Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: B4 Cabrio, katuse kate ei lukustu (Vastuseid: 6 | Vaatamisi: 1208)
daniil_d
huviline



Registreerunud 18.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 20.03.12 13:51 Tsiteeri
B4 Cabrio, katuse kate ei lukustu



Esiteks, tere kõigile!

Olen uus Audi omanik ja siin siis ka mu esimene probleem/mure

Nimelt see kate siis kuhu alla katus kokku käib ei lukustu. Alguses ei toimetanud hästi üks pool, nüüd mõlemad. Olen proovinud hingesid reguleerida, kuid tulutult. Kui proovida neid lukke kästisi alla suruda siis need ei hammustu kinni. Seega ma eeldan, et probleem seisneb lukustus mehhanismis? Kust uued osta? Keegi teab äkki mingit head linki kust infot saada. Igastahes igasugune abi/soovitused on teretulnud!


Võta pikem samm, kulub vähem talda!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 20.03.12 21:58 Tsiteeri


Endal läksid need mootorid väidetavalt katki, Audi Tartu esinduse sõnul ning 3700eek tükk pakuti sealt siis. Vaata pigem süsteem korralikult üle, seda asja saad panna juhtima ka manuaalselt kuuskant võtmega, kui see automaatasi jamab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daniil_d
huviline



Registreerunud 18.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 21.03.12 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: daniil_d
räägi pisut täpsemalt sellest käsitsi variandist, mõtled seda kuuskanti mis selle hinge küljes?


Räägi pisut täpsemalt sellest käsitsi juhtimise variandist, mõtled seda kuuskanti mis selle hinge küljes?

Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Võta pikem samm, kulub vähem talda!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 21.03.12 18:56 Tsiteeri


Seda kuuskanti keerad auto esiosa poole. Hoia kuuskanti siis piisavalt kõvasti käes, kuna alla kukkudes maandub ta kere sisse, mul seal kaks tk uue omanikuga rändamas ilmselt :D Aga sealt ma avasin seda mehanismi, sul äkki see lüliti annab signaali et ta avaks seda mootorit koguaeg, võta lüliti tagant ära ning siis proovi kas toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 23.03.12 14:46 Tsiteeri


Kas on tegu elektrilise või manuaalse katusega? Manuaalse puhul pole seal mingeid mootoreid ega asju. Proovi kruvika vms asjaga suruda seda lukustus mehhanismi, kas võtab üldse lukku.

Elektrilise katuse puhul võib asi seotud olla selle mootoriga, mis seda klappi lahti ajab: Link

Kuuskant võtmega saad lihtsalt katuseklapi lahti teha, mitte kinni panna.


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
daniil_d
huviline



Registreerunud 18.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 02.04.12 17:30 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud järgima foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse peatamine!"


Võta pikem samm, kulub vähem talda!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
daniil_d
huviline



Registreerunud 18.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 12.04.12 09:58 Tsiteeri


Tegu on manuaalse katusega. Proovisin käsitsi lukustada seda mehhanismi, ei lukustu. Kui nuppu korduvalt vajutada siis mingi hetk võtab kinni.


Võta pikem samm, kulub vähem talda!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 38.2% - SQL: 61.8%]