Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: rattaid välja keerates kakub...? (Vastuseid: 44 | Vaatamisi: 6906)
resnick
huviline

Avatar


Registreerunud 14.03.04
Asukoht: Tartu (Põltsamaa-Paide)
Kasutaja on eemal

Auto: B4 '93

postitati 11.10.04 08:45 Tsiteeri
rattaid välja keerates kakub...?



mure siis selline, et kui vaja keerata rattad täiesti välja ühele poole ja siis näiteks auto ümber pöörata, siis tundub, et masin hakkaks nagu kakkuma. nagu kokkujooks ei oleks päris see mis peab.:o ..ise ei oska kuidagi asjale seletust leida. päris puhta asfaldi peal seda ei juhtu, kuid kui vähegi lahtisem pinnas, siis kohe kuulda-tunda kakkumist.
ons kellelgi midagi taolist esinenud ja millest see tulla võiks? sillastendis käidud miski aeg tagasi...


276
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 11.10.04 08:56 Tsiteeri


sama siin täis pöördel :( arvan,et rattad keeravad lõpus eri nurga all. Tekib erinev raadius ning väiksem raadius annab järgi. mb sellist asja ei ole märganud tollel viskab rattad päris kreeni.
rehvid 205 lai


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 11.10.04 09:09 Tsiteeri


hmmm.... jääb mulje nagu mul ka mingi siuke viga natuke küljes vist ...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kaits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.03.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: RS 6 Avant

postitati 11.10.04 09:21 Tsiteeri


See pole viga vaid omapära.


"RS6 is like a supermodel girlfriend - extremely high maintenance, but now and again, worth every penny."
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 11.10.04 09:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Kaits
See pole viga vaid omapära.


koomik :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.10.04 09:22 Tsiteeri


Ragina puhul kahtlustaks püsikiirusliigendeid (välimisi veovõlliotsi).
Kui lihtsalt tundub, nagu pehmel pinnasel ringe tehes üks ratastest järel lohiseda üritab, viitab see difri suutmatusele oma tööga hakkama saada. Kui sul LSD-d ega difrilukku pole, siis ma küll ei kujuta hästi ette, mis seal difris pooma võiks hakata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 11.10.04 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Kaits
See pole viga vaid omapära.
Krt, võibolla tõesti, pole küll asjale väga tähelepanu pööranud, kuid kerge krudin oleks nagu oma autol ka sees täiesti lõppu pööratud rataste puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tanelm
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.04
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel auditu

postitati 11.10.04 09:25 Tsiteeri


pakun, et äkki roolivõim


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
bob
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B2CQ 20vT, BMW G31

postitati 11.10.04 11:11 Tsiteeri


Mul sama asi vanal autol, tagurpidisõites ja rattad välja keerates. Eriti annab tunda laia rehviga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tier
huviline

Avatar


Registreerunud 15.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 2.0E 83 kW

postitati 11.10.04 12:06 Tsiteeri


just mul ka nii just laia rehviga....talvel kitsamaga(originaalmõõduga) kaob, ise arvan et just sellest ongi kui panna liiga laiad rehvid alla...


Hilft dir selbst - so hilft dir Gott !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
andres
huviline



Registreerunud 22.01.03
Asukoht: Tartumaa, Ülenurme
Kasutaja on eemal

Auto: Superb, 1,5 TSI, 110 Kw

postitati 11.10.04 12:09 Tsiteeri


See vist ikkagi omapära - mul ka samad sümptomid, all orig. mõõdus rehvid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ryblik
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.03
Asukoht: Göteborg, Rootsi
Kasutaja on eemal

Auto: hetkel autotu

postitati 11.10.04 16:25 Tsiteeri


sama siin


C.R.E.A.M.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teder
huviline



Registreerunud 05.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Kia Sportage

postitati 11.10.04 17:01 Tsiteeri


Audi 80 b4 sama lugu. Sõidad kas edasi -tagsi ikka kakub, kui rool lõpuni väljas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 11.10.04 17:47 Tsiteeri


minu B4 -jal sama lugu et kakub silla stend ja pukside vahetused kõik tehtud ja ikka kakub

aga normaalne see ei ole kuna kui tuttavale autot ostmas käisime ja samuti b4 -ja ostsime siis sellist pulli temal küll polnud vaid ratad keerasid ilusti ei lohisend ega miskit kuskilt järele ja auto ise oli nagu mustikas eestis sõitnud polnud, ise usun et lihtsalt see auto oli korras ja samuti mul õe auto ka ei kaku ja samuti B4

isa autol mul A 100 C4 ja ka ei kaku ega miskit

rattad keerasid normaalselt

olen isegi sellele veale põhjust otsinud aga siiani...

ei usu et see auto omapära

kui läksin teenindusest uurima pukside kohta et millal vahetada saab jne. siis küsiti kohe et mis tal siis viga on et silda teha tahad? ütlesin siis et kakub ja nemad seepeale kohe lugesid ette et mis puksid läbi on, et see A 80 -te põhiviga et vot need sealt a`la tagumised sillatala puksid siis pees

ei ole küll mingi tark selle koha pealt aga ei usu et see normaalne on et kui ma autol rattad välja keeran siis viimase lõpu ta kisub rooli käest ära ja siis sisemine ratas hakkab järgi lohisema... kahtlane


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Timo
huviline



Registreerunud 25.08.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


sad.gif postitati 12.10.04 17:50 Tsiteeri


:(sama siin, vaid tagurpidi, vaikselt hoovist välja pöörates. C4 100 2,3


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tec
huviline



Registreerunud 24.11.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1,9 TDI

postitati 12.10.04 18:08 Tsiteeri


Sama probleem vaevab ka minu autot


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 12.10.04 18:22 Tsiteeri


Hei mehed, kas keegi pole märganud siis, et audi pöörab võrreldes teiste autodega natuke paremini ja sellest see läbilibisemine tekibki ju. Ühesõnaga keerate rattad lõpuni välja, selle tulemusena lahtisemal pinnal ristikeeratud rattad ju libisema hakkavadki. Minul ka sama krõbin kuulda ja mina ei pea seda mitte veaks vaid väikeseks eeliseks, kui suudan oma autoga maanteel ühe manöövriga ringi keerata.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Driver
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi B4 1,9 TDI

postitati 12.10.04 20:11 Tsiteeri


mersuga oled ringi keeranud maanteel?

proovi ja ütle kas sa peale seda katset ka nimetad seda audi eeliseks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
TiitR2
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.04
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru
Kasutaja on eemal

Auto: BMW X5 xDrive30d, M-pakett 2009a; VW Passat 2.0 tdi DSG 2011a.

postitati 13.10.04 09:06 Tsiteeri


Sama mõttekäik siingi, eelmine E36 keeras ikka palju "tublimalt".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.04 10:03 Tsiteeri


Oma masinal ka sama mure, kuid vaid paremale poole pöörates.
Kuid on veel see asi et rool jääb sellesse asendisse lukku, et tegelt kui rool lahti lasta poole pöörde peal ja edasi sõita peaks asi ennast ise tagasi pöörama, kuid ei... ta jääb sinnasamasse seisma. Enne sillastendi tegi ka vasakule pöörates suht sama asja, kuid siiski vähem kui paremale pöörates, peale sillastendi oleks nagu vasakule pöörates kõik OK kuid paremale poole minnes teema täpselt sama. Samas pukside vahetuseni mina veel jõudnud pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 13.10.04 10:50 Tsiteeri


kui on rehvid vähemalt 195 lai siis jookseb üle poole pöörde keerates ise edasi,rattad lähevad ju kalde alla.siin ei ole küll midagi valesti.tagasi jookseb siis kui rattad ei ole kalde all


Kui keegi mind kihutamas näeb siis teadke mul spido valetab.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
-ummi-
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.10.04 14:26 Tsiteeri


mul rattaid põhja keerates ka kakub ja pöörded tõmbab kah alla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 13.10.04 14:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Hei mehed, kas keegi pole märganud siis, et audi pöörab võrreldes teiste autodega natuke paremini / ... / suudan oma autoga maanteel ühe manöövriga ringi keerata.:D

No mina ei tea mis autodega Sina enne sõitnud oled, aga minul õnnestub küll alatasa C4 peale vihastada, kuna see ikka ei taha kohe üldse pöörata. Ja ega jupi väiksem CQ'gi selle asjaga eriti eeskujulikult hakkama saa. Miskipärast aga suudan ma selle seiga järjekindlalt ära unustada:mad:. Näiteks Volvod-Saabid, millel kah esisillas poolteljed on, pööravad oluliselt paremini, tagaveolistest Volvodest-MB'dest-BMW'dest rääkimata...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mementoxy
huviline

Avatar


Registreerunud 16.05.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B4 2,3

postitati 13.10.04 16:14 Tsiteeri
kolks väljapööratud ratastega



Ühesõnaga, mul siis hoopis selline asi, et kui ratad täiesti välja keerata ja gaasi anda, siis käib kuskil esi sillas mingi kolks. Ja seda isegi siis, kui suht aeglaselt kohapealt ära minna. Mis see küll võib olla ja/või mis selle põhjustab??


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ve1ks
huviline

Avatar


Registreerunud 23.02.04
Asukoht: Tõrva - peaaegu!
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Avant 2,6 V6

postitati 13.10.04 17:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Joel
Tsitaat:
Esialgne postitaja ve1ks
Hei mehed, kas keegi pole märganud siis, et audi pöörab võrreldes teiste autodega natuke paremini / ... / suudan oma autoga maanteel ühe manöövriga ringi keerata.:D

No mina ei tea mis autodega Sina enne sõitnud oled, aga minul õnnestub küll alatasa C4 peale vihastada, kuna see ikka ei taha kohe üldse pöörata. Ja ega jupi väiksem CQ'gi selle asjaga eriti eeskujulikult hakkama saa. Miskipärast aga suudan ma selle seiga järjekindlalt ära unustada:mad:. Näiteks Volvod-Saabid, millel kah esisillas poolteljed on, pööravad oluliselt paremini, tagaveolistest Volvodest-MB'dest-BMW'dest rääkimata...


Võibolla mul siis tõesti vähe kogemusi teiste autodega, aga mina olen püüelnud selle poole, et liigelda sellise autoga, millega mõnus sõita ja mis kestaks ka ja selleks on minul Audi:D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 52.6% - SQL: 47.4%]