Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2009.a 2.0 A4 (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 2252)
h.u
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 BiTDI

postitati 01.01.12 19:43 Tsiteeri
2009.a 2.0 A4



http://auto.plius.lt/en/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a4/id-154122

Mida arvate sellest A4jast? Mis on tyypvead ja kas nelivedu on norm? Keegi VIN koodiga aidata saab? Hind on masinal ok ju.


http://images.spritmonitor.de/396003_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
sileem11
huviline

Avatar


Registreerunud 17.09.03
Asukoht: Hrku
Kasutaja on eemal

Auto: G30LCI, B6,C3

postitati 02.01.12 08:33 Tsiteeri


Kuidagi eriti odav on, kus läbisõit kirjas on, 125 kw konfis mootor on miskipärast vähelevinud. Kui aus asi on siis on väga magus pakkumine, aga leedu värk, kindlasti on kusagil kalad sees. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 02.01.12 09:20 Tsiteeri


Sarnaste autode hinnad algavad Saksamaal 20000 eurost.

Võib arvata, et kuskil on midagi elutähtsat taastatud, aga üliodavalt hakkama saadud.


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.01.12 09:51 Tsiteeri


Minu soovitus oleks nii uut autot otsides alustada auto otsingutega näiteks Audi Tallinna müügisalongist. B8 A4-sid on Eestisse müüdud juba omajagu ja neid peaks olema ka järelturul saadaval. Miks ma sellist asja soovitan? Sest nt 2009a Eestist uuena ostetud autol on kindel hooldusajalugu olemas. Mõnel juhul kehtib veel ka garantii. Igal juhul kindlam osta Eestist selline auto natuke kallimana ja olla kindel auto minevikus, kui osta nö põrsas kotis odavama raha eest. Mina käituksin sedasi, kuid see olen mina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 02.01.12 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Minu soovitus oleks nii uut autot otsides alustada auto otsingutega näiteks Audi Tallinna müügisalongist. B8 A4-sid on Eestisse müüdud juba omajagu ja neid peaks olema ka järelturul saadaval. Miks ma sellist asja soovitan? Sest nt 2009a Eestist uuena ostetud autol on kindel hooldusajalugu olemas. Mõnel juhul kehtib veel ka garantii. Igal juhul kindlam osta Eestist selline auto natuke kallimana ja olla kindel auto minevikus, kui osta nö põrsas kotis odavama raha eest. Mina käituksin sedasi, kuid see olen mina.


Enamus eestlasi soovivad siiski osta auto alla turuhinna hiljem küll kirudes,et masin ei taha koos püsida+veel miljon anomaaliat jne.:DKui Leedukas pakub antud autot sellise hinnaga siis arvatavalt oleks see masin juba enne tema kätte sattumist müüdud.Muidugi seda sellisel juhul ,kui masin ühes tükis ja garanteeritud jutuga mida ta hetkel pakub.Kuid see selleks, eks igaüks otsusta ise mis sobib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
h.u
huviline

Avatar


Registreerunud 04.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 BiTDI

postitati 07.01.12 14:30 Tsiteeri


Nonii. Semul masin käes ning vististi rahul. Erilisi vigu esialgu ei ole, rool tundub ainult natukene kange ja raske võitu. Ei tea kas peabki olema nii? Mõni ütleb, et peab. Aga tõesti hea hinnaga saadud. Vast ei hakka lagunema. :p


http://images.spritmonitor.de/396003_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 07.01.12 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: h.u
Nonii. Semul masin käes ning vististi rahul. Erilisi vigu esialgu ei ole, rool tundub ainult natukene kange ja raske võitu. Ei tea kas peabki olema nii? Mõni ütleb, et peab. Aga tõesti hea hinnaga saadud. Vast ei hakka lagunema. :p


No te ju proovisite sarnaseid masinaid teisigi, ega ju siis ei lähe ilma teistega võrdlust omamata ostma? Seda masinat saaks ka uuena proovida, ei tohiks selliseid küsimusi küll tekkida, seda enam, et äärmiselt imelik on foorumis küsida, et "kuidagi kange tundub", kuidas teile tundub, me ju pole seda masinat proovinud:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fubatsu
huviline

Avatar


Registreerunud 18.01.12
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 19.01.12 14:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: h.u
Nonii. Semul masin käes ning vististi rahul. Erilisi vigu esialgu ei ole, rool tundub ainult natukene kange ja raske võitu. Ei tea kas peabki olema nii? Mõni ütleb, et peab. Aga tõesti hea hinnaga saadud. Vast ei hakka lagunema. :p



Sai ka endale soetatud A4 B8. Enne uurisin võimalikult palju konkreetse kere, mootorite ja lisavarustuse kohta. Tõsi eesti keeles infot pole, aga inglise keel aitab hädast välja.
Mul on 2,7 TDI V6 ja tollel käib rool väga kenasti - loomulikult millega võrrelda!!?? Ise varem proovides ei märganud olulisi erinevusi rooli raskuses, isegi kui rehvi/velje mõõdud ja mootorite kaalud autodel erinesid.
Igatahes, kui arvestada selle auto confi (lisavarustust), siis nii ulme odav see polegi. Aga nagu arvatavasti isegi kuulnud oled, siis leedukad suht sulid! Aga petta võid saada ka kaasmaalase käest!
Eks see riskibusiness ole...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 19.01.12 14:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: h.u
Nonii. Semul masin käes ning vististi rahul. Erilisi vigu esialgu ei ole, rool tundub ainult natukene kange ja raske võitu. Ei tea kas peabki olema nii? Mõni ütleb, et peab. Aga tõesti hea hinnaga saadud. Vast ei hakka lagunema. :p


Arvan,et roolivõimendi pump ära muud ei miskit!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
aikapoiss
huviline



Registreerunud 27.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 2,7tdi Avant Quattro 2006a.

postitati 25.01.12 15:06 Tsiteeri


Kuidas selle rooliga siis on?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 41.1% - SQL: 58.9%]