Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Ostuabi:Audi A6 C5 2.8 V6 142kW (Vastuseid: 40 | Vaatamisi: 5792)
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.06.12 07:25 Tsiteeri


Päeva jooksul üritan siia panna Audi A6 C5 2.8q 142kw rihmavahetuse hinna koos tööga. Originaalosasid võite esindusest tellida. B-varuosade hinnad panen üles mingihetk (tootjad siis Graf, Contitech, Gates, Ina jne).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 25.06.12 07:30 Tsiteeri


Natuke vähem kui aasta tagasi sain korralike juppidega (forssist ostetud) rihmavahetuse 400-500 vahel tehtud (2.8 C5). Oluliselt odavamaid pakkumisi ei saanud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.06.12 09:03 Tsiteeri


Niisiis. Lubatud hinnad. Hinnad on siis võetud Jõhvis asuvas Agdeck-Auto AS hinnakirjast.

Mootoririhma komplekt SKF (sis. kõik rullikud+hammasrihm): 146.00 EUR;
Veepump SKF: 41.00 EUR;
Termostaat SWAG 87c: 10.00 EUR;
Jahutusvedelik roheline 6 liitrit: 48.00 EUR;
Tööaeg 3.5h x 32.- : 112.00 EUR;

KOKKU: 357.00 EUR

Sellest hinnast on võimalik veel ka alet saada, minu käest küsides ja klubilisust mainides (soovitav oleks klubikaardiga vehkida) saab 10-15% alla, töökojast ilmselt 5-10%, sõltuvalt rääkimisoskusest. :P

Seda 600 euri juttu ma ei saa aru, kust võeti. Võimalik tõesti, et esinduses siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 25.06.12 09:38 Tsiteeri


Mõned C5 tüüpvead veel mida võiks ostu eel vaadata.


Kas ABS toimib (veamälu tühi?), armatuuris tuli ei põle? (remont ca 100 EUR)
Kas armatuuris kompuutri display on loetav soojast peast, ei ole hägune või puuduvate piksliridadega? (Uus display koos vahetusega ca 100EUR)

Tagaistmes topsihoidjad liiguvad?
Kesklukk toimetab tõrgetetta?
Raadio ja kõik kõlarid tomivad, kragina ja raginatta?
Koeralifti kujuga autol tagaluugi veeprits toimib? (Ei voola luugi sisse? Ei vea pritsi klaasipuhasti liikumisega kaasa?)
Kõik elekrtiaknad liiguvad nupust alla ja pärast ka üles tagasi?
Peegliklaasid lähevad soojaks? Servad ei mädane?
Klaasiepsuri düüsid soojenevad?
Esiklaasile tuleb vett tugeva survega? (klaasipesuri pump kipub aeglaselt surema)


Rohkem hetkel ei meenu ikaldusi C5-ga :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 25.06.12 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Niisiis. Lubatud hinnad. Hinnad on siis võetud Jõhvis asuvas Agdeck-Auto AS hinnakirjast.

Mootoririhma komplekt SKF (sis. kõik rullikud+hammasrihm): 146.00 EUR;
Veepump SKF: 41.00 EUR;
Termostaat SWAG 87c: 10.00 EUR;
Jahutusvedelik roheline 6 liitrit: 48.00 EUR;
Tööaeg 3.5h x 32.- : 112.00 EUR;

KOKKU: 357.00 EUR

Sellest hinnast on võimalik veel ka alet saada, minu käest küsides ja klubilisust mainides (soovitav oleks klubikaardiga vehkida) saab 10-15% alla, töökojast ilmselt 5-10%, sõltuvalt rääkimisoskusest. :P

Seda 600 euri juttu ma ei saa aru, kust võeti. Võimalik tõesti, et esinduses siis.


Hind on tõesti hea:)
Kas kaasneb ka garantii, kui peaks midagi jutuma?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.06.12 10:05 Tsiteeri


Varuosadele garantiid anda ei saa, küll aga usun, et kui mingi viga peaks ilmnema paigaldusest tingituna, siis saab ka garantiiasju arutada. Kõike saab täpsemalt uurida teenindusest, kontaktid on olemas internetiavarustes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 25.06.12 10:09 Tsiteeri


Unustasid veel mainida generaatori rihma ja pingutit, mida üldiselt tavaks hammasrihmaga koos vahetada sellel autol.

rihm: 15 eur;
pinguti 55 eur.

Kokku siis 357+55+15=427 eur.


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Niisiis. Lubatud hinnad. Hinnad on siis võetud Jõhvis asuvas Agdeck-Auto AS hinnakirjast.

Mootoririhma komplekt SKF (sis. kõik rullikud+hammasrihm): 146.00 EUR;
Veepump SKF: 41.00 EUR;
Termostaat SWAG 87c: 10.00 EUR;
Jahutusvedelik roheline 6 liitrit: 48.00 EUR;
Tööaeg 3.5h x 32.- : 112.00 EUR;

KOKKU: 357.00 EUR

Sellest hinnast on võimalik veel ka alet saada, minu käest küsides ja klubilisust mainides (soovitav oleks klubikaardiga vehkida) saab 10-15% alla, töökojast ilmselt 5-10%, sõltuvalt rääkimisoskusest. :P

Seda 600 euri juttu ma ei saa aru, kust võeti. Võimalik tõesti, et esinduses siis.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.12 10:12 Tsiteeri


Hind on tõesti soodne.Selle garantii asjaga on küll ju kehvad lood.Mina lasin autol kogu selle krempli vahetada ja sain garantii 3 aastat, või 120000km.See jutt, et hiljem saab arutada on mõtetu, kas on garantii või siis ei ole.Sellisel juhul, nagu välja on toodud siin eelmises postituses, et kokku läheks 427 euri.Ma usun, et inimesed maksaks enne natuke rohkem ja saaks korraliku garantii asjadale.See tänapäeva suusõnaline on nagu ta on eriti veel siin riigis.Ma ei halvusta kedagi ega midagi, aga mingisse suvalisse garaazi ma oma autot ei viiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.06.12 10:27 Tsiteeri


Genekarihma vahetus on igaühe enda teha, kas tahab või ei, mistõttu ma seda siia ka ei lisanud.
Garantii kohta- esiteks, meie ettevõte ei taha üldse väga Audi V6 mootoreid sisse võtta, kuna põhirõhk on siiski teiste markide teenindamisel. Suvalise garaa˛iga samuti tegemist ei ole, tegemist on Honda & Citroeni margiesindusega. Esindatud markidele on täiesti olemas garantii. Audile ei oska ma seda aga lubada. Ilmselt kui küsida, siis mingi garantii ikka saab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
eko89
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.06
Asukoht: jõhvi city
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 d3 171kw

postitati 25.06.12 10:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Hind on tõesti soodne.Selle garantii asjaga on küll ju kehvad lood.Mina lasin autol kogu selle krempli vahetada ja sain garantii 3 aastat, või 120000km.See jutt, et hiljem saab arutada on mõtetu, kas on garantii või siis ei ole.Sellisel juhul, nagu välja on toodud siin eelmises postituses, et kokku läheks 427 euri.Ma usun, et inimesed maksaks enne natuke rohkem ja saaks korraliku garantii asjadale.See tänapäeva suusõnaline on nagu ta on eriti veel siin riigis.Ma ei halvusta kedagi ega midagi, aga mingisse suvalisse garaazi ma oma autot ei viiks.


:)
Nõustun täiesti.
Ma vahetasin tartu vw/audi esinduses ja ei mäleta, kas garantii oli 2 või 3 aastat ja mingi läbisõit.
Aga me jõutsime siis vastuseni ,esinduses korralike osadega on summa ikka ligi 600 eur. B-varuosadega ja ilma garantiita on võimalik hakkama saada 400eur, eks igaüks vaib oma tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
pillekas
huviline



Registreerunud 12.03.10
Asukoht: Läänemaa
Kasutaja on eemal


postitati 25.06.12 10:35 Tsiteeri


Ma arvan ka seda:cool: Kui läheb rihmade vahetuseks, siis ikka võetakse kogu krempel.(JokerAudi), kui nüüd sinu viimast postitust lugeda, siis milleks sa üldse vaidled praegu?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 25.06.12 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pillekas
Ma arvan ka seda:cool: Kui läheb rihmade vahetuseks, siis ikka võetakse kogu krempel.(JokerAudi), kui nüüd sinu viimast postitust lugeda, siis milleks sa üldse vaidled praegu?:)


Ei olegi vaidlusega tegu. Küsiti hindasid, saite hinnad. Aga jah, nagu ka eko89 ütles, igaüks valib oma tee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mkb
meeskond



Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Avant Q

postitati 26.06.12 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: erki.t
Mõned C5 tüüpvead veel mida võiks ostu eel vaadata.


/---/


Rohkem hetkel ei meenu ikaldusi C5-ga :D


Esiklaasi juurest katuseäär kipub ka mädanema.
Tegelikult oli C5 vigadest isegi mingi teema, aga kiiruga ei leidnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Amadeus
klubiliige

Avatar


Registreerunud 08.10.02
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C7q

postitati 26.06.12 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Jahutusvedelik roheline 6 liitrit: 48.00 EUR;
Seda 600 euri juttu ma ei saa aru, kust võeti. Võimalik tõesti, et esinduses siis.


5v mootorisse ei käi roheline jahutsuvedelik, vaid G12. Selle B-kola osas arvamust avaldama ei hakka, ise teate mida paigaldate. Minujaoks on antud ajam mootori juures suhteliselt tähtis ja pole suurem asi kokkuhoiukoht.

Tsitaat:
Algselt postitas: mkb
Tegelikult oli C5 vigadest isegi mingi teema, aga kiiruga ei leidnud.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=85771


Wer im sommer schon am winter denkt, der sicherlich ein quattro lenkt!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 26.06.12 22:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Niisiis. Lubatud hinnad. Hinnad on siis võetud Jõhvis asuvas Agdeck-Auto AS hinnakirjast.

Mootoririhma komplekt SKF (sis. kõik rullikud+hammasrihm): 146.00 EUR;
Veepump SKF: 41.00 EUR;
Termostaat SWAG 87c: 10.00 EUR;
Jahutusvedelik roheline 6 liitrit: 48.00 EUR;
Tööaeg 3.5h x 32.- : 112.00 EUR;

KOKKU: 357.00 EUR

Sellest hinnast on võimalik veel ka alet saada, minu käest küsides ja klubilisust mainides (soovitav oleks klubikaardiga vehkida) saab 10-15% alla, töökojast ilmselt 5-10%, sõltuvalt rääkimisoskusest. :P

Seda 600 euri juttu ma ei saa aru, kust võeti. Võimalik tõesti, et esinduses siis.


Sai enda masinalgi pool aastat tagasi rihmavahetus koos sinna juurde kuuluvaga ette võetud. Mootoriks on küll 2,4 121kw kuid see pole eriti määrav. Päris 600€ kokku ei läinud. Jupid sai Tartu Forssist (letihinnast soodsamalt). Rihmad sai Gates´i omad, kes on ka osadel mudelitel originaal tootja.

Vahetusse läksid:

Hammasrihm (gates) + rullikud
Veepump
Termostaat (behr)
Genekarihm (gates)
Genekapingutaja rullik

Kokku :200€ + paigaldus (mille tegin ise)


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 27.06.12 05:37 Tsiteeri


Jahutusvedelik jahutusvedelikuks. Igasugu asju näinud, mis sinna pandud on :D Alates tavalisest veest lõpetades mingi sogaga, mis koosnes veest ja tosoolist.
Aga jah, 200 euri kanti see juppide hind on suht igalpool (v.a. esindus). Ise vahetades säästab sisuliselt teise samasuure summa. Muidugi, sellega olen nõus, et selle koha pealt sente lugema ei peaks. Teed selle 300-500 eur töö ära ja on keskeltläbi 100 000km mureta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.8% - SQL: 58.2%]