinn, Kuressaare)
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant 2.5tdi Q 2002a

postitati 18.09.13 16:27 Tsiteeri


Ju seda sama lisade koodi kasutatakse ka uuemate autode peal, millel on reaalselt need mainitud asjad olemas.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Aga mulle anti sellised paberid... just minu auto kohta ... ja siin märgitud mudeli aastaks 1998 ja ja tootmis kuupäevaks 01.10.1997.



A circle is the perfect shape - imagine if you have 4 of these working together... ;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 18.09.13 19:15 Tsiteeri


Suht pointles paber .... kust ma siis peaks teadma , kas need asjad mul reaalselt ka olemas on .... ühes asjas olen kindel ,et mul on differentsal ... see ka mainitud seal paberil :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 18.09.13 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Suht pointles paber .... kust ma siis peaks teadma , kas need asjad mul reaalselt ka olemas on .... ühes asjas olen kindel ,et mul on differentsal ... see ka mainitud seal paberil :D


Ei taipa milles on probleem?
Alguses on häda, et pole käsiraamatut millest tahaks vaadata selliseid asju mida seal nagunii pole.
Nüüd on olemas paber, kus peal kõik varustus ja muud jutud, siis jälle ei sobi.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
SamsungS4
Bännitud



Registreerunud 28.07.13
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Quattro

postitati 18.09.13 19:38 Tsiteeri


Ei tegelt olen rahul , aga väga huvitav miks ma eesti keeles ei saanud , elame ju siiski eestis . :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tl470487
aeg maha



Registreerunud 06.07.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.13 21:56 Tsiteeri


Tartu Vaim pole Audi-ni jõudnud :D.

Tsitaat:
Algselt postitas: SamsungS4
Ei tegelt olen rahul , aga väga huvitav miks ma eesti keeles ei saanud , elame ju siiski eestis . :D



- 51905398 - autode diagnostikaseadmed ja töövahendid - VCDS - VAS - LAUNCH PRO3- http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=101206
HHO mootoripuhastus - kõik ja igasugused sisepõlemismootorid, küsi lisa 51905398 - https://www.youtube.com/watch?v=b5paGgZB_tM
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 47.8% - SQL: 52.2%]