Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Immo kas on? (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 1930)
margu206
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 28.11.04 20:38 Tsiteeri
Immo kas on?



Kas keegi on teadlik kas a4 alates 94 on kõigil autdel peal immobilaiser ? Ja mis põhimõttel see käib mul võtmes mingit elektroonikat küll pole


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 28.11.04 20:42 Tsiteeri


http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=11112
Siin ka juttu sellest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 28.11.04 21:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja margu206
Kas keegi on teadlik kas a4 alates 94 on kõigil autdel peal immobilaiser ? Ja mis põhimõttel see käib mul võtmes mingit elektroonikat küll pole


Kõige lihtsam moodus on selline - võtad tüki fooliumit ja mässid selle ümber süütevõtmepea ning proovid käivitada, kui käivitub immot pole. Tegelikult peaks A4 - l olema armatuuris kollane võtme kujutis, mis süüte sissekeeramisel ära kustub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margu206
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 29.11.04 07:50 Tsiteeri


on küll mingi auto kollasel taustal ja võti on all


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 29.11.04 08:47 Tsiteeri


Mis elektroonikat sa sealt visuaalselt ikka leida tahad? Süütevõtmel (ukse luku võtmel pole) on selline väike must plönnike, mis peakski seesamune olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 29.11.04 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja TiitR2
Mis elektroonikat sa sealt visuaalselt ikka leida tahad? Süütevõtmel (ukse luku võtmel pole) on selline väike must plönnike, mis peakski seesamune olema.

oled kindel ?
Kraapisin võtme laiali ja võtsin sealt selle plönni välja, nägi välja nagu väike taskulamp.


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.04 16:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja margu206
Kas keegi on teadlik kas a4 alates 94 on kõigil autdel peal immobilaiser ? Ja mis põhimõttel see käib mul võtmes mingit elektroonikat küll pole

Võtsin omal transponder kataloogi lahti ja A4ja alt ütleb et alates 1995 hakati seda sinna panema. Samas tean et juba 94a 80nel on transponder sees.
Võtmega on selline asi, et kui võtme lahti võtad, siis keskel on see patarei mis tuld lülitab (kui on) siis nüüd vaadates nii, et võti on suunaga sinu vastaspoole siis paremas servas on see pirn ise ja vasak sama nurk on kas plastikuga täis valatud, või on seal selline väike pulgake, seesama transpondri osa täidabki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 29.11.04 18:11 Tsiteeri


tänx mees:D ma mingipäev koolis mõtlesin, et mis sitatükk see on ja tahtsin minema visata, et äkki mingi pesse või laialivalgunud teab mis, hea, et alles hoidsin :D muidu oleks vist koolist ära minemisega probleemid olnud:D


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.04 18:16 Tsiteeri


IRW
Siis oleks eriti lahe olnud, küll sa kiirelt oleks otsima läinud kui oleks hakanud mõtlema, et mida ma tegin ennist :D
Ega jah ülearust sinna miskit ikka pandud niisama pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vaa11
huviline



Registreerunud 24.01.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2,3 87

postitati 29.11.04 18:34 Tsiteeri


Olen juba kevadest saati audi omanik aga :o nüüd kui lugesin teemat, siis hakkain ka mõtlema et mul armatuuris sama tuli ja puha ,uurin siis võtit ja see plast plönn täiesti olemas . Aga ...Mul on ainult üks võti ega keegi ei oska mulle öelda kust kohast võiks tellida või kuidas saaab tagavara võtit
tänks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.04 18:39 Tsiteeri


Esinduse kaudu vaid siis... ehk revali kaudu.
Euro masinatel suuremalt jaolt ei saa transpondrit kopeerida, japsidega natuke teine asi.
Hinnavahemik peaks jääma sinna 500-600.- vahele.
Viimati mis kuulsin oli muidugi täidsa ulme, et tuleb lasta enne teha koopia võti (mis keerab kõiki lukke kuid tööle siis masinat ei jäta) ja see siis esindusse viia. Nemad siis saadavad selle tehasesse koos vajalike andmetega ja siis sealt saad vastu valmis töötava transponder võtme... varem ei olnud miskit koopiat vaja teha, eks seda pead ise järgi uurima.
Teine ja minuarust mõeldavam variant oleks see immo lihtsalt maha tappa kuna kuuldavasti pidi lihtsalt maha asi varastel käima ja lasta kohe ka peale panna eraldi immobilaiser.... turvalisus kõrgem ja võtmetega probleeme pole.
Loomulikult tuleb mõelda ka selle peale, et palju sul neid võtmeid üldse vaja on ja kas on mõtet kõige sellega nii mässata, valik on juba sinu enda teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
samru
klubiliige



Registreerunud 01.02.04
Asukoht: Pirita, Mähe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2Q, B6 3,0Q, Buell XB12s

postitati 29.11.04 18:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja vaa11
Olen juba kevadest saati audi omanik aga :o nüüd kui lugesin teemat, siis hakkain ka mõtlema et mul armatuuris sama tuli ja puha ,uurin siis võtit ja see plast plönn täiesti olemas . Aga ...Mul on ainult üks võti ega keegi ei oska mulle öelda kust kohast võiks tellida või kuidas saaab tagavara võtit
tänks


Kardan, et ainult esindusest saad uue võtme pluss veel selgeks õpetamise immo plokile.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.11.04 18:48 Tsiteeri


Õpetada pole seal midagi, tehasest tuleb sinu masina jaoks vastav võti kohe.

edit: lisan juurde et see 500-600.- peaks olema tavalise võtme eest, ei ole uuemate omadega kokku puutunud, et kui võtme peal juba keskluku juhtimine jne siis need on juba üüratukallid (nt toyota mehed käivad meie juures hambadi võtmele peale saagimas, sest tehasest tuleb juba blank võti, siis küsisime mis selline ka maksab, hinnaks öeldi 2500.- :P seal oli neid nuppe ka muidugi juba vist tk 5 isegi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vaa11
huviline



Registreerunud 24.01.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2,3 87

postitati 29.11.04 19:52 Tsiteeri


ei ole just eriti lõbus :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margu206
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 29.11.04 19:53 Tsiteeri


jääb küsimus miks pole varuvõtmetel seda transponderit


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
darkSlide
huviline

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Asukoht: Pelgu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8

postitati 29.11.04 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja margu206
jääb küsimus miks pole varuvõtmetel seda transponderit
on olemas :) väga kohe :). Kohe kui tegin täna kindlaks, et immo ka töötab( nimelt kookisin selle plönni välja ning üritasin siis käivitada aga see jäigi ürituseks), siis tekkis endal ka küsimus aga mis saab siis varuvõtmest, tegin proovi ja töötas, ehk on sinna ka sisse sülatatud see jurakas

aga kui siin juba võtmetest räägitakse siis ntx selline küsimus nimelt mul põhivõtmel see väike lambike puru, ehk siis kust saaks uut seda pirni, kujutan, ette, et Revalis alla 2 soti asi ei lähe:D ?
Kellegil pakkuda äkki :P? Odavamalt


"See ikka ilmselt seda tähendab, rooli ja istme vaheline seib ei vea alati välja!"-kasutaja rixa

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=55191
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
margu206
huviline



Registreerunud 10.11.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 quattro

postitati 29.11.04 20:32 Tsiteeri


Sama lambiküsimus ka siitpoolt


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jesse
huviline



Registreerunud 09.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 2.5 TDI

postitati 30.11.04 09:43 Tsiteeri


Veel üks lisaküsimus:
Juba kasutatud masinat ostes (palju aastaid tagasi) puudus peavõti. Ehk siis see võti, millele on kesklukupult peal. Mis võimalused mul selle pealearetamiseks on?

Samas ledsin kiire otsinguga paar linki:

http://www.ukcar.com/features/tech/others/Immobiliser-fitted/

http://forums.audiworld.com/s4/msgs/113641.phtml

http://www.evc.de/en/product/keys/keys.asp


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.3% - SQL: 35.7%]