Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: s8 4,2 manuaal (Vastuseid: 11 | Vaatamisi: 1955)
sudy
huviline



Registreerunud 21.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi S4 4.2 b7

postitati 30.08.11 18:06 Tsiteeri
s8 4,2 manuaal



tere


leitsin saksast paar 6 käigulist s8 kas kellegil on olnud sellist 250kw isendit kas liigub teravalt või rohkem pere auto moodi. Olen omand S2 mtm tüno näitas 218 kw sellega jäin väga rahule sai isegi kesk-eesti rallyl teine koht võetud. Küte kulu ei huvita.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.08.11 18:29 Tsiteeri


On neid, kes ütleks sulle, et selle klassi auto peaks tingimata automaatkastiga olema, on neid, kes arvavad, et ka selline oleks manuaalina päris lahe. Teravus on subjektiivne, osta ja proovi järele. Pereauto S6 Avant'iga kindlasti võrreldav. Auto, millega Kesk-Eesti rallil 2. kohta püüdma minna, see siiski ei ole.

Tutvu palun selle teemaga ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
sudy
huviline



Registreerunud 21.12.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: audi S4 4.2 b7

postitati 30.08.11 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
loomulikult ei lähe sellega võistlema ,tõin lihtsalt võrdluseks auto mida olen omand ja iga päeva sõiduks teised autod olemas tahaks autot millega ennast välja elada praegu on selleks z28 manual aga mulle meeldivad 4x4 autod

Loomulikult ei lähe sellega võistlema, tõin lihtsalt võrdluseks auto, mida olen omand ja igapäevasõiduks teised autod olemas. Tahaks autot, millega ennast välja elada. Praegu on selleks Z28 manual, aga mulle meeldivad 4x4 autod.


***
Märkus moderaatorilt: "Muutsin postituse eesti keele nõuetele vastavaks. Palun tee seda järgneval korral ise, kuna järgmine hooletult tehtud postitus kustutatakse! Kolmandal korral peatatakse sinu postitusõigus! Nõuded postituse keelelisele osale leiad siit."


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.08.11 19:10 Tsiteeri


Kuhu sa siis end sellega spetsiaalselt välja elama läheksid? Tallinn - Tartu autobahn'ile?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lepmaa2
huviline

Avatar


Registreerunud 03.09.10
Asukoht: Helsinki/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition turbo Quattro, Volvo XC60,Audi A6 Allroad, Audi S4B5 Avant

postitati 30.08.11 19:48 Tsiteeri


Kui igapäeva auto nagunii olemas, siis kas väljaelamiseks ei peaks midagi sportlikumat vaatama?
S8 teeb "sõitu" küll kindlasti, aga mina isiklikult vaataks selliseks otstarbeks pigem uuesti S2 poole või see välistatud mingil põhjusel? Aga jah, nagu Black juba küsis: oleneb kus sellega ennast välja kavatsed elada??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mms
huviline



Registreerunud 13.10.02
Asukoht: Tallinn/Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: S6 V8T

postitati 30.08.11 19:54 Tsiteeri


Väljaelamiseks osta normaalse kaalujaotusega turbomootoriga nelivedune - subaru näiteks. S8 on selles mõttes kindlasti "penskar", isegi manuaaliga. Selleks, et selle autoga ennast välja elada on vaja selliseid teid, mida Eestis pole. Või vähemalt ei saa sa ennast legaalselt välja elada. Igapäevasõitudeks selle eest ideaalne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 30.08.11 20:04 Tsiteeri


Mina saan sellest niimodi aru, et automaat võib laiali minna sellepärast manuaali vaja ja kuna s6 ei ole manuaali siis s8. Aga äkki vaataks s4 mis kah manuaal aga kergem kere et vähe lihtsam selle peal ennast välja elada aga halvem mootor hoolduse poole pealt minu nägemist moodi. Ja ei saa aru nendest kes suruvad ülelaetud autosi peale, minu silmis suur mootor oma toore jõuga peab kauem vastu ja on ei ole sellist ulme hooldust nagu turbokal.


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 30.08.11 20:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
...ja kuna s6 ei ole manuaali...

On! RS6 pole. :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
repsu007
huviline



Registreerunud 04.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: C7,B6q,B2q

postitati 30.08.11 20:16 Tsiteeri


Mõtlen c5 kere peal!? On v?


Raske jalaga.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 30.08.11 20:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: repsu007
Mõtlen c5 kere peal!? On v?

Jah, kuuene manuaal ... 01E EEY koodiga.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 30.08.11 21:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Jah, kuuene manuaal ... 01E EEY koodiga.
Prefacelift.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
hall
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: vigala
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.11 15:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: sudy
tere


leitsin saksast paar 6 käigulist s8 kas kellegil on olnud sellist 250kw isendit kas liigub teravalt või rohkem pere auto moodi. Olen omand S2 mtm tüno näitas 218 kw sellega jäin väga rahule sai isegi kesk-eesti rallyl teine koht võetud. Küte kulu ei huvita.




On selline auto hethel endalgi. Kui vajutada liigub teravalt, kui mitte siis liigub tavalislet :) Manuaalina ikkagi mõnusam.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 36.6% - SQL: 63.4%]