Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kärukonks ja vool? (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 2402)
Rystar
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.11
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 23.07.12 23:26 Tsiteeri
Kärukonks ja vool?



Kas Audi 100 C4 sedaan konks sobib Audi 80 B4 Universaalile?
Kas käru tuledejaoks võib voolu võtta taga tuledest või peab võtma kuskilt plokist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kulufield
huviline

Avatar


Registreerunud 30.04.06
Asukoht: Klooga/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A3 1998a 1,8 , Toyota avensis 2007

postitati 24.07.12 05:32 Tsiteeri


Ei sobi. Võib võtta tagatuledest. Autochecki puhul peab olema plokk vahel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 24.07.12 05:57 Tsiteeri


http://www.autoextra.ee/web/?mp2

Siit näed ploki funktsionaalsust ja hindasid.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 24.07.12 07:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kulufield
Võib võtta tagatuledest. Autochecki puhul peab olema plokk vahel.


kulufield või keegi teine ehk oskab täpsustada seda vajalikku plokki natukene. Mis plokk või kus ta olema peab?

Mu auto suudab tuvastada küll kas mõni pirn on läbi või mitte kuid autocheckiga ma ei tea, et probleeme oleks olnud. Kontrollisin haagise juhet ning ütleks, et tuleb ta mul otse tagumisest vasakpoolsest tulest, isegi parempoolset suunatuld ei ole viitsitud ühendada.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.07.12 07:41 Tsiteeri


Mis autoga täpselt tegemist ja milles seisneb lahendamist vajav probleem ?!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 24.07.12 09:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Mis autoga täpselt tegemist ja milles seisneb lahendamist vajav probleem ?!?


Kui minu küsimust mõtled siis mina soovin teada milline see "peab olema" plokk on ning kas ta ikka "peab" olema või mitte.
Mina ei pannud seda enda autol kusagil tähele kuid samas mingeid probleeme ka nagu ei ole esinenud.
Autoks siis profiilis olev B6.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mtaudi
huviline



Registreerunud 26.02.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Golf Variant '17

postitati 24.07.12 09:05 Tsiteeri


Kärukonksu pistikul käib ju vahel releeplokk, kuhu tuleb peale vool ja tuledest võetakse ainult signaal - seda selleks, et auto enda elektriahelat mitte ülekoormata lisatulede, ehk siis käru valgustuse näol.
Eriti hästi on seda tunda siis, kui mingi haagissuvila vms taha panna, kus tulesid rohkem. Selleks ongi vahele vaja releeplokki. Kui ma näiteks enda autole mingi lisatule ilma releeta taha panen, hakkab kohe pirni viga viskama, et voolukadu vms.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ee-martynas
klubiliige



Registreerunud 19.08.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2013 3.0 TDI

postitati 24.07.12 11:32 Tsiteeri


Tänud info eest. Esmapilgul nägin ma ainult juhet kuid eks sügavamale kaevamine annab mul õige ülevaate. Nüüd tean vähemalt mida otsida.


http://images.spritmonitor.de/791111.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.07.12 12:39 Tsiteeri


Ma ei väsi kordamast, et B6'tel on kasutusel vähemalt kaks erinevat süsteemi- kas (täis)elektrooniliselt juhitakse ja kontrollitakse KÕIKI tulesid või ainult teatud alamhulka (gabariidid, kaugtuled, suunad ja numbrituled).


Originaalis on käru jaoks kasutusel spetsiaalne juhtplokk- palja releekarbiga enam tegemist pole. Info saadakse üle Convenience CAN'i, mitte "tulede käest."
See peaks asuma pagassi vasakul küljel polstri all.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rystar
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.11
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.11.12 21:55 Tsiteeri


Äkki sobib siis Audi 100 c4 1992a konks Audi a6 c5 2001a omale?

Kas releeplokid on erinevatel automarkidel erinevad või võib ka suvalise autopealt võetud plokki kasutada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.11.12 22:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Rystar
Äkki sobib siis Audi 100 c4 1992a konks Audi a6 c5 2001a omale?

1:1-le kindlasti mitte, kered on selleks lihtsalt liiga erinevad. Nagu ma aru saan siis sul on c4-ja konks olemas ja kangesti tahad mõnele masinale külge pookida. Lihtsam ja mõtekam variant minuarust oleks see c4-ja konks maha müüa ja b4-jale uus konks soetada. Neid on juba mõistliku hinnaga saadaval ka, kusjuures ei oma tähtsust kas universaal või sedaan kere pealt.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rystar
huviline

Avatar


Registreerunud 05.02.11
Asukoht: Põlvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 13.11.12 22:23 Tsiteeri


Konksuga ma siis enam maid ei jaga. :D Aga siis jääb veel plokikohapealt küsimus õhku. Kas ma võin c4 kerepealt võtta ploki ja panna mistahes autopeale või on neil mingisugused erinevused?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 40.4% - SQL: 59.6%]