Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A4 1.9 Tdi 66 kw (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1647)
Raija
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TDi

postitati 02.10.12 19:32 Tsiteeri
Audi A4 1.9 Tdi 66 kw



Tere kaasmaalased.
Ei osanud seda teemat kuhugi mujale teha,kui vale kohapeal,siis palun tõstke ringi.
Nimelt sai seda isendit vaatamas käidud: http://www.auto24.ee/used/1086659
Mootoris kolks sees,tagumiste akna postide pealt pahtel puruks pakatanud,praod sees.esikapote servad kobrutavad roostest,esisild koiliseb,värvi kahjustusi tervel kerel.esiklaasis pragu sees,kui pedaali vajutasid,siis lõi keresse värina sisse,nagu oleks mootori patjade asemel hokilitrid.Pühapäeval sai vaatamas käidud,siis ei olnud veel autol ülevaatust,ja omanik ei lasknud hinda alla 1100€,isegi sellehinnaga ei olnud nõus seda autot ostma ja ei soovita ka kellegile.antud lingi kohta ütleks mina nii,et pilt on "illustreeriva tähendusega" .pildid kenad,aga auto mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
automees6
huviline

Avatar


Registreerunud 24.05.06
Asukoht: Ida-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 Avant 2,5TDi Quattro, A7 3.0 TDI Biturbo

postitati 02.10.12 19:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Raija
Tere kaasmaalased.
Ei osanud seda teemat kuhugi mujale teha,kui vale kohapeal,siis palun tõstke ringi.
Nimelt sai seda isendit vaatamas käidud: http://www.auto24.ee/used/1086659
Mootoris kolks sees,tagumiste akna postide pealt pahtel puruks pakatanud,praod sees.esikapote servad kobrutavad roostest,esisild koiliseb,värvi kahjustusi tervel kerel.esiklaasis pragu sees,kui pedaali vajutasid,siis lõi keresse värina sisse,nagu oleks mootori patjade asemel hokilitrid.Pühapäeval sai vaatamas käidud,siis ei olnud veel autol ülevaatust,ja omanik ei lasknud hinda alla 1100€,isegi sellehinnaga ei olnud nõus seda autot ostma ja ei soovita ka kellegile.antud lingi kohta ütleks mina nii,et pilt on "illustreeriva tähendusega" .pildid kenad,aga auto mitte.

Hind on ju vastav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raija
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TDi

postitati 02.10.12 19:45 Tsiteeri


kui siis tööautoks ja võiduka lõpuni,aga ei olnud seal korralikku sisu ega keret,kuid see siiski minu arvamus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ott6
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.09
Asukoht: Paide
Kasutaja on eemal


postitati 02.10.12 20:48 Tsiteeri


Ma ei saa aru mida sa siis 1300 Euro eest sealt leida lootsid?


Audi A6 2.5 TDi C4; BMW 530D E39; A6 1.9 TDi C5; A4 Avant 1,9 TDi B5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Raija
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 18.11.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TDi

postitati 03.10.12 06:11 Tsiteeri


Tsitaat:

mina ei lootnud midagi,lihtsalt kirjutasin,nagu asi on selle autroga,teadmiseks teistele lihtsalt,et keegi ei hakka kusagilt kaugelt eestinurgast seda vaatama sõitma...




Mina ei lootnud midagi, lihtsalt kirjutasin nagu asi on selle autoga. Teadmiseks teistele lihtsalt, et keegi ei hakka kusagilt kaugelt Eesti nurgast seda vaatama sõitma.




Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 03.10.12 11:20 Tsiteeri


Iseenesest jah hea, et sa selle teema siia panid. See on siis umbes midagi taolist nagu sr.orgias see teema: "Autod, mille ostmist vältida" vms...
Piltidelt tunduski liiga ilus sellise hinna kohta. Oli endal kusjuures plaanis minna vaatama. Aga nüüd hea teada, et pole mõtet.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.8% - SQL: 69.2%]