Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 89 a. süütelukk (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1887)
spetsialist
huviline



Registreerunud 01.10.10
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5

postitati 16.10.12 21:40 Tsiteeri
Audi 100 89 a. süütelukk



Vanal sigaril süüteluku võti kadunud, rool lukus. Kuidas see vahetada. Võtsin spidoploki välja, et saaks lukule ligi. Rooli juurest on näha, et lukk oleks nagu kinnitatud mingi tähik kruviga, kuid sellel mingi jama ees. On keegi lukku vahetanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 17.10.12 17:06 Tsiteeri


Soovitan soojalt uurida veidi erinevaid otsikute tüüpe. Kui auto hingeelu veidi enam uurid, siis saad aru, et palja rist ja lapiku kruvikeerajaga just palju ära ei tee :) Ma ei viitsi hetkel süüvida sellesse, mis kruvi sul seal on aga ma eeldan et kuna audi 100 C4 kerega mudelil on süüteluku süsteemi juures samuti sarnane polt siis siinkohal nõuanne. Jutt käib nö "Security Torx" otsikust mille keskel peab olema auk. Seega on sul vaja sellist komplekti. Panen siia alla pildikese kus on näha erinevate otsikute variantidest. Sellest tabelist piilu ise , milline see otsik mida ma eelpool mainisin, välja näeb. Jõudu ja edu.


http://ultra2005.planet.ee/Audiclub/otsikud.jpg

Ja veel. Kui rahakott puuga seljas pole, siis soovitan osta endale keskpärase komplektikese mis mahub kenasti igale poole ära. Hinda peast ei mäleta aga suht odav oli ja sealt leiad mis vaja :) Tootjaks "Mannesmann" ja komplektist pilt siin allpool. Osta saab ntz "Espak"-i poeketist.


http://www.carparts-tuning.co.uk/out/pictures/1/29800.jpg

Ja ma eeldan, et kui sa selle kupaatuse sealt kätte oled saanud, siis leiad, et südamikku ei saa sa ikka kätte (kui just süüteluku korpusesse pole vastavat auku puuritud) ja siis tekkib sul järgmine küsimus mille koha pealt säästan ma sind. Ehk siis loe seda teemat :) --------> http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=105024


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
spetsialist
huviline



Registreerunud 01.10.10
Asukoht: Valga
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5

postitati 21.10.12 18:44 Tsiteeri
Audi 100 89 a. süütelukk



Lukk vahetatud, tänud ultra2005 info eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 34.1% - SQL: 65.9%]