Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Niiskus salongis(Eemaldatud) (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3880)
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 15.12.11 18:44 Tsiteeri
Niiskus salongis(Eemaldatud)



Selline asi, et kundepoolne osa oli audi coupes mõnusalt siis märg. Vesi tuli salongi puhuva puhuri juurest, salongi filtri karp polnud korralikult kinni. Eks siis, suurema vee sai tolmuimejaga(tööstuslik) ära tõmmatud ja ajalehti olen ka juba korduvalt sisse mätsinud ja siis vahetanud. Oskab keegi öelda kõike efektiivsema lahenduse kuidas suuremosa niiskusest ja veest välja saaks. Vaiba väljatõmbamisest pole eriti huvitatud, autoga vaja sõita ja pole aega kuivatada seda kusagil. Vaibaalune polsterdus on nagunii vahtplast mis niiskust ei ime, ehk sellepärast pole vaja muretseda.
Äkki on mingi niiskust imev "padi" või midagi sellist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 15.12.11 18:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Selline asi, et kundepoolne osa oli audi coupes mõnusalt siis märg. Vesi tuli salongi puhuva puhuri juurest, salongi filtri karp polnud korralikult kinni. Eks siis, suurema vee sai tolmuimejaga(tööstuslik) ära tõmmatud ja ajalehti olen ka juba korduvalt sisse mätsinud ja siis vahetanud. Oskab keegi öelda kõike efektiivsema lahenduse kuidas suuremosa niiskusest ja veest välja saaks. Vaiba väljatõmbamisest pole eriti huvitatud, autoga vaja sõita ja pole aega kuivatada seda kusagil. Vaibaalune polsterdus on nagunii vahtplast mis niiskust ei ime, ehk sellepärast pole vaja muretseda.
Äkki on mingi niiskust imev "padi" või midagi sellist?


Kõige tõhusam viis on siiski ajalehed, kuid see nõuab aega ( endal oli juhipool uputus ning kuivatasin ca 1-2 kuud autot ajalehtedega. Kui on võimalik, siis kasuta soojapuhurit ajalehtedele lisaks.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ülks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.04
Asukoht: Tartu/Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 2.5Tdi & Cabrio 2.8 & Chevrolet Astro AWD

postitati 15.12.11 20:00 Tsiteeri


Kodustest vahendidest on kõige tõhusamad ilmselt ajalehed ja soojapuhur. Võid oma murega pöörduda ka asutuste poole, kes tegelevad salongi märgpesuga, neil on salongi kuivatamiseks spets aparaadid olemas.


Mobiilse kümblustünni rent Tartus->
www.teemetünni.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 15.12.11 20:20 Tsiteeri


Ma mõtlesin ka algul selle peale aga ega ta odav kindlasti pole. Eks saab ajalehtedega vast hakkama, nv puhur sisse päevaks, peaks enamvähem lahti saama. Talvel muidugi enamjaolt autodel nagunii vaibad sellised niiskema poolsed. Aga päris läbimärg ikka ei taha, et oleks.
Igatahes tänud soovituste eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.12.11 20:44 Tsiteeri


Puhur on parim variant, kui pikendusega voolu autosse saad. Hea, kui saaksid õhujoa otse alla matile suunata, kasuta selleks traadist konkse vms. Paar tundi ja on kuiv. Luuk või aken jäta pisut lahti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 15.12.11 20:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Puhur on parim variant, kui pikendusega voolu autosse saad. Hea, kui saaksid õhujoa otse alla matile suunata, kasuta selleks traadist konkse vms. Paar tundi ja on kuiv. Luuk või aken jäta pisut lahti.


Vast seda varjanti kasutangi, kui nv "garagasse" lastakse.
Suur aitäh!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Puhaslumi
huviline



Registreerunud 02.07.08
Asukoht: Lõuna-Eesti/ Haaga
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4

postitati 16.12.11 12:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Wolf123
Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Selline asi, et kundepoolne osa oli audi coupes mõnusalt siis märg. Vesi tuli salongi puhuva puhuri juurest, salongi filtri karp polnud korralikult kinni. Eks siis, suurema vee sai tolmuimejaga(tööstuslik) ära tõmmatud ja ajalehti olen ka juba korduvalt sisse mätsinud ja siis vahetanud. Oskab keegi öelda kõike efektiivsema lahenduse kuidas suuremosa niiskusest ja veest välja saaks. Vaiba väljatõmbamisest pole eriti huvitatud, autoga vaja sõita ja pole aega kuivatada seda kusagil. Vaibaalune polsterdus on nagunii vahtplast mis niiskust ei ime, ehk sellepärast pole vaja muretseda.
Äkki on mingi niiskust imev "padi" või midagi sellist?


Kõige tõhusam viis on siiski ajalehed, kuid see nõuab aega ( endal oli juhipool uputus ning kuivatasin ca 1-2 kuud autot ajalehtedega. Kui on võimalik, siis kasuta soojapuhurit ajalehtedele lisaks.


On olemas ja endal hetkel samalaadne ka autos. Kas sellest abi on oskan öelda paari nädalapärast. Soetada saab seda siit http://www.hansapost.ee/p/niiskusekoguja_autosse/198717121


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Wolf123
huviline

Avatar


Registreerunud 27.04.11
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Coupe

postitati 16.12.11 12:10 Tsiteeri


No see pigem väikese niiskuse jaoks, mitte lausuputuse nagu Kikul oli.
Kindlasti on hea abivahend niiskuse tekkimise ennetamiseks :) Ootan tagasisidet.


Teostan Viljandis sõiduautode diagnostikat ( ka koduvisiidid ) 56267442
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tiitk
huviline



Registreerunud 16.03.06
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 2,4Q 2004

postitati 17.12.11 08:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Vaibaalune polsterdus on nagunii vahtplast mis niiskust ei ime, ehk sellepärast pole vaja muretseda.

Oled selles kindel? A6 C4-l küll ülihea imamisvõimega paks poroloon vaiba küljes, isegi kui pealt vaip tundub kergelt niiske, siis all tiik.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 17.12.11 08:47 Tsiteeri


Mul on järelturu silentcote või mis ta oli heliisolatsioon pandud sinna, mitte see originaal saast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 17.12.11 08:58 Tsiteeri


Aga kas selline asi pole võimalik, et vesi saab ikkagi ka selle sinu pandud polsteduse ja põhja vahele joosta või on see silentcoat äärtest nii tihedalt kinni?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heix75
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.04
Asukoht: Tallinn / Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C4 '95 2.6 V6 ABC 110kW autom.

postitati 17.12.11 09:54 Tsiteeri


Soovitan sellist toodet:

http://pood.bauhof.ee/p/niiskuseimaja_metylan/473507

Mõeldud küll ruumide kuivatamiseks, aga toimib hästi, viska üks autosse ja vaata kuidas vedelik kogujasse tilgub. Piisab paarist tunnist juba.

Ruumist võttis niiskuse küll paari päevaga ja õhk muutus meeldivaks. Toimib ka autos. Peaks ainult kuidagi ära selle fikseerima, et ümber ei läheks, muidu vedeliku kogumisest vähe kasu. Aegajalt peaks ka kogunenud vedeliku ära valama. Kui autos niiske, pead üsna tihti seda tabletti vahetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 17.12.11 11:17 Tsiteeri


Ma nv kuulsin ka sellest tootest natuke, pidi tõesti aitama aga ei hakka mässama. Lähen ka seda teed, et vaip välja ja koju kuivama põrandakütte peale. Sõidan siis nädala ilma vaibata, kannatab ära küll. Vähemalt tean ,et on kuiv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.12 18:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heix75
Soovitan sellist toodet:

http://pood.bauhof.ee/p/niiskuseimaja_metylan/473507

Mõeldud küll ruumide kuivatamiseks, aga toimib hästi, viska üks autosse ja vaata kuidas vedelik kogujasse tilgub. Piisab paarist tunnist juba.

Ruumist võttis niiskuse küll paari päevaga ja õhk muutus meeldivaks. Toimib ka autos. Peaks ainult kuidagi ära selle fikseerima, et ümber ei läheks, muidu vedeliku kogumisest vähe kasu. Aegajalt peaks ka kogunenud vedeliku ära valama. Kui autos niiske, pead üsna tihti seda tabletti vahetama.


Sinu lingilt nüüd ei avane täpne toode, aga ostsin täna sellise :

Loodetavasti on abi, sest päris tüütu on hommikul klaase nii seest kui väljast jääkaabitsaga nühkida. See 1.8 läheb nii aeglaselt soojaks ka, et isegi peale 10km, mis tähendab minu puhul tööle jõudmist juba, pole esiklaas seespoolt täiesti puhtaks sulanud.
Kuidas aga suhtuda keemiatesse, mis ei lase kondensil tekkida (Automaailma kaup näiteks)? Täna käisin seal, aga kuna müüja ei osanud midagi öelda tõhususe kohta, siis ei hakanud järjekordset "imevahendit" soetama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kiku
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.10
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: S2, 90q 20vt

postitati 12.01.12 18:41 Tsiteeri


Teine varjant on visata auto täis neid väikseid kotikesi mis elektroonikaga ühte pakki pannakse kui üle mere saatmine peaks toimuma ning kardavad seadmed niiskust. Ainult neid poest osta ei saa, et kui vaja siis pead tellima suure kasti aga ma usun, et 10 tükki neid autosse visata mingiks ajaks ja ongi asi korras. :D Ei oska ainult kahjuks öelda millest need kotikesed koosnevad, mingi kraanulite teema seal sees on.
Ma töö juurest paar tükki võtsin, et huvipärast kas tõmbab pagassist mingi niiskuse ära, salong on küll püsinud praegu täiesti kuiv, et jäi ilmselt see filtri kinnitus siiski pidama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 12.01.12 18:56 Tsiteeri


Oot oot, heix75, lugesin su postitust nüüd uuesti ja sain lingi ka toimima, aga kas sa tahad öelda, et 2 tunniga on see paak täis?
Krt ja ma ostsin väiksema.
Peaks minema vaatama. :D

EDIT: 3 tunniga pole piiskagi langenud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ultra2005
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.06
Asukoht: Tallinn & Suure-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 C4 Avant (1992.a) 2,0 85 Kw AAD/AXP - Manual + AUDI A6 C5 Avant (1998.a) 1,8T 110Kw AEB/DHW - Manual

postitati 12.01.12 22:09 Tsiteeri


Olin isegi hädas kuu aega tagasi niiskusega autos aga osaliselt oli see ka minu enda süü, kuna auto istmete puhastus jäi nii talve haku peale. Ütleme nii et esiteks selle tableti millest mõned postitused minu omast tagasi-juttu olid -nende toime hakkas +5 kraadi juures alles kui mu mälu mind ei peta. Teiseks seda sinist piiska võite seal autos ikka vägagi kaua oodata. Mina kasutan seda tubastes tingimustes ja korra autos proovides sai selgeks et seal pole sellega midagi peale hakata. Tuleb kas puhuriga kuivatada või siis hankida analoogne vöi sama relv mille lingi siia kohe sisestan - http://toru.ee/view/53e26e86826a - sellest oleks ma eeldan reaalsemalt abi :) Aga seda, et sedasi pidevaks ajaks midagi autosse jätta, mis edukalt niiskust koguks ja taskukohane oleks-ma küll ei tea.


XZN M16
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 22.01.12 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005
Olin isegi hädas kuu aega tagasi niiskusega autos aga osaliselt oli see ka minu enda süü, kuna auto istmete puhastus jäi nii talve haku peale. Ütleme nii et esiteks selle tableti millest mõned postitused minu omast tagasi-juttu olid -nende toime hakkas +5 kraadi juures alles kui mu mälu mind ei peta. Teiseks seda sinist piiska võite seal autos ikka vägagi kaua oodata. Mina kasutan seda tubastes tingimustes ja korra autos proovides sai selgeks et seal pole sellega midagi peale hakata. Tuleb kas puhuriga kuivatada või siis hankida analoogne vöi sama relv mille lingi siia kohe sisestan - http://toru.ee/view/53e26e86826a - sellest oleks ma eeldan reaalsemalt abi :) Aga seda, et sedasi pidevaks ajaks midagi autosse jätta, mis edukalt niiskust koguks ja taskukohane oleks-ma küll ei tea.


12.01. selle kera paigaldasin autosse ja peale seda pole enam vajadust olnud klaase seestpoolt jääst kaapida, mis oli ka eesmärk. Tablett on korralikult paiste läinud ja sinised piisad kah olemas. :D Mina võin öelda, et toimib.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
end3l
klubiliige



Registreerunud 27.06.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 90 3B, CQ NM, CQ AEB-064, 80 1Z, CQ AAN jpm

postitati 22.01.12 22:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiku
Teine varjant on visata auto täis neid väikseid kotikesi mis elektroonikaga ühte pakki pannakse kui üle mere saatmine peaks toimuma ning kardavad seadmed niiskust.

Ei oska ainult kahjuks öelda millest need kotikesed koosnevad, mingi kraanulite teema seal sees on.


Selle aine nimi on Tunotiit.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 22.01.12 23:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: ultra2005Tuleb kas puhuriga kuivatada või siis hankida analoogne vöi sama relv mille lingi siia kohe sisestan - http://toru.ee/view/53e26e86826a - sellest oleks ma eeldan reaalsemalt abi :)


Miinuskraadidega ta ei töötaks niikuinii. Miinuskraadidega autos olev niiskus on jää. Tööle hakkaks siis kui autot soojendad ja juba plusskraadid sees, aga ega ta arvatavasti siis mõne minutiga autot kuivaks ei teeks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.2% - SQL: 47.8%]